Wywołuj olśnienia
kreuj doświadczenia

Wykreuj niesamowite doświadczenia grupowe dla Twojej firmy, instytucji lub szkoły z naszym ekspertem incentive. Nad wszystkim masz całkowitą kontrolę. Od rodzaju podróży, przez formę płatności, po najdrobniejsze szczegóły integracyjne.

Współpracuje z nami regularnie już ponad

0

firm, instytucji i szkół.

Podróż grupowa już od 13 Podróżników – dla nawet całej firmy lub szkoły.

Kierunek, długość pobytu i atrakcje zależą od Ciebie i od grupy.

Zmieniaj, dodawaj, wymyślaj atrakcje. Zrobimy wszystko i spełnimy marzenia!

Dowiedz się, czym wyróżniają się podróże grupowe od pstravel.

Podbijajcie Świat w pełni możliwości!

Nowe doświadczenia podróżowania incentive to wspaniałe i wyjątkowe atrakcje. Naucz się jak przygotowywać ćevapčići lub spróbuj sił we wspinaczce górskiej, by zintegrować się poza biurem ze znajomymi z pracy. Wspólne warsztaty, spacery, degustacje i wszystko to, co sobie zamarzycie

Poznajcie się bliżej

Wyrwij się z biura lub szkoły i skorzystaj z wyjazdu integracyjnego zorganizowanego przez lokalnych ekspertów. Ognisko integracyjne wśród dzikiej natury, a może górskie wspinaczki? Wybór należy do Was.

Wespnijcie się na wyżyny

Potrzebujesz przez jeden dzień popracować poza biurem lub uczyć się poza szkołą? Pracuj ze swoim zespołem w miejscu, które zapewni Ci nowe, świeże spojrzenie na sprawę. Gdziekolwiek zechcecie. Wybór jest ogromny!

Klimat nie do zastąpienia

O czym marzyliście jako odrębna społeczność? Wspólna degustacja wina w Paryżu? Wspólna przejażdżka konna w Górach Dynarskich? Wspólna nauka malarstwa w pięknej Florencji? Przy każdej atrakcji czeka na Ciebie przewodnik lokalny, który ukaże Wam koloryt lokalnego życia.

Wspólne wspomnienia

Każde zespołowe zadanie zbliży Was do siebie pod względem społecznym i emocjonalnym. Wspólne wspomnienia to długofalowa motywacja na nowe projekty, plany, a nawet zmiany w zespole. Bawcie się dobrze lub pracujcie umysłowo w najpiękniejszych rejonach Europy. Poczuj bliskość.

Zapoznaj się i zaplanuj gotowe przygody dla swojej grupy...

...lub zaplanuj zupełnie nową, wymarzoną.

To najlepsze doświadczenia podróżowania grupowego.

Czujcie się jak w domu, niezależnie gdzie jesteście.

Niezależnie, czy będzie to podróż grupowa dla firmy, instytucji, czy szkoły, zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby były to wspomnienia bez skazy. Do każdej podróży grupowej podchodzimy indywidualnie. Od programu, przez miejsce rozpoczęcia podróży i sposób transportu, po typ grupy i atrakcje na miejscu.

Poznaj jednego z naszych ekspertów incentive, który będzie Tobie towarzyszyć od planowania, aż po zakończenie Waszej wspólnej przygody.

Od początku z ekspertem

Od pierwszej rozmowy, aż do zakończenia przygody, do następnych przygód. Ekspert, którego poznasz telefonicznie będzie Tobie – oraz Twojej grupie – towarzyszyć przez cały tok planowania nadchodzącej wyprawy.

Ceny na miarę

Podróże grupowe rządzą się swoimi prawami. Ceny incentive uzależnione są od ilości Podróżników w grupie, długości oraz kierunku. Przygotujemy Tobie najepszą możliwą opcję dostosowaną na każdą kieszeń. Planuj i zmieniaj!

Atrakcje specjalne

O czym marzycie? Nie mamy cezur! Możesz wybrać taką atrakcję, o której marzysz Tyoraz Twój zespół. Ogranicza Was tylko i wyłącznie wyobraźnia. Mamy nadzieję, że jest duża. Zapytaj eksperta o dostępne atrakcje specjalne.

Rozpocznij podróż z dowolnej miejscowości lub lotniska

Niezależnie skąd jesteście – podróż incentive możesz rozpocząć spod budynku swojej firmy lub szkoły, a nawet z lotniska, które znajduje się najbliżej Waszej miejscowości zamieszkania. Jesteśmy tam, gdzie Wy.

Zdobądź nawet 500 zł* na kolejne przygody!

Gdy Twoja grupa liczy ponad 40 Podróżników, możesz uzyskać nawet 500 zł jako Płatnik na indywidualną przygodę pstravel. Wybierz dowolną podróż i odkrywaj. Im więcej podróży grupowych, tym więcej podróży indywidualnych! Dowiedz się więcej – porozmawiaj z ekspertem!

*dotyczy grup powyżej 40 Podróżników, kod rabatowy o wartości 500 zł jest jednorazowy i ważny przez 12 miesięcy od zakończenia podróży grupowej. Dowiedz się więcej u eksperta zarządzającego Twoją podróżą grupową.

Wybierz gotową podróż lub stwórz nową.

Zostaw numer telefony, my oddzwonimy.

Oczekuj na połączenie od naszego eksperta z którym omówisz szczegóły nadchodzącej podróży grupowej. Podróże grupowe pstravel obsługiwane są na dziś z terenu Polski oraz Niemiec. Możesz również zadzwonić pod numer telefonu 22 307 78 56 od 10 do 17, od pon do pt. W drugim etapie planowania podróży uzyskasz numer telefonu do eksperta indywidualnego, który będzie prowadzić Twoją rezerwację grupową.

  Poznaj nas!

  Dowiedz się więcej na temat pstravel przed planowaniem podróży grupowej.

  Nie planujesz podróży grupowej? Sprawdź więcej

  Podobne miejsca na pstravel

  Zaplanuj nową podróż indywidualną

  • city break

  • odkrywanie

  • wypoczynek

  • wyszukaj

  Poszukujesz najnowszych zniżek?

  Poszukujesz pomocy, kontaktu i wskazówek?

  Rezerwuj