Miej oczy szeroko otwarte. Świat jest piękny!

Wkrocz w historię najlepszego odkrywania. Spotkajmy się.

Witaj w naszym wyjątkowym Świecie.

Gwarancja Organizatora Turystycznego.

PS Travel Polska posiada Gwarancję Ubezpieczeniową wydaną przez UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. na kwotę 127.358,00 zł. Każdy Podróżnik ubezpieczony jest na kwoty KL 10 000 €, NNW 2 000 € i bagaż 200 € oraz Turystycznym Funduszem Gwarancyjnym.

Stan na styczeń 2023.

PS Travel Polska siedziba Chłopska 17 62-200 Gniezno Przedsiębiorca posiada wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki i Przedsiębiorców Ułatwiających Nabywanie Powiązanych Usług Turystycznych Marszałka Województwa Wielkopolskiego pod numerem 788 NIP 598-122-39-13 REGON 367446734

Żyj pełnią życia.

Kilka lat temu pasjonaci podróżowania marzyli o pokazaniu swojego unikalnego spojrzenia na odkrywanie. Od dawna podróżowanie rozwinęło się i ewoluowało w zaskakującym i zadziwiającym tempie, ale sama myśl o zwiedzaniu i wypoczynku pozostała niezmienna. Podróżowanie musi być nie tylko bardzo dokładnie zorganizowane, ale przede wszystkim uszczęśliwiające.

Idealnie zaplanowane podróże typu odkrywanie rozpoznawalne są w całej Polsce po swoich nazwach, a city break’i wybierane przez każdego dzięki najlepszej grupie Pilockiej. Nasze hotele wypoczynkowe wyróżnia wysoka jakość usług i niezwykła dbałość o wypoczywających. Rodzinny wypoczynek All Inclusive, a może nieśpieszne wakacje z jogą i górskimi wędrówkami? Wybierz podróż lub wypoczynek dla siebie. Każdy wybór jest tym właściwym.

Ty – nasza pasja

 • Niesamowite wspomnienia. Chorwacja była zjawiskowa: hotel, przewodniczki i pilot. Zakochałam się w tym kierunku i cieszę się, że swoje pierwsze odwiedziny na Bałkanach przeżyłam właśnie z pstravel. Polecam z całego serca.

  Anna
  Para Podróżników
 • To były najlepsze wakacje. Hotel był przy plaży, jedzenie w formie szwedzkiego stołu, napoje: wino białe i czerwone, soki i woda. Baaaardzo dużo jedzenia, dużo do wyboru. Najbardziej zachwyciła nas atmosfera. Bardzo przyjemnie, a Pan Błażej cały czas opowiadał.

  Martyna
  Podróżnik rodzinny
 • Było naszym marzeniem z mężem ,żeby być w Paryżu i zobaczyć to co najważniejsze.Spełniło się nasze marzenie. Organizacja była super,oraz wspaniała przewodniczka Danuta Legierska,posiada bardzo dużą wiedze o Paryżu i przede wszystkim umie to przekazać.Jesteśmy zachwyceni i polecam wszystkim chętnym.

  Danuta
  Para Podróżników
 • Praga. Wycieczka rewelacja, bardzo ładne widoki. Duzo pięknych miejsc. Polecam!

  Paulina
  Podróżnik rodzinny

Największa miłość.

Kochamy to, co robimy. Poznaj naszą miłość i produkty, nad którymi pracujemy. Rozbudowujemy naszą firmę na bieżąco, usprawniając i ulepszając obecne części pstravel. Zakochaj się w naszym Świecie. Dołącz do tysięcy zadowolonych Podróżników.

Podróże pstravel

Zaplanuj najlepszą podróż swojego życia. Niezależnie, czy będzie to odkrywanie, city break czy wypoczynek, każda przygoda będzie niezapomnianym przeżyciem. Nasze podróże zachwycają początkujących i zaawansowanych Odkrywców. Wybierz kolekcję lub rozpocznij wyszukiwanie.

 • city break

  poznaj kolekcję

 • odkrywanie

  poznaj kolekcję

 • wypoczynek

  poznaj kolekcję

 • wyszukaj

  rozpocznij poszukiwania

Atrakcje dla wypoczynku

Wyrusz wypocząć w naszym komfortowym hotelu i nie martw się o nudę. Rozbuduj wypoczynek poprzez atrakcje. Wypoczywasz w Chorwacji i nuży Cię leżenie przy basenie? Wyrusz do Dubrownika. Wypoczywasz w Hiszpanii i marzy Ci się pobliska stolica Katalonii? Wyrusz do Barcelony. A może flamenco show? Wybierz swoją atrakcję na miejscu!

 • wypoczynek

  poznaj kolekcję

 • wyszukaj

  rozpocznij poszukiwania

incentive dla firm i szkół

Każda podróż grupowa wymaga wysiłku, który zauważalny jest przez każdego Podróżnika incentive. Stwórz idealną atmosferę dla swojej firmy, instytucji lub szkoły, w której każdy poczuje się jak u siebie w domu. Odkrywajcie, wypoczywajcie, degustujcie lub po prostu bawcie się dobrze!

Zostań agentem.

Podróże pstravel to przygody najwyższej jakości, obejmujące dużo więcej, niż klasyczne wyjazdy. A teraz i Ty możesz zostać agentem i rezerwować podróże dla każdego. Z dowolnego miejsca w Polsce lub Niemczech.

Sprawdź oferty pracy w pstravel.

do 2 marca

Dla każdego. Bez wyjątków.

Wolność i równośćNajważniejsze wartości pstravel. Sprawdź, co robimy, aby każda podróż przybliżała wszystkich Podróżników do Świata bez granic i barier. Od planowania i ekspertów, po niesamowite doświadczenia odkrywania.

Zasada najlepszej przygody.

Przepis najlepszej podróży.

Naszą misją jest tworzenie podróży dla wszystkichwykluczamy wszelakie uprzedzenia i wierzymy, że ludzie są z gruntu dobrzy. Każda wspólnota jest miejscem, w którym można znaleźć poczucie przynależności.

Dyskryminacja nie ma prawa bytu na pstravel.

Nieustannie pracujemy nad budowaniem jeszcze lepszych doświadczeń podróżowania, a zbiorowe wysiłki naszych ekspertów, pracowników lokalnych i społeczności czynią każdą przygodę z pstravel niezapomnianym, spokojnym przeżyciem. Wierzymy w celebrowanie historii i dzielenie się sposobami, które inspirują do ponownego przemyślenia znaczenia przynależności do Świata i nad zakończeniem dyskryminacji jakiejkolwiek pokojowej grupy społecznej.

Bądź sobą. Jesteś wspaniały!

pstravel naprawdę napędzane jest przez ludzi – zarówno nasi eksperci i Podróżnicy z całej Polski oraz Niemiec, jak i wewnętrzna społeczność pracowników i partnerów biznesowych kształtują sposoby naszej pracy i wzrostu. Wierzymy, że różnorodność jest niezbędna do budowania Świata, w którym każdy może znaleźć poczucie przynależności. Bądź prawdziwym sobą i pokaż planecie, że odkrywcy tacy jak Ty zasługują na uznanie i rozwój Ziemi.

Dbaj o Ziemię. Odwdzięczy Ci się.

Wszyscy pracownicy pstravel uczą się ochrony środowiska już od planowania podróży. Pojazdy, które wyruszają wraz z Podróżnikami spełniają najwyższe normy, a hotele wyposażone są w filtry wody – tak, aby napełnienie szklanki w hotelowej łazience było całkowicie naturalne. Papier zużyty na druk dla Podróżników jest ekologiczny, a katalogi dostępne są od 2020 roku tylko w formie elektronicznej. Niech Ziemia odetchnie z ulgą.

Bądź wolny. Jesteś tu, gdzie spełnisz marzenia.

Przy tworzeniu pstravel chcieliśmy zagwarantować coś, co otworzy furtkę do wolnego Świata, niezależnie od grupy zorganizowanej w trakcie podróży typu odkrywanie, czy city break. Aby ułatwić odkrywanie, umożliwiamy kroczenie swoimi ścieżkami w trakcie wspólnego zwiedzania. Nie chcesz poznawać razem z grupą? Poinformuj o tym Pilota pstravel i poczuj zew wolności. To nie jest tradycyjna turystyka, to turystyka naszych czasów.

Ekologia to podstawa.

Od 2019 roku rozpoczęliśmy proces transformacji na ekologiczne rozwiązania. Każdy aspekt, od planowania podróży, przez transport, po nocleg zaprojektowany jest pod względem ochrony środowiska. Ograniczyliśmy druki do minimum, a od końca 2021 roku całkowicie zmieniliśmy karty pokładowe, które dostępne są w formie elektronicznej

Wspaniałe perspektywy dla każdego.

Każdy z nas przeszedł przez różne ścieżki życia. Każdy z nas różni się. W pstravel każdybez wyjątkumoże wyruszyć z nami w podróż. Wystarczy poinformować nas o tym w procesie rezerwacji. To tyle!

Niepełnosprawność ruchowa niczego nie zmienia! W pstravel każdy może wyruszyć w przygodę życia. Również Podróżnicy z niepełnosprawnością ruchową.

Oto Wy.

Zmieniamy, gdy zechcesz.

Nasza polityka wolności i równości nie jest słowem na wiatr. Każda opinia otrzymana od Podróżnika – czyli od Ciebie – uwzględniona jest przy nadchodzących podróżach. Jeżeli któryś element przygody nie spodoba Ci się, natychmiast sprawdzamy poziom naszych usług. Zawsze pniemy się do góry. Zmieniamy, gdy nas poinformujesz, by podróże były pozbawione wad.

Kreujemy po Twojemu.

Bierzemy pod uwagę aspekty, które dla niektórych mogą być całkowicie nieistotne. Staramy się skrócić czas jazdy, wybieramy hotele najwyższej jakości dostosowane do budżetu Twojej rezerwacji, zwracamy uwagę na uśmiech na Twojej twarzy i czasowy jego brak. Staramy się stworzyć atmosferę taką, jaka panuje w rodzinie. Chcemy, aby przygoda była wykreowana po Twojemu.

Dziękujemy za to, że jesteś.

Tysiące godzin pracy, setki dni planowania, lata podróżowania, aby każda Twoja podróż była niezwykle udana. Dziękujemy, że odkrywasz razem z nami. To dla nas wiele znaczy. Do zobaczenia w podróży!

W trakcie przygody oznacz swoje zdjęcie hashtagiem #pstravel, aby Twoje zdjęcie pokazało się na naszym Instagramie!

Wyrusz w niezapomnianą przygodę.

Poznaj i zaplanuj nową podróż!

 • city break

  poznaj kolekcję

 • odkrywanie

  poznaj kolekcję

 • wypoczynek

  poznaj kolekcję

 • wyszukaj

  rozpocznij poszukiwania

Zdobywaj kody rabatowe i bądź bliżej nas.

Dołącz do klubps już teraz!

Zawsze na bieżąco!

Poszukujesz najnowszych zniżek?