Agenci i konsultanci

To Wy sprawiacie, że podróżowanie jest wspaniałe —
dołącz lub zaloguj się do pstravel IO.

Dołącz do społeczności, która spełnia marzenia.

To nic nie kosztuje.

Podziel się miłością do podróżowania.

Podróże pstravel to przygody najwyższej jakości, obejmujące dużo więcej, niż klasyczne wyjazdy. A teraz i Ty możesz zostać agentem i rezerwować podróże dla każdego. Z dowolnego miejsca w Polsce lub Niemczech.

Wszystko pod ręką.

Dołącz podróże pstravel do swojej oferty i zrzeszaj nowe grono Podróżników. Otrzymasz dostęp do całej kolekcji podróży, materiałów pstravel i pomocy naszych ekspertów. Rezerwuj tak, jak Ci wygodnie.

Rozwijaj się w swoim tempie.

Zdobywaj stopnie sprzedaży, aż do V. Im więcej zarezerwujesz, tym więcej zyskujesz. Bez minimalnej liczby rezerwacji. Bez limitów wypłacanych środków. To niezwykle proste.

Zostań ekspertem od wspomnień.

Wspólnie twórz historię najlepszego podróżowania. Rezerwuj najwspanialsze wspomnienia, zyskaj nowe opinie oraz tytuł eksperta podróży pstravel.

Jak to działa?

Jeśli jesteś już agentem, możesz bez problemu sprzedawać podróże pstravel z kolekcji odkrywanie, city break lub wypoczynek, a nawet przedstawiać atrakcje dla wypoczynku, a to wszystko z systemu pstravel IO.

Czuwamy nad Tobą.

Pomożemy Ci – będziesz mieć dostęp do narzędzi edukacyjnych i opcji, które pozwolą Ci rozwinąć działalność w roli agenta i przedsiębiorcy.

Podróże Study tour.

Wyruszaj na wspólne podróże szkoleniowe, gdzie poznasz nasze programy, obiekty noclegowe, Pilotów pstravel i poczuj doświadczenia podróżowania od A do Z.

Wszystko bez żadnych opłat.

Nie pobieramy żadnych opłat wpisowych, nie anulujemy członkostwa przy braku rezerwacji i nie zmniejszamy kwoty wypłacanych środków.

Zawsze będziemy razem.

Kontaktuj się z nami, obserwuj nowości, zmiany i życie społeczności pstravel. To będzie wspaniała współpraca!

Kto może zostać agentem?

Agentem może zostać działalność gospodarcza, która posiada przeważający rodzaj działalności gospodarczej wg PKD 2007 79.11.A Działalność agentów turystycznych; lub 79.11.B Działalność pośredników turystycznych; lub 79.12.Z Działalność organizatorów turystyki; lub 79.90.A Działalność pilotów wycieczek i przewodników turystycznych (nie dotyczy działalności przewodników górskich, sklasyfikowanej w 93.19.Z).

Ważne
Przygotowanie
Co dalej?

Pamiętaj, że nie pobieramy żadnych opłat związanych z dołączeniem do agentury pstravel.

Podstawowe informacje.

Bycie agentem pstravel to możliwość sprzedaży podróży pstravel, korzystania z materiałów pstravel i wyruszania w podróże w niższej cenie. Nasi eksperci będą do Twojej dyspozycji poprzez infolinię oraz korespondencję mailową. Na każdym kroku będziemy Cię wspierać.

Wraz z akceptacją zgłoszenia otrzymasz od nas dostęp do pulpitu pstravel IO, w którym możesz założyć nową rezerwację, pobrać dokumenty oraz poznać szczegóły na temat każdej podróży. Logowanie będzie możliwe po otrzymaniu specjalnego hasła. O wszystkim Cię poinformujemy!

Proces rekrutacji jest bezpłatny – nie uiszczasz żadnych opłat. Bez minimalnej liczby rezerwacji. Bez limitów wypłacanych środków. Zgłoszenia przyjmujemy w ciągu 5 dni roboczych.

Kto może być agentem?

Agentem może zostać działalność gospodarcza, która posiada przeważający rodzaj działalności gospodarczej wg PKD 2007 79.11.A Działalność agentów turystycznych; lub 79.11.B Działalność pośredników turystycznych; lub 79.12.Z Działalność organizatorów turystyki; lub 79.90.A Działalność pilotów wycieczek i przewodników turystycznych (nie dotyczy działalności przewodników górskich, sklasyfikowanej w 93.19.Z).

Zestaw dokumentów agenta.

Pliki otrzymasz w formacie PDF. Prosimy o wypełnienie dokumentów elektronicznie. Pamiętaj, że dokumenty muszą zostać przesłane również w tradycyjnie, listownie. W przypadku wątpliwości, skontaktujemy się z Tobą mailowo.

Zajmij się logistyką. (dopiero po przyjęciu do agentury)

 1. Po dołączeniu do członkostwa musisz zająć się opracowaniem logistyki, która umożliwi Twoim klientom rezerwacje podróży pstravel.
 2. Przygotuj oferty podróży do dodania na swoją stronę internetową. Otrzymasz od nas komplet informacji oraz materiały źródłowe, które należy zamieścić na swojej stronie.
 3. Zapoznaj się z naszymi Warunkami Uczestnictwa oraz słowniczkiem pojęć.

Rozpocznij sprzedaż.

Po okresie przejściowym rozpoczyna się prawdziwa przygoda! Im więcej podróży zostanie zarezerwowanych, tym więcej środków zostaje u Ciebie. Szczegóły przygotowania do sprzedaży krok po kroku otrzymasz po przyjęciu Twojego zgłoszenia.

Po zakończeniu przetwarzania zgłoszenia, wszystkie niezbędne pliki otrzymasz w wiadomości mailowej od pstravel. Pamiętaj, aby wypełnić wszystkie niezbędne pola, które umożliwią Ci sprzedaż agencyjną pstravel.

Jeśli w zgłoszeniu pojawią się błędy, skontaktujemy się z Tobą mailowo lub telefonicznie. Pamiętaj, że wszystkie wpisane dane muszą być prawidłowe.

Sprzedaż agencyjna (po zatwierdzeniu dokumentów) zostanie uruchomiona w ciągu kilku dni roboczych. Pulpit pstravel IO jest niezwykle prosty. Otrzymasz od nas wskazówki przed pierwszym logowaniem.

pstravel IO dostępne zawsze dla Ciebie.

Wszystkie rezerwacje założysz w naszym systemie dla agentów i przedstawicieli. Interfejs jest niezwykle intuicyjny i prosty. Przed założeniem każdej rezerwacji otrzymasz szybki skrót, który ułatwi Ci przedstawienie informacji przyszłemu Płatnikowi.

Pomoc ekspertów przy każdej okazji.

Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku przez konwersacje mailowe oraz infolinię przeznaczoną tylko dla agentów. Na infolinii nie obowiązują kolejki, co oznacza, że odbierzemy połączenie bez Twojego oczekiwania na rozmowę.

Czas, start! Zgłoś swoją prośbę o agenturę.

Pamiętaj o wpisaniu prawdziwych danych – przed wysłaniem dokumentów, zostaną przez nas sprawdzone.

  Wysyłając zgłoszenie akceptujesz Politykę Prywatności pstravel.

  Dlaczego pstravel?

  Jako agent, współtworzysz najwspanialsze wspomnienia.
  Przygody maksymalnie dopracowane.

  Nasze podróże z kolekcji odkrywanie, city break lub wypoczynek to przygody najwyższej klasy. Każdy program, każdy obiekt noclegowy, każdy przewodnik i każdy moment jest przez nas dokładnie przygotowany i przetestowany. Chcemy, aby każda podróż była doświadczeniem doskonałym – w końcu sami jesteśmy Podróżnikami!

  Prosta współpraca.

  Nasza współpraca będzie opierać się na dobrej atmosferze, pomocy (wspólnie rozwiążemy każdy problem), rozwoju i poznawaniu potrzeb przyszłego Płatnika. Po prostu: jesteśmy dla Ciebie (i dla Twojej firmy)!

  Do zobaczenia w podróży i na wspólnej przygodzie!
  Znajdź więcej informacji i odkrywaj więcej!

  Poszukujesz pomocy i wskazówek?

  Rezerwuj