Zaloguj się

Podróżuj, zapraszaj, oceniaj i odbieraj nagrody.

Rozpocznij przygodę z Mile+!

Więcej, więcej, więcej!

Sprawdź więcej

Im więcej podróży, tym więcej Mil! Zakończ swoją podróż i zapełnij konto Milami, które możesz zbierać do woli – bez terminu ważności. Im więcej Mil zyskasz, tym większe zniżki na przyszłe podróże zyskasz! Mile zostaną dodane do Twojego konta automatycznie – sprawdź więcej w Panelu Płatnika!

Wymieniaj Mile na zniżki!

Sprawdź więcej

Ile Mil udało Ci się zebrać? Czas na ich wymianę! Sprawdź wirtualny kantor Mil i zamień 400 Mil, 600 Mil lub 900 Mil na zniżki. Co ważne – zniżkę 150 zł możesz łączyć z innymi! Kody rabatowe uzyskane dzięki Milom możesz wykorzystać na dowolną rezerwację, bez kwoty minimalnej.

Rezerwacja nie jest widoczna na koncie?

Przenieś rezerwację gościa do mojeps

Rezerwacja została założona jako gość? A może telefonicznie, w punkcie lub u agenta? W każdym momencie możesz przenieść swoją rezerwację do nowego konta mojeps. To niezwykle proste! Zarządzaj swoją rezerwacją 24/7, gdziekolwiek jesteś, na czymkolwiek zechcesz.

mojeps to unikalne doświadczenia planowania, prosty interfejs i więcej możliwości zarządzania rezerwacją!

To nie tylko informacje wyjazdowe, to cały przewodnik!

Poznaj rozkład na mojeps

Zawsze na bieżąco, zawsze przy Tobie! Śledź godzinę rozpoczęcia podróży, przewodnik oraz Oś czasu. Sprawdź więcej informacji na temat rozkładu oraz elektronicznej karty pokładowej. Rozkład to Twój przyjaciel w trakcie podróży – wraz z Pilotem, rzecz jasna.

Sprawdź więcej

Podobne miejsca na pstravel

Dołącz do klubu

Jeśli chcesz otrzymać najlepsze podróże wprost na Twoją skrzynkę, kody rabatowe i zniżki specjalne, dołącz do bezpłatnego członkostwa.

Poszukujesz pomocy, kontaktu i wskazówek?

Rezerwuj