Czas na podróże pełne radości!

Witaj w naszym wyjątkowym Świecie.

Gwarancja Organizatora Turystycznego

PS Travel Polska posiada Gwarancję Ubezpieczeniową wydaną przez UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. na kwotę 128 489.20 zł. Każdy Podróżnik ubezpieczony jest na kwoty KL 10 000 €, NNW 2 000 € i bagaż 200 € oraz Turystycznym Funduszem Gwarancyjnym i Pomocowym.

Stan na czerwiec 2023

PS Travel Polska siedziba Chłopska 17 62-200 Gniezno Przedsiębiorca posiada wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki i Przedsiębiorców Ułatwiających Nabywanie Powiązanych Usług Turystycznych Marszałka Województwa Wielkopolskiego pod numerem 788 NIP 598-122-39-13 REGON 367446734

Kim jesteśmy?

Żyj pełnią życia!

Kilka lat temu pasjonaci podróżowania marzyli o pokazaniu swojego unikalnego spojrzenia na odkrywanie. Od dawna podróżowanie rozwinęło się i ewoluowało w zaskakującym i zadziwiającym tempie, ale sama myśl o zwiedzaniu i wypoczynku pozostała niezmienna. Podróżowanie musi być nie tylko bardzo dokładnie zorganizowane, ale przede wszystkim uszczęśliwiające.

Idealnie zaplanowane podróże typu odkrywanie rozpoznawalne są w całej Polsce po swoich nazwach, a city break’i wybierane przez każdego dzięki najlepszej grupie Pilockiej. Nasze hotele wypoczynkowe wyróżnia wysoka jakość usług i niezwykła dbałość o wypoczywających. Rodzinny wypoczynek All Inclusive, a może nieśpieszne wakacje z jogą i górskimi wędrówkami? Wybierz podróż lub wypoczynek dla siebie. Każdy wybór jest tym właściwym.

Ty jesteś naszą pasją.

 • Właśnie wróciłam z wycieczki MAGICZNE WŁOCHY,jestem bardzo zadowolona. Bardzo dużo zwiedziliśmy,profesjonalna opieka pilotki p.Agnieszki,SUPER towarzystwo!!! Tylko hotel zmieniła bym na inny,ale dało się przeżyć. POLECAM MAGICZNE WŁOCHY!!!

  Marzena
  Rodzinni Podróżnicy
 • Polecam wam „Niesamowity Paryż” z Pstravel i Panią Danka, która wykazała się super wiedzą i cierpliwością dla uczestników. W 2 dni zobaczyłam wszystko co należy zobaczyć odwiedzając stolicę Francji. Oprócz zwiedzania, był czas na kawę, zakupy i zdjęcia. Hotel zapewniony przez biuro był super, wygodne łóżka, wygłuszone ściany, idealne miejsce na odpoczynek.

  Dorota
  Para Podróżników
 • Niesamowite wspomnienia. Chorwacja była zjawiskowa: hotel, przewodniczki i pilot. Zakochałam się w tym kierunku i cieszę się, że swoje pierwsze odwiedziny na Bałkanach przeżyłam właśnie z pstravel. Polecam z całego serca.

  Anna
  Para Podróżników
 • To były najlepsze wakacje. Hotel był przy plaży, jedzenie w formie szwedzkiego stołu, napoje: wino białe i czerwone, soki i woda. Baaaardzo dużo jedzenia, dużo do wyboru. Najbardziej zachwyciła nas atmosfera. Bardzo przyjemnie, a Pan Błażej cały czas opowiadał.

  Martyna
  Podróżnik rodzinny
 • Było naszym marzeniem z mężem ,żeby być w Paryżu i zobaczyć to co najważniejsze.Spełniło się nasze marzenie. Organizacja była super,oraz wspaniała przewodniczka Danuta Legierska,posiada bardzo dużą wiedze o Paryżu i przede wszystkim umie to przekazać.Jesteśmy zachwyceni i polecam wszystkim chętnym.

  Danuta
  Para Podróżników
 • Praga. Wycieczka rewelacja, bardzo ładne widoki. Duzo pięknych miejsc. Polecam!

  Paulina
  Podróżnik rodzinny

Największa miłość. Poznaj możliwości.

Kochamy to, co robimy. Poznaj naszą miłość i produkty, nad którymi pracujemy. Rozbudowujemy pstravel na bieżąco, usprawniając i ulepszając usługi. Zakochaj się w naszym Świecie. Dołącz do tysięcy zadowolonych Podróżników (lub twórz doświadczenia dla zupełnie nowych grup Odkrywców).

Podróże pstravel

Zaplanuj najlepszą podróż swojego życia. Niezależnie, czy będzie to odkrywanie, city break czy wypoczynek, każda przygoda będzie niezapomnianym przeżyciem. Nasze podróże zachwycają początkujących i zaawansowanych Odkrywców. Wybierz kolekcję lub rozpocznij wyszukiwanie.

 • city break

 • odkrywanie

 • wypoczynek

 • wyszukaj

Atrakcje dla wypoczynku

Rozbuduj wypoczynek poprzez atrakcje. Wypoczywasz w Chorwacji i nuży Cię leżenie przy basenie? Wyrusz do Dubrownika. Wypoczywasz w Hiszpanii? Wyrusz do Barcelony. A może flamenco show? Wybierz swoją atrakcję na miejscu!

incentive od pstravel dla podróży grupowych

Każda podróż grupowa wymaga wysiłku, który zauważalny jest przez każdego Podróżnika incentive. Stwórz idealną atmosferę dla swojej firmy, instytucji lub szkoły, w której każdy poczuje się jak u siebie w domu. Odkrywajcie, wypoczywajcie, degustujcie lub po prostu bawcie się dobrze!

Zostań agentem lub przedstawicielem

Podróże pstravel to przygody najwyższej jakości, obejmujące dużo więcej, niż klasyczne wyjazdy. A teraz i Ty możesz zostać agentem i rezerwować podróże dla każdego. Z dowolnego miejsca w Polsce. Rozpocznij przygodę z pstravel IO i rezerwuj, ucz się i dowiaduj więcej o doświadczeniach podróżowania z pstravel.

Wyszukaj loty dokąd tylko zechcesz

Kontroluj ceny biletów lotniczych do wymarzonych destynacji dzięki wyszukiwarce lotów psfly! Śledź ceny, sprawdź szczegóły dotyczące lotu, klasy, długości i więcej! Wybieraj loty i rezerwuj u naszego partnera w najniższych dostępnych cenach.

Sprawdź oferty pracy w pstravel

pstravel to miejsce, w którym tworzymy zespołowo. To miejsce otwarte i pełne pomysłów. To miejsce z pasją! Jeśli i Tobie praca z ludźmi sprawia przyjemność, czekamy na Ciebie i na Twoją dawkę inspiracji.

Dla każdego. Bez wyjątków.

Wolność i równośćNajważniejsze wartości pstravel. Sprawdź, co robimy, aby każda podróż przybliżała wszystkich Podróżników do Świata bez granic i barier. Od planowania i ekspertów, po niesamowite doświadczenia odkrywania.

Zasada najlepszej przygody

Przepis najlepszej podróży

Naszą misją jest tworzenie podróży dla wszystkichwykluczamy wszelakie uprzedzenia i wierzymy, że ludzie są z gruntu dobrzy. Każda wspólnota jest miejscem, w którym można znaleźć poczucie przynależności.

Dyskryminacja nie ma prawa bytu na pstravel

Nieustannie pracujemy nad budowaniem jeszcze lepszych doświadczeń podróżowania, a zbiorowe wysiłki naszych ekspertów, pracowników lokalnych i społeczności czynią każdą przygodę z pstravel niezapomnianym, spokojnym przeżyciem. Wierzymy w celebrowanie historii i dzielenie się sposobami, które inspirują do ponownego przemyślenia znaczenia przynależności do Świata i nad zakończeniem dyskryminacji jakiejkolwiek pokojowej grupy społecznej.

Bądź sobą!

pstravel naprawdę napędzane jest przez ludzi – zarówno nasi eksperci i Podróżnicy z całej Polski, jak i wewnętrzna społeczność pracowników i partnerów biznesowych kształtują sposoby naszej pracy i wzrostu. Wierzymy, że różnorodność jest niezbędna do budowania Świata, w którym każdy może znaleźć poczucie przynależności. Bądź prawdziwym sobą i pokaż planecie, że odkrywcy tacy jak Ty zasługują na uznanie i rozwój Ziemi.

Dbaj o Ziemię. Odwdzięczy Ci się.

Wszyscy pracownicy pstravel uczą się ochrony środowiska już od planowania podróży. Pojazdy, które wyruszają wraz z Podróżnikami spełniają najwyższe normy, a hotele wyposażone są w filtry wody – tak, aby napełnienie szklanki w hotelowej łazience było całkowicie naturalne. Papier zużyty na druk dla Podróżników jest ekologiczny, a katalogi i karty pokładowe dostępne są od 2020 roku tylko w formie elektronicznej. Niech Ziemia odetchnie z ulgą.

Ekologia to podstawa

Od 2019 roku rozpoczęliśmy proces transformacji na ekologiczne rozwiązania. Każdy aspekt, od planowania podróży, przez transport, po nocleg zaprojektowany jest pod względem ochrony środowiska. Ograniczyliśmy druki do minimum, a od końca 2021 roku całkowicie zmieniliśmy karty pokładowe, które dostępne są w formie elektronicznej

Wspaniałe perspektywy dla każdego

Każdy z nas przeszedł przez różne ścieżki życia. Każdy z nas różni się. W pstravel każdybez wyjątkumoże wyruszyć z nami w podróż. Wystarczy poinformować nas o tym w procesie rezerwacji. To tyle!

Niepełnosprawność ruchowa niczego nie zmienia! W pstravel każdy może wyruszyć w przygodę życia. Również Podróżnicy z niepełnosprawnością ruchową.

Bądź wolny. Jesteś tu, gdzie spełnisz marzenia.

Przy tworzeniu pstravel chcieliśmy zagwarantować coś, co otworzy furtkę do wolnego Świata, niezależnie od grupy zorganizowanej w trakcie podróży typu odkrywanie, czy city break. Aby ułatwić odkrywanie, umożliwiamy kroczenie swoimi ścieżkami w trakcie wspólnego zwiedzania. Nie chcesz poznawać razem z grupą? Poinformuj o tym Pilota pstravel i poczuj zew wolności. To nie jest tradycyjna turystyka, to turystyka naszych czasów.

Dziękujemy za to, że jesteś!

Tysiące godzin pracy, setki dni planowania, lata podróżowania, aby każda Twoja podróż była niezwykle udana. Dziękujemy, że odkrywasz razem z nami. To dla nas wiele znaczy. Do zobaczenia w podróży!

W trakcie przygody oznacz swoje zdjęcie hashtagiem #pstravel, aby Twoje zdjęcie pokazało się na naszym Instagramie!

Sprawdź więcej

Podobne miejsca na pstravel

Zaplanuj nową podróż

 • city break

 • odkrywanie

 • wypoczynek

 • wyszukaj

Dołącz do klubu

Jeśli chcesz otrzymać najlepsze podróże wprost na Twoją skrzynkę, kody rabatowe i zniżki specjalne, dołącz do bezpłatnego członkostwa.

Poszukujesz najnowszych zniżek?

Poszukujesz pomocy, kontaktu i wskazówek?

Rezerwuj