Informacje o firmie

pstravel to bezpieczne podróże.

Ponad 95% usatysfakcjonowanych Podróżników.*

Ubezpieczenie i Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

PS Travel Polska posiada gwarancję ubezpieczeniową na wypadek pokrycia kosztów powrotu Podróżników do kraju a także zwrotu wpłat wniesionych przez Płatników. Posiadamy gwarancję ubezpieczeniową, która wynosi 127.358,00 zł (UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.).

Wszyscy nasi Płatnicy są zabezpieczeni przez Turystyczny Fundusz Gwarancyjny oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy zgodnie z ustawą o usługach turystycznych z dnia 26 listopada 2016r (Dz.U. z 2016 r. poz. 1334). Cena każdej podróży zawiera wliczoną składkę, która pokrywa koszt ewentualnego powrotu do Polski lub w przypadku przerwania czy niezrealizowania podróży wypłaca zwrot środków, gdy polskie biuro podróży utraci płynność finansową.

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny jest również stuprocentowym zabezpieczeniem kwot, wystawionych w formie voucherów, które są obecnie wydawane Płatnikom w związku z anulacją imprez spowodowaną koronawirusem.

Więcej szczegółów.

Gwarancja Organizatora Turystycznego.

PS Travel Polska posiada Gwarancję Ubezpieczeniową wydaną przez UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. na kwotę 127.358,00 zł. Każdy Podróżnik ubezpieczony jest na kwoty KL 10 000 €, NNW 2 000 € i bagaż 200 € oraz Turystycznym Funduszem Gwarancyjnym.

Stan na styczeń 2023.

PS Travel Polska siedziba Chłopska 17 62-200 Gniezno Przedsiębiorca posiada wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki i Przedsiębiorców Ułatwiających Nabywanie Powiązanych Usług Turystycznych Marszałka Województwa Wielkopolskiego pod numerem 788 NIP 598-122-39-13 REGON 367446734

Informacje o firmie i szczegóły.

Dostawca strony internetowej:
PS Travel Polska, oddział internetowy pstravel
Chłopska 17
62-200 Gniezno
Polska

Numer Identyfikacji Podatkowej: 5981223913
Skontaktuj się z nami:
rezerwacje@pstravel.pl
https://pstravel.pl/pomoc/

Aby ułatwić pracę naszym ekspertom, prosimy o kontakt przez Pomoc (link powyżej) lub Kontakt dla Płatnika na koncie mojeps.

Kontrahent usług płatności:
PayPal (Europe) S.à r.l. & Cie, S.C.A
L-1150
Luksemburg
Firma PayPal (Europe) S.à r.l. & Cie, S.C.A z siedzibą pod adresem L-1150 w Luksemburgu dysponuje ważną licencją jako luksemburska instytucja kredytowa w rozumieniu artykułu 2 ustawy o sektorze finansowym z 5 kwietnia 1993 roku w wersji poprawionej i podlega ścisłemu nadzorowi luksemburskiej instytucji nadzorczej, Commission de Surveillance du Secteur Financier (Komisji Nadzoru Sektora Finansowego). Ze względu na fakt, że usługa jest ograniczona do operacji finansowych w postaci elektronicznej, które w duchu Ustawy nie są uznawane za depozyty ani usługi inwestycyjne, klienci firmy PayPal nie są chronieni programami gwarancji depozytów na terenie Luksemburga, prowadzonymi przez stowarzyszenie Association pour la Garantie des Dépôts Luxembourg (AGDL).

Strona Komisji UE dotycząca internetowego rozstrzygania sporów:
http://ec.europa.eu/consumers/odr

* według recenzji publicznych oraz opinii dostarczonych poprzez mojeps, stan na luty 2022.

Oto my.

Całkowicie klarowni.

Wszystkie informacje na temat pstravel znajdziesz na Warunkach Uczestnictwa, które załączone są do Dokumentów podróży oraz na Umowie udziału w podróży. Nie przeoczysz żadnej ważnej informacji na temat naszej firmy. Jesteś całkowicie bezpieczny, ponieważ jesteśmy całkowicie klarowni.

Sensownie poukładani.

Nasi eksperci posiadają dostęp do specjalnego systemu, gdzie znajdą wszystkie informacje na temat Twojej rezerwacji. Aby chronić Twoje dane, dostęp do rezerwacji otrzymują tylko po podaniu przez Ciebie kodu bezpieczeństwa, który znajdziesz na Umowie udziału w podróży. Bezpieczny dostęp, dane sensownie poukładane.

To może Ci się spodobać

Wyrusz w niezapomnianą przygodę.

Poznaj i zaplanuj nową podróż!

 • city break

  poznaj kolekcję

 • odkrywanie

  poznaj kolekcję

 • wypoczynek

  poznaj kolekcję

 • wyszukaj

  rozpocznij poszukiwania

Zdobywaj kody rabatowe i bądź bliżej nas.

Dołącz do klubps już teraz!

Zawsze na bieżąco!

Poszukujesz najnowszych zniżek?

Znajdź więcej informacji i odkrywaj więcej!

Poszukujesz pomocy i wskazówek?