Wyszukuj loty
dokąd tylko zechcesz.

Śledź loty gdziekolwiek zechcesz i lataj taniej

Kontroluj ceny biletów lotniczych do wymarzonych destynacji dzięki wyszukiwarce lotów psfly! Śledź ceny, sprawdź szczegóły dotyczące lotu, klasy, długości i więcej! Wybieraj loty i rezerwuj u naszego partnera w najniższych dostępnych cenach.

Skorzystaj z dostępnych opcji personalizacji lotu: bezpośredni, a może międzylądowania? Opcji jest wiele! Wyszukiwarka psfly obsługuje wszystkie dostępne destynacje ze wszystkich lotnisk w Europie i na Świecie.

Wyszukaj na pstravel, rezerwuj u największego partnera.

Nie musisz wychodzić z pstravel, aby wyszukać dowolny lot. Wyszukujesz u nas, zarezerwuj u największego partnera, który zajmie się rezerwację biletów lotniczych, zwrotami i anulacjami, a dzięki pstravel i klubps zyskaj kody rabatowe na najtańsze możliwe loty.

Obowiązują warunki partnera*

Poznaj loty psfly.

Rezerwuj tanie loty, których nie znajdziesz na innych stronach dzięki psfly! Wyleć z dowolnego lotniska w Europie lub na Świecie dokąd tylko zechcesz – niezależnie czy to lotnisko krajowe, czy po drugiej stronie Świata. Dzięki współpracy z największą wyszukiwarką lotów dołączysz do ponad 10 milionów użytkowników, którzy co roku w łatwy sposób rezerwują loty.

Pytania i odpowiedzi

Czym jest psfly?

To wyszukiwarka lotów, która przeszukuje wszystkie dostępne lotywszystkich przewoźników ze wszystkich dostępnych lotnisk. 

Czy lot rezerwuję na pstravel?

Nie. psfly to tylko wyszukiwarka lotów. Po wyszukaniu najtańszego dostępnego lotu zostaniesz przeniesiony do strony internetowej naszego partnera, na której obowiązują warunki rezerwacji, odwołania i zwrotów partnera.

Co w momencie, gdy mój lot zostanie odwołany lub przeniesiony?

Obowiązują warunki partnera oraz linii lotniczych. W momencie rezerwacji lotu na stronie partnera zgadzasz się na warunki rezerwacji i anulacji na zewnętrznej stronie internetowej.

Dlaczego muszę zapłacić za zmianę lotu?

Jeśli masz zaplanowaną podróż tylko u jednego przewoźnika, być może zgodzi się on zmienić podróż za darmo lub poprosi Cię o dopłacenie różnicy w cenie. Pamiętaj jednak, że to nie jest regułą. Niektórzy przewoźnicy pobierają opłaty, które są wyższe niż cena nowej podróży. Jeśli zdecydujesz się zarezerwować lot u innego przewoźnika, partner musi zaplanować ją od nowa i zapłacić za lot pełną kwotę.

Co mogę robić na psfly, a co na zewnętrznej stronie internetowej partnera?

psfly to wyszukiwarka lotów. Możesz tu przeglądać ceny i dostępność lotów oraz przewoźników. Na psfly nie możesz bezpośrednio zarezerwować lotu/lotów. Dotyczy to również zmian rezerwacyjnych i innych opłat dodatkowych. Możemy Ci udzielić informacji na temat rezerwacji, pomocy i więcej! 

Masz pytania dotyczące lotów? Sprawdź pomoc od Alex!

Uniwersalne kompendium wiedzy, które pomoże Ci w planowaniu podróży z pstravel.

Poznaj kolekcje podróży

  • city break

  • odkrywanie

  • wypoczynek

  • wyszukaj

Sprawdź więcej

Dołącz do klubu i odbieraj zniżki na loty

Jeśli chcesz otrzymać najlepsze podróże wprost na Twoją skrzynkę, kody rabatowe i zniżki specjalne, dołącz do bezpłatnego członkostwa.

Poszukujesz najnowszych zniżek?

Otwórz wyszukiwanie podróży

Rezerwuj