Informacje
o firmie

pstravel to bezpieczne podróże

Ponad 95% zadowolonych Podróżników*

Jesteśmy polskim organizatorem z wieloletnim doświadczeniem.

Wszyscy Podróżnicy są kompleksowo zabezpieczeni finansowo.

Ubezpieczenie i Turystyczny Fundusz Gwarancyjny oraz Pomocowy

PS Travel Polska posiada gwarancję ubezpieczeniową na wypadek pokrycia kosztów powrotu Podróżników do kraju a także zwrotu wpłat wniesionych przez Płatników. Posiadamy gwarancję ubezpieczeniową, która wynosi 128 489.20 zł (UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.).

Wszyscy nasi Płatnicy są zabezpieczeni przez Turystyczny Fundusz Gwarancyjny oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy zgodnie z ustawą o usługach turystycznych z dnia 26 listopada 2016r (Dz.U. z 2016 r. poz. 1334). Cena każdej podróży zawiera wliczoną składkę, która pokrywa koszt ewentualnego powrotu do Polski lub w przypadku przerwania czy niezrealizowania podróży wypłaca zwrot środków, gdy polskie biuro podróży utraci płynność finansową.

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny jest również stuprocentowym zabezpieczeniem kwot, wystawionych w formie voucherów, w przypadku anulacji Podróży przez Płatnika.

pstravel to stuprocentowa klarowność

Wszystkie szczegóły w zasięgu ręki

Gwarancja Organizatora Turystycznego

PS Travel Polska posiada Gwarancję Ubezpieczeniową wydaną przez UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. na kwotę 128 489.20 zł. Każdy Podróżnik ubezpieczony jest na kwoty KL 10 000 €, NNW 2 000 € i bagaż 200 € oraz Turystycznym Funduszem Gwarancyjnym i Pomocowym.

Stan na wrzesień 2023

PS Travel Polska siedziba Chłopska 17 62-200 Gniezno Przedsiębiorca posiada wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki i Przedsiębiorców Ułatwiających Nabywanie Powiązanych Usług Turystycznych Marszałka Województwa Wielkopolskiego pod numerem 788 NIP 598-122-39-13 REGON 367446734

Strona internetowa i płatności online

PS Travel Polska, oddział internetowy pstravel
Chłopska 17
62-200 Gniezno
Polska

Strona internetowa oraz konta mojeps i powiązane z nim usługi są szyfrowane, co zapewnia całkowite bezpieczeństwo i prywatność Użytkownika. 

Numer Identyfikacji Podatkowej 5981223913

Skontaktuj się z nami
rezerwacje@pstravel.pl odpowiadamy w ciągu 48 godzin, nasi eksperci pracują od poniedziałku do piątku, od godziny 10:00 do 22:00 (odpowiedzi na wiadomości mailowe). Infolinia pstravel 22 307 78 56 od 10 do 17, od poniedziałku do piątku, połączenie następuje z losowym, wolnym ekspertem regionalnym. Czat na żywo dostępny w lewym dolnym rogu dostępny jest od 10 do 19, od poniedziałku do piątku, jednakże wysyłanie wiadomości do eksperta dostępne jest przez całą dobę, w tym wypadku wiadomość zostanie dostarczona na skrzynkę mailową klienta. Dział Pomoc dostępny jest pod linkiem https://pstravel.pl/pomoc/, bot Alex nie zbiera informacji o Użytkowniku strony internetowej, jednak kataloguje pytania i ocenia ich treść w przypadku oceny odpowiedzi na zadane pytanie.

To ważne! Eksperci/przedstawiciele/agenci odpowiadają na pytania związane z rezerwacją tylko w przypadku podania kodu bezpieczeństwa, który jest numerem Umowy udziału w podróży. Zawiera on 6 cyfr i wskazany jest w górnym lewym nagłówku dokumentu.

Kontrahenci usług płatności i pstravelPay
PayPal (Europe) S.à r.l. & Cie, S.C.A
Firma PayPal (Europe) S.à r.l. & Cie, S.C.A z siedzibą pod adresem L-1150 w Luksemburgu dysponuje ważną licencją jako luksemburska instytucja kredytowa w rozumieniu artykułu 2 ustawy o sektorze finansowym z 5 kwietnia 1993 roku w wersji poprawionej i podlega ścisłemu nadzorowi luksemburskiej instytucji nadzorczej, Commission de Surveillance du Secteur Financier (Komisji Nadzoru Sektora Finansowego). Ze względu na fakt, że usługa jest ograniczona do operacji finansowych w postaci elektronicznej, które w duchu Ustawy nie są uznawane za depozyty ani usługi inwestycyjne, klienci firmy PayPal nie są chronieni programami gwarancji depozytów na terenie Luksemburga, prowadzonymi przez stowarzyszenie Association pour la Garantie des Dépôts Luxembourg (AGDL).

Stripe, Inc.
Firma Stripe, Inc. z siedzibą w Dublinie. Na pstravel jako: pstravelPay obsługuje weryfikację płatności dwuetapowej.

Strona Komisji UE dotycząca internetowego rozstrzygania sporów:
http://ec.europa.eu/consumers/odr

* według recenzji publicznych oraz opinii dostarczonych poprzez mojeps, stan na luty 2023.

Oto my!

Całkowicie klarowni.

Wszystkie informacje na temat pstravel znajdziesz w Warunkach Uczestnictwa, które załączone są do zestawu dokumentów podróży oraz na Umowie udziału w podróży. Nie przeoczysz żadnej ważnej informacji na temat naszej firmy. Jesteś całkowicie bezpieczny, ponieważ jesteśmy całkowicie klarowni.

Sensownie poukładani.

Nasi eksperci posiadają dostęp do specjalnego systemu, gdzie znajdą wszystkie informacje na temat Twojej rezerwacji. Aby chronić Twoje dane, dostęp do rezerwacji otrzymują tylko po podaniu przez Ciebie kodu bezpieczeństwa, który znajdziesz na Umowie udziału w podróży. Bezpieczny dostęp, zawsze i wszędzie.

Sprawdź więcej

Podobne miejsca na pstravel

Zaplanuj nową podróż

  • city break

  • odkrywanie

  • wypoczynek

  • wyszukaj

Dołącz do klubu

Jeśli chcesz otrzymać najlepsze podróże wprost na Twoją skrzynkę, kody rabatowe i zniżki specjalne, dołącz do bezpłatnego członkostwa.

Poszukujesz najnowszych zniżek?

Poszukujesz pomocy, kontaktu i wskazówek?

Rezerwuj