mojeps

Zaloguj się

Podróżuj, zapraszaj, oceniaj i odbieraj nagrody.

Rozpocznij przygodę z Mile+!

Więcej, więcej, więcej!

Im więcej podróży, tym więcej Mil! Zakończ swoją podróż i zapełnij konto Milami, które możesz zbierać do woli – bez terminu ważności. Im więcej Mil zyskasz, tym większe zniżki na przyszłe podróże zyskasz! Mile zostaną dodane do Twojego konta automatycznie – sprawdź więcej w Panelu Płatnika!

Wymieniaj na zniżki!

Ile Mil udało Ci się zebrać? Czas na ich wymianę! Sprawdź wirtualny kantor Mil i zamień 400 Mil, 600 Mil lub 900 Mil na zniżki. Co ważne – zniżkę 150 zł możesz łączyć z innymi! Kody rabatowe uzyskane dzięki Milom możesz wykorzystać na dowolną rezerwację, bez kwoty minimalnej.

Zapełnij paszport!

Chorwacja? Włochy? Francja? Niezależnie gdzie będziesz, mojeps to zapamięta! Twój wirtualny paszport zapełni się pieczątkami z odwiedzonych kierunków. Każda pieczątka ma swój unikalny wygląd i styl, dzięki czemu u każdego wirtualny paszport wygląda inaczej.

Twoja rezerwacja nie jest widoczna w Panelu Płatnika? (kliknij)

Stworzyłaś/eś konto mojeps, ale Twoja rezerwacja nie jest widoczna w Panelu Płatnika?

mojeps stworzone zostało dla Płatników, którzy zarezerwowali swoją podróż (po rejestracji) bezpośrednio na stronie internetowej. Rezerwacje wykonane przez agenta pstravel, przedstawiciela lub telefonicznie nie są dostępne na koncie, które zostało założone PO otrzymaniu Umowy udziału w podróży ze względu na prawo związane z ochroną danych osobowych. Jeśli chcesz przenieść swoją rezerwację do mojeps, kliknij tutaj.

Twoja rezerwacja zawsze pod ręką. Wszędzie!

Przenieś swoją rezerwację do mojeps!

Rezerwacja została założona jako gość? A może telefonicznie, w punkcie lub u agenta? W każdym momencie możesz przenieść swoją rezerwację do nowego konta mojeps. To niezwykle proste! Zarządzaj swoją rezerwacją 24/7, gdziekolwiek jesteś, na czymkolwiek zechcesz.

mojeps to unikalne doświadczenia planowania, prosty interfejs i więcej możliwości zarządzania rezerwacją!

To nie tylko informacje wyjazdowe, to cały przewodnik!

Poznaj rozkład na mojeps.

Zawsze na bieżąco, zawsze przy Tobie! Śledź godzinę rozpoczęcia podróży, przewodnik oraz Oś czasu. Sprawdź więcej informacji na temat rozkładu oraz elektronicznej karty pokładowej. Rozkład to Twój przyjaciel w trakcie podróży – wraz z Pilotem, rzecz jasna.

do 2 marca

Po planowaniu sprawdź również to

Wyrusz w niezapomnianą przygodę.

Poznaj i zaplanuj nową podróż!

 • city break

  poznaj kolekcję

 • odkrywanie

  poznaj kolekcję

 • wypoczynek

  poznaj kolekcję

 • wyszukaj

  rozpocznij poszukiwania

Zdobywaj kody rabatowe i bądź bliżej nas.

Dołącz do klubps już teraz!

Zawsze na bieżąco!

Poszukujesz najnowszych zniżek?

Znajdź więcej informacji i odkrywaj więcej!

Poszukujesz pomocy i wskazówek?