Perły Chorwacji

(30 Recenzje)

8 dni

Chorwacja (dostępna atrakcja: Bośnia i Hercegowina)

śniadania i obiadokolacje

koszty programowe 120 euro

Poczuj piękno Dalmacji i orient Hercegowiny.

Witamy w najpiękniejszym miejscu na Ziemi!

Przeglądaj i planuj z kontem mojeps i wykorzystaj swoje Mile

Posiadasz 0 Mil

Jeśli w Twoich śródziemnomorskich marzeniach spędzasz przyjemne dni nad szafirową wodą w cieniu średniowiecznych wiosek z białego kamienia, Chorwacja jest miejscem, w którym możesz je urzeczywistnić. Największą atrakcją jest bez wątpienia niezwykłe, słoneczne i wypełnione wyspami wybrzeże Dalmacji.

czytaj więcej

Pierwszą rzeczą, która Cię uderzy jest niezwykła przejrzystość wody, która jest najczystsza na Ziemi. Kiedy staniesz na olśniewająco białej, kamienistej plaży, woda mieni się z intensywnością klejnotu w odcieniach szmaragdu i szafiru.

Ta kraina, położona między Bałkanami a Europą Środkową przez tysiąclecia była przekazywana między konkurującymi królestwami, imperiami i republikami. Jeśli ta ciągła dyslokacja ma swoje zalety, to przede wszystkim w bogatym dziedzictwie kulturowym, które każdy z nich pozostawił. Weneckie pałace prezentują się wspaniale przy napoleońskich fortach, rzymskie kolumny wystają z pierwszych kościołów słowiańskich, a wiedeńskie rezydencje stoją dumnie przy socrealistycznej pomnikach.

Czas na raj. Piszesz się?

Zobaczysz te miejsca

 • Dubrownik
 • Split
 • Sućuraj
 • zatoka Mlaska
 • Wyspa Hvar
 • Mostar
 • Medjugorie

Skrót informacji

 • autokarem lub busem premium
 • śniadania i obiadokolacje
 • wymagany dokument tożsamości
 • możliwość rozbudowy

Warto wiedzieć

pstravel jest tam, gdzie Ty!
Skąd mogę wyruszyć? (kliknij) +

Wyrusz z ponad 25 miejsc rozpoczęcia podróży – przygoda z pstravel z dowolnego miejsca w Polsce. Kliknij Skąd mogę wyruszyć?, aby dowiedzieć się więcej.

Miejsce rozpoczęcia podróży wybierzesz w drugim etapie rezerwacji.

Wyrusz w podróż bez dodatkowych opłat (z/do) z miejscowości Gniezno, Poznań. Możesz również wyruszyć (za dodatkową opłatą/kwota od Podróżnika z/do) z miejscowości: Nowy Tomyśl +20 zł, Świebodzin +20 zł, Wrocław +35 zł, Zielona Góra +50 zł, Bydgoszcz +130 zł, Łódź +170 zł, Gdańsk +200 zł, Szczecin +200 zł Częstochowa +200 zł, Katowice +230 zł, Kraków +250 zł, Radom +200 zł, Lublin +250 zł, Warszawa +200 zł, Białystok +250 zł, Olsztyn +230 zł, Gorzów Wielkopolski +170 zł, Koszalin +200 zł, Opole +200 zł, Konin +110 zł, Leszno +130 zł, Piła +130 zł, Słupsk +200 zł, Bielsko–Biała +250 zł, Wałbrzych +200 zł, Kłodzko +150 zł. Miejsca rozpoczęcia podróży z dopłatą dostępne w przypadku minimum 6 Podróżników wyruszających z tej miejscowości. W przypadku braku 6 Podróżników, Płatnik zostanie poproszony o zmianę miejsca wyjazdu, najbliżej dostępnego (ze zwrotem wpłaconej należności za połączenie).

Podziel się przygodą

do 35% taniej
od3 2991 999
Wybierz pakiet
 • Pakiet standard
 • Z ubezpieczeniem od kosztów rezygnacji +4.1%Na wypadek zdarzeń losowych.
 • Pakiet Komfort+Niezmienność ceny, ubezpieczenie od kosztów rezygnacji, 1 zmiana rez.
 • Pakiet Ultra+Niezmienność ceny, ubezpieczenie od kosztów rezygnacji, 1 zmiana rez., priorytet, 1.5 stawki Mile+

Rezerwuj

Dodaj do listy marzeń

Stwórz wymarzoną listę marzeń z mojeps!

9072

Warto wiedzieć


Każda podróż może zostać anulowana w ciągu 24 godzin od dokonania rezerwacji. Jeśli chcesz anulować swoją rezerwację z 90% zwrotem należności, musisz to zrobić do 50 dni od rozpoczęcia podróży.

Wybierz pakiet Komfort+ lub Ultra+, aby cieszyć się niezmiennością ceny, priorytetem, większą ilością Mil i więcej!

Dowiedz się więcej

Poznaj incentive dla grup!


Ta podróż może być również dla Twojej firmy, instytucji, stowarzyszenia lub szkoły. Twórz olśnienia dla swojej grupy.

Dowiedz się więcej

8 dni

Chorwacja (dostępna atrakcja: Bośnia i Hercegowina)

śniadania i obiadokolacje

koszty programowe 120 euro

Odkryjesz i zobaczysz na własne oczy

 • Dubrownik
  Witaj w Królewskiej Przystani

  Każdy krok w tym mieście – od studni Onufrego do Dzwonnicy Miejskiej, wzdłuż filigranowo wysubtelnionych gotycko-renesansowych pałaców Sponza i Pałacu Rektorów (Knežev Dvor), barokowego Kościoła św. Błażeja, Katedry Wniebowzięcia NMP, czy nawet klasztoru św. Ignacego ze słynnym uniwersytetem jezuickim, to przeżycie samo w sobie. To miasto jak z bajki, nie do opisania prostymi słowami. Witamy w Dubrowniku!

 • Wyspa Hvar
  Najsłoneczniejsza wyspa na Ziemi (ta atrakcja jest dodatkowa płatna)

  Znany magazyn Forbes w jednym ze swoich wydań porównał środkowodalmatyńską wyspę Hvar z Karaibami, Malediwami, Hawajami i Bahamami… Jest to wyspa, która kilkakrotnie została uznana przez media światowe za jedną z najpiękniejszych wysp na świecie. Znana jest z różnorodnego wybrzeża, czystych plaż i dużej ilości słońca, nienaruszonej przyrody, zapachu lawendy, oliwek i wina. Odwiedzisz piaszczystą zatokę Mlaska oraz rybacką miejscowość Sućuraj.

 • Mostar
  Serce bałkańskiego orientu (ta atrakcja jest dodatkowa płatna)

  Stolica Hercegowiny bardzo szybko podniosła się i wita niesamowitymi zabytkami i niezastąpionym klimatem. To miasto wielokulturowości, wypełnione meczetamiorientalnymi restauracjami i kawiarniami, wspaniałym gwarem miejscowej ludności oraz rzemieślnikami, którzy na bieżąco tworzą dzieła wzdłuż starego miasta, w sercu którego znajduje się Stary Most – ikona Hercegowiny. Przejście obowiązkowe!

 • Split
  Dioklecjan i jego cztery kąty

  W odległym 305 roku naszej ery, najbardziej wpływowy człowiek na świecie, cesarz Dioklecjan, musiał zdecydować, gdzie chce spędzić resztę życia. Ze wszystkich miejsc na świecie wybrał centrum Dalmacji, żeby zbudować swój dom i w ten sposób zbudował fundamenty przyszłego Splitu. Wejdź do Pałacu Dioklecjana, przywitaj się z cesarzem, a po wszystkim usiądź przy kosmopolitycznej promenadzie na kawę. Plan doskonały.

Program podróży

dzień 1Rozpoczęcie podróży!

Wyjazd z wybranego miejsca rozpoczęcia podróży (wybierzesz je przy rezerwacji) i spotkanie z Pilotem pstravel. Przejazd nocny do Chorwacji.

dzień 2Przyjazd do Chorwacji.

W drodze do hotelu przejazd Magistralą Adriatycką do Drvenika lub przez Dolinę Neretwy do Neum (hotel z bazy noclegowej pstravel). Dalmacja wita serdecznie! Odpoczynek, czas wolny i obiadokolacja w hotelu.

dzień 3Rejs na wyspę Hvar (ta atrakcja jest dodatkowo płatna)

Ten dzień należy do morskich przygód! Po śniadaniu przejazd na Fish Picnic – wspaniały rejs na wyspę Hvar. Ta wyspa jest ponadprzeciętna dzięki wielu rzeczom. Chodzi o wyjątkowość, która przekracza granice Chorwacji i ze względu na którą Hvar zaklasyfikowany jest wśród najpiękniejszych wysp na kuli ziemskiej. Wiele słońca i największa roczna średnia dni słonecznych to najmniejsza część tej atrakcyjnej mozaiki. Bardziej pełny obraz tej wyspy i jej wartości uzyskasz odwiedzając Sućuraj. Niesamowity, senny klimat, małe kawiarnie i piękna plaża to elementy, które potrzebne są do szczęścia. Po krótkim oprowadzaniu czas wolny na plaży. Na statku muzyka, przepyszna ryba wyłowiona prosto z morza i upieczona na ruszcie oraz rakija. Wieczorem powrót do hotelu na obiadokolację i wypoczynek po wspaniałym dniu.

dzień 4Wypoczynek nad Adriatykiem

Dzień przeznaczony na wypoczynek! Skorzystaj z czasu wolnego i plażuj lub udaj się na wycieczkę w Góry Dynarskie. Jak spędzisz ten dzień? Leniwie, czy aktywnie? Skorzystaj z atrakcji – więcej dowiesz się u Pilota pstravel lub rezydenta.

dzień 5Perła Adriatyku: Dubrownik.

Przed nami wspaniały dzień! Po śniadaniu przejazd do Dubrownika i odkrywanie Perły Adriatyku. Dubrownik był niegdyś jedną z najmniejszych republik, ale bardzo ważnym państwem morskim i handlowym w rejonie śródziemnomorskim. W czasach swego rozkwitu posiadał przedstawicielstwa konsularne w ponad 80 miastach, a jego flota handlowa licząca prawie 700 żaglowców równała się flocie weneckiej. Pod opieką Świętego Błażeja (Vlaha), pod słynnym sztandarem ‘Libertas’, powiewającym z wysokiego kamiennego masztu, nad którym czuwa legendarny rycerz Orlando, Dubrownik jest miastem pełnym wielkiej historii. Najlepiej przedstawić ją może już sam spacer główną ulicą centrum – „wyszlifowanym” kamiennym Stradunem. Popołudniu powrót do hotelu na obiadokolację i odpoczynek.

dzień 6Skarby Hercegowiny. (ta atrakcja jest dodatkowo płatna)

Wyjazd do Mostaru, który zainteresuje orientalną architekturą i atmosferą niespotykaną nigdzie indziej. Tureckie wpływy zderzone z europejską kulturą tworzą wyjątkowe miejsce odwiedzane przez miliony turystów rocznie. Zwiedzanie z przewodnikiem Starego Miasta położonego nad Neretwą, ze słynnym Starym Mostem, meczetem i Domem Tureckim. Przejazd do centrum Medjugorie i odkrywanie miejscowości z przewodnikiem. Dla chętnych wejście na Górę Objawień oraz kościół św Jakuba. Dodatkową atrakcją tego dnia będzie degustacja regionalnych rakij! Wieczorem przejazd do hotelu na obiadokolację i nocleg.

dzień 7Witamy w Splicie!

To nie koniec – przed nami więcej Dalmacji! Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i przejazd do Splitu. To jeden wielki, wspaniały i wielkomiejski zabytek stoi przed nami otworem. Zwiedzanie z przewodnikiem i spotkanie z… dokładnie tak – cesarzem Dioklecjanem. Następnie wybierz dalszy sposób odkrywania miasta. Przejdź się promenadą, usiądź w jednej z dziesiątek kawiarnii i restauracji lub wybierz się na lokalny targ, gdzie znajdziesz smaczne owoce i warzywa, lokalne jedzenie i koloryt śródziemnomorskiego życia. Co wybierzesz? Standardowe zwiedzanie, czy odkrywanie od kuchni? Popołudniu wyjazd w kierunku miejsca zamieszkania i przejazd nocny.

dzień 8Powrót do miejsca zamieszkania.

Przejazd przez Europę w kierunku miejsca zamieszkania. Przyjazd w godzinach popołudniowych i zakończenie wspaniałej podróży.

Warto wiedzieć


Każda podróż może zostać anulowana w ciągu 24 godzin od dokonania rezerwacji. Jeśli chcesz anulować swoją rezerwację z 90% zwrotem należności, musisz to zrobić do 50 dni od rozpoczęcia podróży.

Wybierz pakiet Komfort+ lub Ultra+, aby cieszyć się niezmiennością ceny, priorytetem, większą ilością Mil i więcej!

Dowiedz się więcej

Poznaj incentive dla grup!


Ta podróż może być również dla Twojej firmy, instytucji, stowarzyszenia lub szkoły. Twórz olśnienia dla swojej grupy.

Dowiedz się więcej

Program podróży

dzień 1Rozpoczęcie podróży!

Wyjazd z wybranego miejsca rozpoczęcia podróży (wybierzesz je przy rezerwacji) i spotkanie z Pilotem pstravel. Przejazd nocny do Chorwacji.

dzień 2Przyjazd do Chorwacji.

W drodze do hotelu przejazd Magistralą Adriatycką do Drvenika lub przez Dolinę Neretwy do Neum (hotel z bazy noclegowej pstravel). Dalmacja wita serdecznie! Odpoczynek, czas wolny i obiadokolacja w hotelu.

dzień 3Rejs na wyspę Hvar (ta atrakcja jest dodatkowo płatna)

Ten dzień należy do morskich przygód! Po śniadaniu przejazd na Fish Picnic – wspaniały rejs na wyspę Hvar. Ta wyspa jest ponadprzeciętna dzięki wielu rzeczom. Chodzi o wyjątkowość, która przekracza granice Chorwacji i ze względu na którą Hvar zaklasyfikowany jest wśród najpiękniejszych wysp na kuli ziemskiej. Wiele słońca i największa roczna średnia dni słonecznych to najmniejsza część tej atrakcyjnej mozaiki. Bardziej pełny obraz tej wyspy i jej wartości uzyskasz odwiedzając Sućuraj. Niesamowity, senny klimat, małe kawiarnie i piękna plaża to elementy, które potrzebne są do szczęścia. Po krótkim oprowadzaniu czas wolny na plaży. Na statku muzyka, przepyszna ryba wyłowiona prosto z morza i upieczona na ruszcie oraz rakija. Wieczorem powrót do hotelu na obiadokolację i wypoczynek po wspaniałym dniu.

dzień 4Wypoczynek nad Adriatykiem

Dzień przeznaczony na wypoczynek! Skorzystaj z czasu wolnego i plażuj lub udaj się na wycieczkę w Góry Dynarskie. Jak spędzisz ten dzień? Leniwie, czy aktywnie? Skorzystaj z atrakcji – więcej dowiesz się u Pilota pstravel lub rezydenta.

dzień 5Perła Adriatyku: Dubrownik.

Przed nami wspaniały dzień! Po śniadaniu przejazd do Dubrownika i odkrywanie Perły Adriatyku. Dubrownik był niegdyś jedną z najmniejszych republik, ale bardzo ważnym państwem morskim i handlowym w rejonie śródziemnomorskim. W czasach swego rozkwitu posiadał przedstawicielstwa konsularne w ponad 80 miastach, a jego flota handlowa licząca prawie 700 żaglowców równała się flocie weneckiej. Pod opieką Świętego Błażeja (Vlaha), pod słynnym sztandarem ‘Libertas’, powiewającym z wysokiego kamiennego masztu, nad którym czuwa legendarny rycerz Orlando, Dubrownik jest miastem pełnym wielkiej historii. Najlepiej przedstawić ją może już sam spacer główną ulicą centrum – „wyszlifowanym” kamiennym Stradunem. Popołudniu powrót do hotelu na obiadokolację i odpoczynek.

dzień 6Skarby Hercegowiny. (ta atrakcja jest dodatkowo płatna)

Wyjazd do Mostaru, który zainteresuje orientalną architekturą i atmosferą niespotykaną nigdzie indziej. Tureckie wpływy zderzone z europejską kulturą tworzą wyjątkowe miejsce odwiedzane przez miliony turystów rocznie. Zwiedzanie z przewodnikiem Starego Miasta położonego nad Neretwą, ze słynnym Starym Mostem, meczetem i Domem Tureckim. Przejazd do centrum Medjugorie i odkrywanie miejscowości z przewodnikiem. Dla chętnych wejście na Górę Objawień oraz kościół św Jakuba. Dodatkową atrakcją tego dnia będzie degustacja regionalnych rakij! Wieczorem przejazd do hotelu na obiadokolację i nocleg.

dzień 7Witamy w Splicie!

To nie koniec – przed nami więcej Dalmacji! Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i przejazd do Splitu. To jeden wielki, wspaniały i wielkomiejski zabytek stoi przed nami otworem. Zwiedzanie z przewodnikiem i spotkanie z… dokładnie tak – cesarzem Dioklecjanem. Następnie wybierz dalszy sposób odkrywania miasta. Przejdź się promenadą, usiądź w jednej z dziesiątek kawiarnii i restauracji lub wybierz się na lokalny targ, gdzie znajdziesz smaczne owoce i warzywa, lokalne jedzenie i koloryt śródziemnomorskiego życia. Co wybierzesz? Standardowe zwiedzanie, czy odkrywanie od kuchni? Popołudniu wyjazd w kierunku miejsca zamieszkania i przejazd nocny.

dzień 8Powrót do miejsca zamieszkania.

Przejazd przez Europę w kierunku miejsca zamieszkania. Przyjazd w godzinach popołudniowych i zakończenie wspaniałej podróży.

Mapa planu podróży

Historie i więcej

Czytaj artykuły, słuchaj i oglądaj. Wejdź w Świat swojej nadchodzącej przygody.
Czas na inspirację

Czytaj więcej o Chorwacji
i poznaj historie

Rozpocznij przygodę z Milami!

Zakończ podróż i zyskaj tyle Mil, ile wynosi wartości Twojej rezerwacji podzielona przez 5. Wymieniaj Mile na zniżki dla przyszłych podróży! Wymaga konta mojeps

Masz pytania? Sprawdź pomoc od Alex!

Uniwersalne kompendium wiedzy, które pomoże Ci w planowaniu podróży z pstravel.

Informacje i świadczenia

Przygoda pełna radości

Dokumenty otrzymasz w ciągu kilkudziesięciu minut od rezerwacji! Ubezpieczenie pssafety od UNIQA KL 10 000 euro, NNW 2 000 euro, bagaż 200 euro, Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy są już w cenie!

Pakiet Komfort+ i Ultra+ to spokój ducha

Pakiet Komfort+ i Ultra+ (gwarancja niezmienności ceny, ubezpieczenie od kosztów rezygnacji, dopłaty, priorytet, 1.5 stawki Mile+ etc.) to dodatkowe opcje rozszerzenia świadczeń i możliwości Twojej rezerwacji. Dowiedz się więcej

Dokumenty, które warto znać i płatności

Możesz zapłacić kartą, BLIKiem lub portfelem PayPal w protokole SSL lub przez indywidualny numer konta! Na płatność masz aż 24 godziny. Proces płatności jest niezwykle prosty.

Rada od Alex

Ah, Chorwacja. Perły Chorwacji to najlepszy wybór dla początkujących Podróżników oraz tych, którzy powracają na Bałkany po raz kolejny. Poszukujesz więcej informacji dotyczących podróżowania z pstravel? Kliknij teraz!

W cenie (od Podróżnika)

• przejazd komfortowym autokarem lub busem premium w zależności od ilości Podróżników
• zakwaterowanie w hotelu trzygwiazdkowym w miejscowości Neum/na Riwierze Makarskiej (pięć noclegów)
• wyżywienie HB5 śniadań i 5 obiadokolacji, napoje do obiadokolacji są dodatkowo płatne
opieka wspaniałego Pilota pstravel ze specjalizacją bałkańską (z naciskiem na Dalmację oraz Hercegowinę)
• wykwalifikowani i cenieni lokalni przewodnicy podczas odkrywania
• ubezpieczenie pssafety KL 10 000 euro, NNW 2 000 euro i bagaż 200 euro od UNIQA (możliwość stopniowania ubezpieczenia w mojeps)
Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy
• unikalne doświadczenie podróżowania od A do Z z pstravel

Dodatkowo (od Podróżnika)

Koszta programowe wynoszą 120 euro i płatne są u Pilota pstravel przy rozpoczęciu podróży (obejmują wjazdy do miasta, wstępy lub atrakcje programowe), jako nie objęte ceną m.in. napiwki, opłaty za fotografowanie, bilety wstępu, opłaty lotniskowe lub wjazdowe.

Opcjonalnie (od Podróżnika)

rejs na wyspę Hvar w cenie 45 euro od Podróżnika, płatne u Pilota pstravel przy rozpoczęciu podróży, odkrywanie miejscowości Sućuraj oraz plażowanie w zatoce Mlaska (lub w miejscowości Zaostrog), na statku dodatkowe wyżywienie: obiad oraz napoje (w cenie), czas trwania: 7 godzin
Hercegowina w cenie 65 euro od Podróżnika, płatne u Pilota pstravel przy rozpoczęciu podróży, odkrywanie miejscowości Mostar oraz Medjugorie, z lokalnym przewodnikiem, czas trwania: 9 godzin

Ważne informacje

• wymaganym dokumentem jest dowód osobisty lub paszport (nie wymagamy go przy rezerwacji) ważny minimum 90 dni od daty powrotu, dokument zostanie sprawdzony przez pracownika lub Pilota pstravel przed rozpoczęciem podróży; ta podróż nie wymaga odprawy paszportowej pstravel
• program jest programem ramowym – z powodów losowych, takich jak warunki atmosferyczne itp. może ulec zmianie
• w Chorwacji porozumiewamy się w języku chorwackim, serbskim lub angielskim
podróż dostępna dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej
• Płatnik oświadcza, że jego stan zdrowia pozwala na uczestnictwo w podróży oraz, że zapoznał się z programem podróży oraz Warunkami Uczestnictwa i akceptuje je
• minimalna liczba Podróżników dla grupy wynosi 30 osób, w momencie, gdy liczba ta będzie niewystarczająca, o odwołaniu podróży poinformujemy Płatnika telefonicznie lub mailowo

Warunki promocji

Koszty odstąpienia od Umowy udziału w podróży stanowiące wyjątki od reguły standardowej określonej w pkt 2.5 wynoszą: oferty typu last minute (ostatni moment), first minute, next minute, I, II oraz III etap, nowy sezon, oferty dnia, oferty specjalne, Oferty oszczędnościowe, podróż statkiem (rejs) (są to ceny niższe, niż katalogowe): do 50 dni przed rozpoczęciem imprezy 50% ustalonej ceny; do 36 dni przed rozpoczęciem imprezy 55% ustalonej ceny; od 35. dnia przed rozpoczęciem imprezy 60% ustalonej ceny; od 24. dnia przed rozpoczęciem imprezy 70% ustalonej ceny; od 17. dnia przed rozpoczęciem imprezy 80% ustalonej ceny; od 10. dnia przed rozpoczęciem imprezy 90% ustalonej ceny; od 3. dnia do dnia rozpoczęcia imprezy lub jej nierozpoczęcia 100% ustalonej ceny. Płatnik może odstąpić od Umowy udziału w podróży przed rozpoczęciem imprezy turystycznej bez ponoszenia opłaty za odstąpienie w przypadku wystąpienia nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności występujących w miejscu docelowym lub jego najbliższym sąsiedztwie, które mają znaczący wpływ na realizację imprezy turystycznej lub przewóz do miejsca docelowego. Płatnik może żądać wyłącznie zwrotu zapłaconej kwoty bez dochodzenia odszkodowania lub zadośćuczynienia w tym zakresie. Sprawdź więcej w Warunkach Uczestnictwa.

Podobna podróż, która może Ci się spodobać

Recenzje

Sprawdź, co myślą nasi Podróżnicy o tej podróży.

Zyskaj nawet 30 Mil i wbij pieczątkę do wirtualnego paszportu!

Wystarczy zrecenzować swoją podróż na koncie mojeps. Podziel się z innymi swoimi przeżyciami i wspomnieniami! Opcja recenzji pojawi się tuż po zakończeniu podróży, dowiedz się więcej w Panelu Płatnika. Mile doliczone zostaną do Twojego konta mojeps automatycznie, a pieczątka wbita do wirtualnego paszportu.

Posiadasz 0 Mil

30 Recenzje
Sortuj po:OcenyDzień

Joanna Ciepiela

Para Podróżników

Fantastyczna wycieczka! Nie dość, że profesjonalnie zorganizowana to jeszcze ze świetną atmosferą. Cóż można dodać więcej. Polecam, polecam, polecam.

20 października 2022

Magdalena Bogacka (z Google)

Para Podróżników

Bardzo profesjonalne biuro. Byliśmy z biurem Ps Travel w Chorwacji – wspaniały pilot Błażej z ogromna wiedza! Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Wiele ciekawostek, historii, milo posłuchać człowieka, który bardzo dobrze zna kierunek.
Ciekawy program Perły Chorwacji, świadczenia na poziomie. Bardzo serdecznie polecam biuro!

16 września 2022

Bożena Chmiel (z Google)

Para Podróżników

Wakacje z pstravel to strzał w setkę,cudowne miejsca hotel rewelacja a Pilot Błażej jest najlepszym ,profesjonalnym przeuroczym człowiekiem. POLECAM W 100PROC PODROZE Z PSTRAVEL.

15 września 2022

Kamila S (z Google)

Para Podróżników

Wycieczka Perły Chorwacji godna polecenia w 100%.
Mimo, że początkowo rezerwowałam Rumunię, Chorwacja też świetna, pilot Błażej naprawdę suuper .
Wspaniała opieka, rewelacyjna Pani przewodnik Karolina, hotel jak najbardziej w porządku.

15 września 2022
profile-image

Adriana Kaniewska

Para Podróżników

Gorąco polecam wycieczkę Perły Chorwacji, przede wszystkim dla osób które lubią odpoczywać aktywnie. Pomimo długiej podróży nie była ona aż tak uciążliwa. Autokar wysokiej klasy i częste postoje zminimalizowały trudy przebytych kilometrów. Na miejscu hotel czterogwiazdkowy, bardzo ładny, czysty, miła obsługa i przepyszne jedzenie. Wycieczki: na wyspę Hvar, Dubrownik, Medziugorie, Mostar, Blagaj, Dubrownik czy Split bardzo ciekawe, przewodnicy z bardzo dużą wiedzą przekazywaną w sposób przystępny, szczególnie Pani Karolina w Dubrowniku – dla jej opowieści pojechałabym jeszcze raz. No i na końcu parę słów o pilocie wycieczki Panu Błażeju – przesympatyczny, udzielający odpowiedzi na każde pytanie, podpowiadający co, gdzie kupić, co warto zobaczyć w czasie wolnym, gdzie zjeść, a do tego przekazywał swoja wiedzę na temat Chorwacji, Bośni i Hercegowiny z taką pasją, że można słuchać i słuchać. Cała wycieczka dla mnie i mojego męża to na pewno niezapomniane przeżycie.

14 września 2022
12...6
19 przyszłych Podróżników myśli o tej podróży. Zarezerwuj przed nimi!

Rezerwuj