Magiczne Włochy plus Capri

(17 Recenzje)

8 dni

Włochy

śniadania i obiadokolacje

koszty programowe 220 euro

Odkryj Włochy od północy, po południe. Zrelaksuj się na luksusowym Capri...

Wingardium Leviosa, to magia! Wiesz jak smakuje?

Przeglądaj i planuj z kontem mojeps i wykorzystaj swoje Mile

Posiadasz 0 Mil

Epicentrum Cesarstwa Rzymskiego i miejsce narodzin renesansu gnie się od swojego kulturowego prestiżu: tutaj staniesz w obecności obrazów Da Vinci i fresków Watykanu, Narodzin Wenus i Wiosny Botticellego oraz Dawida Michała Anioła. Włochy mają więcej obiektów kulturowych światowego dziedzictwa Unesco niż jakikolwiek inny kraj na Ziemi.

czytaj więcej

Powinieneś pójść śladami starożytnych Rzymian, rozkoszować się błyszczącymi, bizantyjskimi skarbami, a może podziwiać natutalne piękno Capri? To kulturowa zagadka, równie ekscytująca, co przygniatająca swoją wielkością.

W kilku miejscach sztuka i życie codzienne przenikają się z gracją i łatwością. Piękno, styl i przepych przepełniają każdy aspekt codziennego życia, od nieskazitelnie zawiązanych krawatów i wyśmienitego espresso, po zalotne uśmiechy nieznajomych. Korzeniem włoskiej psychologii jest oddanie się życiu bez stresu i, jak się może wydawać, motywacja do tego poświęcenia jest zrezygnowanie z drobniejszych rzeczy. Więc zwolnij, wystilizuj i oddaj się vita all’italiana (włoskiemu życiu).

Zobaczysz te miejsca

 • Wenecja
 • Rimini (nocleg)
 • Asyż
 • Rzym
 • Watykan
 • Neapol (port)
 • wyspa Capri
 • Florencja

Skrót informacji

 • autokarem lub busem premium
 • śniadania i obiadokolacje
 • wymagany dokument tożsamości

Warto wiedzieć

pstravel jest tam, gdzie Ty!
Skąd mogę wyruszyć? (kliknij) +

Wyrusz z ponad 25 miejsc rozpoczęcia podróży – przygoda z pstravel z dowolnego miejsca w Polsce. Kliknij Skąd mogę wyruszyć?, aby dowiedzieć się więcej.

Miejsce rozpoczęcia podróży wybierzesz w drugim etapie rezerwacji.

Wyrusz w podróż bez dodatkowych opłat (z/do) z miejscowości Gniezno, Poznań. Możesz również wyruszyć (za dodatkową opłatą/kwota od Podróżnika z/do) z miejscowości: Nowy Tomyśl +20 zł, Świebodzin +20 zł, Wrocław +35 zł, Zielona Góra +50 zł, Bydgoszcz +130 zł, Łódź +170 zł, Gdańsk +200 zł, Szczecin +200 zł Częstochowa +200 zł, Katowice +230 zł, Kraków +250 zł, Radom +200 zł, Lublin +250 zł, Warszawa +200 zł, Białystok +250 zł, Olsztyn +230 zł, Gorzów Wielkopolski +170 zł, Koszalin +200 zł, Opole +200 zł, Konin +110 zł, Leszno +130 zł, Piła +130 zł, Słupsk +200 zł, Bielsko–Biała +250 zł, Wałbrzych +200 zł, Kłodzko +150 zł. Miejsca rozpoczęcia podróży z dopłatą dostępne w przypadku minimum 6 Podróżników wyruszających z tej miejscowości. W przypadku braku 6 Podróżników, Płatnik zostanie poproszony o zmianę miejsca wyjazdu, najbliżej dostępnego (ze zwrotem wpłaconej należności za połączenie).

Podziel się przygodą

do 35% taniej
od3 2992 299
Wybierz pakiet
 • Pakiet standard
 • Z ubezpieczeniem od kosztów rezygnacji +4.1%Na wypadek zdarzeń losowych.
 • Pakiet Komfort+Niezmienność ceny, ubezpieczenie od kosztów rezygnacji, 1 zmiana rez.
 • Pakiet Ultra+Niezmienność ceny, ubezpieczenie od kosztów rezygnacji, 1 zmiana rez., priorytet, 1.5 stawki Mile+

Rezerwuj

Dodaj do listy marzeń

Stwórz wymarzoną listę marzeń z mojeps!

14785

Warto wiedzieć


Każda podróż może zostać anulowana w ciągu 24 godzin od dokonania rezerwacji. Jeśli chcesz anulować swoją rezerwację z 90% zwrotem należności, musisz to zrobić do 50 dni od rozpoczęcia podróży.

Wybierz pakiet Komfort+ lub Ultra+, aby cieszyć się niezmiennością ceny, priorytetem, większą ilością Mil i więcej!

Dowiedz się więcej

Poznaj incentive dla grup!


Ta podróż może być również dla Twojej firmy, instytucji, stowarzyszenia lub szkoły. Twórz olśnienia dla swojej grupy.

Dowiedz się więcej

8 dni

Włochy

śniadania i obiadokolacje

koszty programowe 220 euro

Odkryjesz i zobaczysz na własne oczy

 • Wenecja
  Miasto na wodzie

  Wyobraź sobie śmiałość budowniczychmarmurowe pałace na lagunie i bagnach – a to był dopiero początek wielkiej historii miasta na wodzie. Jeszcze nigdy żadna arteria nie była tak trafnie nazwana jak Kanał Grande, odzwierciedlająca chwałę wieków weneckiej architektury w 50 pałacach i sześciu kościołach wzdłuż jego brzegów. A jak się dostać do Wenecji? Statkiem, rzecz jasna – aż na Plac św. Marka.

 • Rzym
  Potęga, do której prowadzą wszystkie drogi

  Podróż do Rzymu to w równym stopniu rozkoszowanie się stylem życia dolce vita, jak „obżeranie się” sztuką i kulturą. Spacerując po malowniczych uliczkach, spędzając godziny w ulicznych kawiarniach, obserwując ludzi na pięknych placach – wszystko to jest kluczowe dla rzymskiego doświadczenia. Zachwyt rośnie, gdy wysiądziesz na stacji metra Colosseo i ujrzysz Koloseum w całej okazałości. 2 dni w Rzymie? Masz to jak w banku.

 • Wyspa Capri
  Luksusowa, wypełniona cytrynami

  Ta mała, urwista wyspa: Capri, na zachodnim krańcu Półwyspu Sorrento od dawna zarezerwowana dla celebrytów i superbogaczy, posiada namacalny luksus. Znajdziesz tu horrendalnie drogie restauracje i sklepy z biżuterią o jakości iście muzealnej – samo cappuccino może kosztować tu aż 7 euro. Ale niezależnie od cen, Wyspa Capri warta jest odwiedzenia, bez względu na Twój budżet. 

 • Florencja
  Miasto–ideał

  Życie we Florencji trwa całą dobę, można rzec, że wieczność. To miasto nigdy nie zasypia, a na licznych renesansowych placach wydaje się, że trwa energiczniej, niż w pozostałych częściach Italii. Nie sposób nie dać się całkowicie uwieść rozmiarom czerwonej kopuły katedry Brunelleschiego; zmysłowym pięknem zbioru mniej znanych rzeźb Michała Anioła, o których nikt tak naprawdę nie mówi; przez wyjątkowe, romantyczne światło miasta.

Program podróży

dzień 1Rozpoczęcie podróży!

Wyjazd z wybranego miejsca rozpoczęcia podróży (wybierzesz je przy rezerwacji) i spotkanie z Pilotem pstravel. Przejazd nocny do Włoch.

dzień 2Przyjazd do Włoch i odkrywanie miasta na wodzie.

Witamy serdecznie we Włoszech, Podróżniku! Przyjazd do niesamowitej i unikalnej Wenecji i odkrywanie Placu Św. Marka, orientalny Pałac Dożów oraz Most Westchnień z Mostem Rialto. Wenecji nie da się opisać ani do niczego porównać. Jest jedyna w swoim rodzaju. Nazywana najpiękniejszym miastem świata. „Wolę być w Wenecji w jeden deszczowy dzień niż w pogodny w każdej innej stolicy” – stwierdził pisarz Herman Melville w 1857 roku. Zbudowanej na wodzie Wenecji od wieków wróżono upadek z powodu nietypowej lokalizacji. Tymczasem Wenecja świetnie znosi coroczne powodzie. Po odkrywaniu przejazd do hotelu w pobliżu Wenecji, zakwaterowania oraz przepyszna obiadokolacja. Czas przygotować się na kolejny niesamowity dzień.

dzień 3Spokój ducha na wzgórzu Asyżu.

Po śniadaniu przejazd do Asyżu. Już sama droga dojazdowa, do położonego na malowniczym wzgórzu Asyżu, robi olbrzymie wrażenie. W umbryjskim słońcu bieleją kamienne mury obronne Asyżu, liczne kamieniczki, wieże i kościoły. Czas jakby zatrzymał się w średniowieczu, gdy uliczkami miasteczka wędrował sam święty Franciszek. Wszystko to składa się na niesamowitą atmosferę tego miasta, która pozostawia niezadarte wrażenie wśród turystów. Nie bez powodu cały Asyż wpisano na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Przejazd do hotelu w okolicy Rzymu. Obiadokolacja oraz nocleg.

dzień 4Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu.

Po śniadaniu przejazd do Rzymu. Rzym to jedyne miasto na świecie, które budzi taki szacunek, zachwyt i podziw odwiedzających. To miasto o najpiękniejszej na świecie historii, z niezwykle bogatą architekturą: starożytne budowle, średniowieczne kościoły, renesansowe pałace, tajemnicze muzea Watykanu i potęga jego licznych świątyń, najważniejsze w Europie place, słynne teatry, galerie, restauracje… To wszystko dostępne jest dla Podróżników spacerujących historycznymi traktami i romantycznymi wąskimi alejkami olbrzymiego centrum historycznego. Rzym to także miasto setek fontann, dziesiątek wspaniałych parków i ogrodów, gdzie większość ulic i budynków skrywa w sobie bogatą historię, a często także spektakularne tajemnice. Wieczorem powrót do hotelu na nocleg oraz obiadokolację.

dzień 5Potęga Watykanu.

Po śniadaniu przyjazd do Watykanu i udział w audiencji generalnej uwarunkowanej obecnością Ojca Świętego w Rzymie. Odkrywanie Bazyliki Św. Piotra, nawiedzenie grobu papieża Jana Pawła II w Kaplicy św. Sebastiana. Nie ma na świecie miasta dorównującego Rzymowi bogactwem artystycznym, historycznym, czy architektonicznym. Miasto jednoczące skrajności, stojące niegdyś na czele świata pogańskiego, a dziś będące centrum chrześcijaństwa. Przyciąga ludzi z całego świata, chcących odkrywać potęgę i chwałę tego miasta. Piękno Rzymu zaklęte jest w budynkach i obrazach, fascynujących i magicznych miejscach, które każą wracać do Wiecznego Miasta. Do Rzymu można przyjeżdżać wielokrotnie i zawsze odkryjemy coś nowego, zaskakującego i pięknego. Odkrywanie miasta i powrót do hotelu na nocleg oraz obiadokolację.

dzień 6Opływająca luksusem Capri.

Po śniadaniu przejazd do Neapolu i przepłynięcie statkiem na Capri. To jedna z najbardziej luksusowych włoskich wysp, będąca perłą Zatoki Neapolitańskiej, na której leży miasto o tej samej nazwie. Swoim położeniem, krajobrazem, lazurową wodą i świetną kuchnią Capri przyciąga Podróżników z całego świata. Budynki otoczone są przez soczystą, śródziemnomorską zieleń, a zbocze wyspy tworzą skaliste klify. Jeśli spojrzymy na przycumowane wokół wyspy łodzie i jachty od razu wiemy, że Capri otoczone jest aurą luksusu i prestiżu. Pobyt połączony ze spacerem po najpiękniejszej wyspie Morza Tyrreńskiego. Powrót do hotelu na wyczekiwany wypoczynek oraz smaczną obiadokolację.

dzień 7Miasto sztuki: idealna Florencja.

Po śniadaniu przejazd do Florencji – mieszkańcy Toskanii są przekonani, że w ich regionie jest wszystko to, co we Włoszech najpiękniejsze: olśniewające miasta, najcenniejsze dzieła sztuki, niezwykłe krajobrazy, wyśmienita kuchnia i najlepsze wino na świecie. Z kolei stolica Toskanii – Florencja, to nie jest miasto z zabytkami. To miasto-zabytek, do którego zjeżdżają się najwybitniejsi wielbiciele sztuki. Tu przeprowadzali swoje eksperymenty Leonardo da Vinci i Galileusz, tu tworzyli najwięksi mistrzowie pędzla i dłuta: Giotto, Botticelli i Michał Anioł. Tutaj narodził się sympatyczny kłamczuch Pinokio. Michał Anioł mówił, że „Italia to ogród Europy, Toskania – ogród Italii, Florencjakwiat Toskanii”. Późnym wieczorem wyjazd w drogę powrotną do miejsca zamieszkania.

dzień 8Powrót do miejsca zamieszkania.

Przejazd przez Europę w kierunku miejsca zamieszkania. Przyjazd w godzinach popołudniowych i zakończenie wspaniałej podróży.

Warto wiedzieć


Każda podróż może zostać anulowana w ciągu 24 godzin od dokonania rezerwacji. Jeśli chcesz anulować swoją rezerwację z 90% zwrotem należności, musisz to zrobić do 50 dni od rozpoczęcia podróży.

Wybierz pakiet Komfort+ lub Ultra+, aby cieszyć się niezmiennością ceny, priorytetem, większą ilością Mil i więcej!

Dowiedz się więcej

Poznaj incentive dla grup!


Ta podróż może być również dla Twojej firmy, instytucji, stowarzyszenia lub szkoły. Twórz olśnienia dla swojej grupy.

Dowiedz się więcej

Program podróży

dzień 1Rozpoczęcie podróży!

Wyjazd z wybranego miejsca rozpoczęcia podróży (wybierzesz je przy rezerwacji) i spotkanie z Pilotem pstravel. Przejazd nocny do Włoch.

dzień 2Przyjazd do Włoch i odkrywanie miasta na wodzie.

Witamy serdecznie we Włoszech, Podróżniku! Przyjazd do niesamowitej i unikalnej Wenecji i odkrywanie Placu Św. Marka, orientalny Pałac Dożów oraz Most Westchnień z Mostem Rialto. Wenecji nie da się opisać ani do niczego porównać. Jest jedyna w swoim rodzaju. Nazywana najpiękniejszym miastem świata. „Wolę być w Wenecji w jeden deszczowy dzień niż w pogodny w każdej innej stolicy” – stwierdził pisarz Herman Melville w 1857 roku. Zbudowanej na wodzie Wenecji od wieków wróżono upadek z powodu nietypowej lokalizacji. Tymczasem Wenecja świetnie znosi coroczne powodzie. Po odkrywaniu przejazd do hotelu w pobliżu Wenecji, zakwaterowania oraz przepyszna obiadokolacja. Czas przygotować się na kolejny niesamowity dzień.

dzień 3Spokój ducha na wzgórzu Asyżu.

Po śniadaniu przejazd do Asyżu. Już sama droga dojazdowa, do położonego na malowniczym wzgórzu Asyżu, robi olbrzymie wrażenie. W umbryjskim słońcu bieleją kamienne mury obronne Asyżu, liczne kamieniczki, wieże i kościoły. Czas jakby zatrzymał się w średniowieczu, gdy uliczkami miasteczka wędrował sam święty Franciszek. Wszystko to składa się na niesamowitą atmosferę tego miasta, która pozostawia niezadarte wrażenie wśród turystów. Nie bez powodu cały Asyż wpisano na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Przejazd do hotelu w okolicy Rzymu. Obiadokolacja oraz nocleg.

dzień 4Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu.

Po śniadaniu przejazd do Rzymu. Rzym to jedyne miasto na świecie, które budzi taki szacunek, zachwyt i podziw odwiedzających. To miasto o najpiękniejszej na świecie historii, z niezwykle bogatą architekturą: starożytne budowle, średniowieczne kościoły, renesansowe pałace, tajemnicze muzea Watykanu i potęga jego licznych świątyń, najważniejsze w Europie place, słynne teatry, galerie, restauracje… To wszystko dostępne jest dla Podróżników spacerujących historycznymi traktami i romantycznymi wąskimi alejkami olbrzymiego centrum historycznego. Rzym to także miasto setek fontann, dziesiątek wspaniałych parków i ogrodów, gdzie większość ulic i budynków skrywa w sobie bogatą historię, a często także spektakularne tajemnice. Wieczorem powrót do hotelu na nocleg oraz obiadokolację.

dzień 5Potęga Watykanu.

Po śniadaniu przyjazd do Watykanu i udział w audiencji generalnej uwarunkowanej obecnością Ojca Świętego w Rzymie. Odkrywanie Bazyliki Św. Piotra, nawiedzenie grobu papieża Jana Pawła II w Kaplicy św. Sebastiana. Nie ma na świecie miasta dorównującego Rzymowi bogactwem artystycznym, historycznym, czy architektonicznym. Miasto jednoczące skrajności, stojące niegdyś na czele świata pogańskiego, a dziś będące centrum chrześcijaństwa. Przyciąga ludzi z całego świata, chcących odkrywać potęgę i chwałę tego miasta. Piękno Rzymu zaklęte jest w budynkach i obrazach, fascynujących i magicznych miejscach, które każą wracać do Wiecznego Miasta. Do Rzymu można przyjeżdżać wielokrotnie i zawsze odkryjemy coś nowego, zaskakującego i pięknego. Odkrywanie miasta i powrót do hotelu na nocleg oraz obiadokolację.

dzień 6Opływająca luksusem Capri.

Po śniadaniu przejazd do Neapolu i przepłynięcie statkiem na Capri. To jedna z najbardziej luksusowych włoskich wysp, będąca perłą Zatoki Neapolitańskiej, na której leży miasto o tej samej nazwie. Swoim położeniem, krajobrazem, lazurową wodą i świetną kuchnią Capri przyciąga Podróżników z całego świata. Budynki otoczone są przez soczystą, śródziemnomorską zieleń, a zbocze wyspy tworzą skaliste klify. Jeśli spojrzymy na przycumowane wokół wyspy łodzie i jachty od razu wiemy, że Capri otoczone jest aurą luksusu i prestiżu. Pobyt połączony ze spacerem po najpiękniejszej wyspie Morza Tyrreńskiego. Powrót do hotelu na wyczekiwany wypoczynek oraz smaczną obiadokolację.

dzień 7Miasto sztuki: idealna Florencja.

Po śniadaniu przejazd do Florencji – mieszkańcy Toskanii są przekonani, że w ich regionie jest wszystko to, co we Włoszech najpiękniejsze: olśniewające miasta, najcenniejsze dzieła sztuki, niezwykłe krajobrazy, wyśmienita kuchnia i najlepsze wino na świecie. Z kolei stolica Toskanii – Florencja, to nie jest miasto z zabytkami. To miasto-zabytek, do którego zjeżdżają się najwybitniejsi wielbiciele sztuki. Tu przeprowadzali swoje eksperymenty Leonardo da Vinci i Galileusz, tu tworzyli najwięksi mistrzowie pędzla i dłuta: Giotto, Botticelli i Michał Anioł. Tutaj narodził się sympatyczny kłamczuch Pinokio. Michał Anioł mówił, że „Italia to ogród Europy, Toskania – ogród Italii, Florencjakwiat Toskanii”. Późnym wieczorem wyjazd w drogę powrotną do miejsca zamieszkania.

dzień 8Powrót do miejsca zamieszkania.

Przejazd przez Europę w kierunku miejsca zamieszkania. Przyjazd w godzinach popołudniowych i zakończenie wspaniałej podróży.

Mapa planu podróży

Historie i więcej

Czytaj artykuły, słuchaj i oglądaj. Wejdź w Świat swojej nadchodzącej przygody.
Czas na inspirację

Czytaj więcej o Włoszech
i poznaj historie

Rozpocznij przygodę z Milami!

Zakończ podróż i zyskaj tyle Mil, ile wynosi wartości Twojej rezerwacji podzielona przez 5. Wymieniaj Mile na zniżki dla przyszłych podróży! Wymaga konta mojeps

Masz pytania? Sprawdź pomoc od Alex!

Uniwersalne kompendium wiedzy, które pomoże Ci w planowaniu podróży z pstravel.

Informacje i świadczenia

Przygoda pełna radości

Dokumenty otrzymasz w ciągu kilkudziesięciu minut od rezerwacji! Ubezpieczenie pssafety od UNIQA KL 10 000 euro, NNW 2 000 euro, bagaż 200 euro, Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy są już w cenie!

Pakiet Komfort+ i Ultra+ to spokój ducha

Pakiet Komfort+ i Ultra+ (gwarancja niezmienności ceny, ubezpieczenie od kosztów rezygnacji, dopłaty, priorytet, 1.5 stawki Mile+ etc.) to dodatkowe opcje rozszerzenia świadczeń i możliwości Twojej rezerwacji. Dowiedz się więcej

Dokumenty, które warto znać i płatności

Możesz zapłacić kartą, BLIKiem lub portfelem PayPal w protokole SSL lub przez indywidualny numer konta! Na płatność masz aż 24 godziny. Proces płatności jest niezwykle prosty.

Rada od Alex

Włochy… czy jest co przedstawiać? To kraj pełen niesamowitych miejsc! Ta podróż jest idealna dla początkujących Podróżników, którzy chcą odkrywać od A do Z. Poszukujesz więcej informacji dotyczących podróżowania z pstravel? Kliknij teraz!

W cenie (od Podróżnika)

• przejazd komfortowym autokarem lub busem premium w zależności od ilości Podróżników
• zakwaterowanie w dwóch hotelach trzygwiazdkowych – z uwagi, na pokonywany dystans w trakcie całej podróży, jeden nocleg w okolicach Rimini (pierwszy) oraz pozostałe w okolicach Rzymu (pozostałe) (łącznie pięć noclegów)
• wyżywienie HB5 śniadań i 5 obiadokolacji, napoje do obiadokolacji są dodatkowo płatne
rejs na wyspę Capri (opcjonalne napoje w trakcie rejsu nie są wliczone w cenę)
opieka wspaniałego Pilota pstravel ze specjalizacją włoską
• wykwalifikowani i cenieni lokalni przewodnicy podczas odkrywania
• ubezpieczenie pssafety KL 10 000 euro, NNW 2 000 euro i bagaż 200 euro od UNIQA (możliwość stopniowania ubezpieczenia w mojeps)
Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy
• unikalne doświadczenie podróżowania od A do Z z pstravel

Dodatkowo (od Podróżnika)

Koszta programowe wynoszą 220 euro i płatne są u Pilota pstravel przy rozpoczęciu podróży (obejmują wjazdy do miasta, wstępy lub atrakcje programowe), jako nie objęte ceną m.in. napiwki, opłaty za fotografowanie, bilety wstępu, opłaty lotniskowe lub wjazdowe.

Ważne informacje

• wymaganym dokumentem jest dowód osobisty lub paszport (nie wymagamy go przy rezerwacji) ważny minimum 90 dni od daty powrotu, dokument zostanie sprawdzony przez pracownika lub Pilota pstravel przed rozpoczęciem podróży; ta podróż nie wymaga odprawy paszportowej pstravel
• program jest programem ramowym – z powodów losowych, takich jak warunki atmosferyczne itp. może ulec zmianie
• we Włoszech porozumiewamy się w języku włoskim lub angielskim
podróż dostępna dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej
• Płatnik oświadcza, że jego stan zdrowia pozwala na uczestnictwo w podróży oraz, że zapoznał się z programem podróży oraz Warunkami Uczestnictwa i akceptuje je
• minimalna liczba Podróżników dla grupy wynosi 30 osób, w momencie, gdy liczba ta będzie niewystarczająca, o odwołaniu podróży poinformujemy Płatnika telefonicznie lub mailowo

Warunki promocji

Koszty odstąpienia od Umowy udziału w podróży stanowiące wyjątki od reguły standardowej określonej w pkt 2.5 wynoszą: oferty typu last minute (ostatni moment), first minute, next minute, I, II oraz III etap, nowy sezon, oferty dnia, oferty specjalne, Oferty oszczędnościowe, podróż statkiem (rejs) (są to ceny niższe, niż katalogowe): do 50 dni przed rozpoczęciem imprezy 50% ustalonej ceny; do 36 dni przed rozpoczęciem imprezy 55% ustalonej ceny; od 35. dnia przed rozpoczęciem imprezy 60% ustalonej ceny; od 24. dnia przed rozpoczęciem imprezy 70% ustalonej ceny; od 17. dnia przed rozpoczęciem imprezy 80% ustalonej ceny; od 10. dnia przed rozpoczęciem imprezy 90% ustalonej ceny; od 3. dnia do dnia rozpoczęcia imprezy lub jej nierozpoczęcia 100% ustalonej ceny. Płatnik może odstąpić od Umowy udziału w podróży przed rozpoczęciem imprezy turystycznej bez ponoszenia opłaty za odstąpienie w przypadku wystąpienia nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności występujących w miejscu docelowym lub jego najbliższym sąsiedztwie, które mają znaczący wpływ na realizację imprezy turystycznej lub przewóz do miejsca docelowego. Płatnik może żądać wyłącznie zwrotu zapłaconej kwoty bez dochodzenia odszkodowania lub zadośćuczynienia w tym zakresie. Sprawdź więcej w Warunkach Uczestnictwa.

Podobna podróż, która może Ci się spodobać

Recenzje

Sprawdź, co myślą nasi Podróżnicy o tej podróży.

Zyskaj nawet 30 Mil i wbij pieczątkę do wirtualnego paszportu!

Wystarczy zrecenzować swoją podróż na koncie mojeps. Podziel się z innymi swoimi przeżyciami i wspomnieniami! Opcja recenzji pojawi się tuż po zakończeniu podróży, dowiedz się więcej w Panelu Płatnika. Mile doliczone zostaną do Twojego konta mojeps automatycznie, a pieczątka wbita do wirtualnego paszportu.

Posiadasz 0 Mil

17 Recenzje
Sortuj po:OcenyDzień

Bartłomiej Pluta (z Google)

Para Podróżników

06.05.2023 r wróciłam z wycieczki Magiczne Włochy + Capri. Wycieczka wspaniała. Organizacja super. Pan Bartek opiekun grupy bardzo kompetentny w tym co robi. Przekazał niesamowicie dużo wiadomości. Zawsze pomocny i uczynny. Polecam skorzystać z wycieczek biura Pstravel.
Pozdrawiam Zofia Pluta i grupa Pani Róży Mantury

3 czerwca 2023

Barbara Wojewódka (z Google)

Para Podróżników

W ubiegłą sobotę wróciłam z wycieczki Magiczne Włochy i wyspa Caprii.
Serdecznie polecam PS Travel-organizator.
Bardzo lubię wycieczki objazdowe zwiedzanie i aktywność fizyczna dwa w jednym.
Obsługa wycieczki- pilot Bartek profesjonalizm i ogromna wiedza, z przyjemnością można było słuchać w nieskończoność.
Kierowcy bez zarzutu,pełne bezpieczeństwo jazdy.
Pani z biura z Gniezna bardzo miła,zawsze wszystko potrafiła dokładnie wyjaśnić i zachęcić do wyjazdu.
Wyżywienie w hotelach trochę inne niż u nas,ale to może sygnał, żeby zmienić odżywianie w swoim życiu i trochę mniej jeść.
Bardzo fajna grupami miła atmosfera.Czasami trochę byliśmy przemęczeni,ale bylo warto.
Pozdrawiam Barbara z Lublina

3 czerwca 2023

Małgorzata Czaja (z Google)

Para Podróżników

Bardzo udany wyjazd,niesamowite miejsca które trzeba zobaczyć,szczególnie że wyjazd był w rozsądnej cenie,a że co kraj to obyczaj więc z każdej kultury człowiek czegoś się uczy 🙂 takiego pilota jak pan Bartosz życzymy wszystkim wycieczkom,dziękujemy i pozdrawiamy 🙂

3 czerwca 2023

Małgorzata Ryng

Para Podróżników

Włochy plus Capri,jesteśmy bardzo zadowoleni,zarówno z pięknych miejsc,które warto zobaczyć,niesamowitego pilota Bartosza,jak również hotele jak na cenę za podróż miały to co jest potrzebne 🙂 jedzenie..no może szału nie było 😉 ale adekwatne do ceny ,przynajmniej lekko się czuliśmy …to Włochy,jest czas na pyszną pizzę lub obiadek,musowo lody,deserek i kawcia,polecamy i napewno skorzystamy 🙂

11 maja 2023

Marzena Białoszkiewicz (z Google)

Para Podróżników

Właśnie wróciłam z wycieczki MAGICZNE WŁOCHY,jestem bardzo zadowolona. Bardzo dużo zwiedziliśmy,profesjonalna opieka pilotki p.Agnieszki,SUPER towarzystwo!!! Tylko hotel zmieniła bym na inny,ale dało się przeżyć. POLECAM MAGICZNE WŁOCHY!!!

7 grudnia 2022
12...
5 przyszłych Podróżników myśli o tej podróży. Zarezerwuj przed nimi!

Rezerwuj