Ostatnie miejsca na najbliższe terminy w niższych cenach!

Przygody kompletne – od transportu, przez wyżywienie, po wstępy.

Jeszcze więcej podróży. Rezerwuj do 50% taniej!

miejsca dostępne w last minute tylko do wyczerpania miejsc w promocji

Zarezerwuj w Last minute, ale spiesz się!

Wybieraj najbliższe terminy i rezerwuj do 50% taniej.

Sprawdź

W Last minute zarezerwujesz podróże nawet o połowę taniej na nadchodzące terminy – ale masz mało czasu! Miejsca w Last minute są ograniczone, a cena może się w każdym momencie zmienić. Którą przygodę wybierzesz?

Ceny spadają, a z pakietem komfort nie musisz się o nic martwić!

Sprawdź

Obniżamy cenę gwarancji niezmienności ceny o 15%! Teraz wybierając pakiet komfort, za gwarancję niezmienności ceny płacisz tylko 59 zł od Podróżnika*!

Pakiet komfort zawiera gwarancję niezmienności ceny i dopłatę do ubezpieczenia od kosztów rezygnacji.

Dziś płacisz tylko 30% rezerwacji! Na płatność masz 24h!

Sprawdź

Przy rezerwacji płacisz tylko 30% wartości rezerwacji, a resztę dopłacasz miesiąc przed podróżą! Podróże, do których pozostało mniej, niż miesiąc obowiązuje 100% wpłaty.

Polecane odkrywanie

Podróże kompletne od A do Z. Transport, zakwaterowanie, wyżywienie i opiekę pasjonata podróży – jednego z naszych Pilotów masz w cenie. Wybierz się w przygodę życia!

przesuwaj palcem, aby zobaczyć więcej

  Polecane city break'i

  Krótkie może być niezwykle piękne. Wyskocz do jednej z europejskich metropolii i odkrywaj jak na Podróżnika przystało: zobacz słynne zabytki i odkryj tajemnice miast.

  przesuwaj palcem, aby zobaczyć więcej

   Polecany wypoczynek

   Codzienność bywa przytłaczająca, dlatego masz wypoczynek pstravel! Wypocznij nad basenem lub na plaży, a w czasie wolnym wyskocz na jedną z wyjątkowych atrakcji, która prowadzona jest przez lokalnych ekspertów.

   przesuwaj palcem, aby zobaczyć więcej

    Najlepsze podróże objazdowe wybrane dla Ciebie...

    przesuwaj palcem, aby zobaczyć więcej

    Odkrywaj w swoim tempie, wymarzony kierunek lub ulubiony.

    Dlaczego odkrywanie to najlepszy wybór dla mnie?

    Wyjątkowe, kilkudniowe podróże organizowane przez lokalnych ekspertów (zajęcia, posiłki i zakwaterowanie wliczone w cenę) to najwspanialsza forma podróżowania! Życie polega na poznawaniu. Poczuj zew Świata. Poczuj Europę na swojej skórze. Odrzucamy tradycyjny model podróży objazdowych. Każda podróż to dowolność odkrywania. Jeśli chcesz, możesz poznawać samodzielnie. Masz ochotę dowiedzieć się więcej? Dołącz do grupy. Odkrywanie to wybór dla Podróżników ciekawych Świata, a Ty jesteś jednym z nich.

    Dlaczego warto podróżować z pstravel?

    Nasze podróże i wypoczynek to już ikona sama w sobie. Idealnie zaplanowane podróże typu odkrywanie rozpoznawalne są w całej Polsce po swoich nazwach, a city break’i wybierane przez każdego dzięki najlepszej grupie Pilockiej. Nasze hotele wypoczynkowe wyróżnia wysoka jakość usług i niezwykła dbałość o wypoczywających. Rodzinny wypoczynek All Inclusive, a może nieśpieszne wakacje z jogą i górskimi wędrówkami? Wybierz podróż lub wypoczynek dla siebie. Każdy wybór jest tym właściwym.

    Planuj w Next minute do 13 kwietnia lub wyczerpania miejsc w promocji!

    Pytania i odpowiedzi

    Czy mogę zastosować kody zniżkowe na podróże w Next minute?

    Oczywiście! Możesz skorzystać z kodów rabatowych dla klubowiczów, voucherów, zniżek eksperckich oraz kodów z programu Mile+.

    Do kiedy trwają zniżki na Next minute?

    Każda podróż ma ograniczoną ilośc miejsc w promocji. W momencie, gdy miejsca w cenie Next minute zostaną wyprzedane, wybrana podróż przejdzie w okres następnych promocji, dlatego zarezerwuj swoją przygodę jak najszybciej!

    Czy cena mojej podróży nie wzrośnie?

    Wybierz pakiet komfort, aby cieszyć się niezmiennością ceny! Teraz pakiet komfort dostępny jest w niższej cenie: to 2.85% całości rezerwacji i tylko 59 zł za gwarancje niezmienności ceny.

    Którą podróż wybrać dla siebie?

    Jeśli lubisz podróże kompletne, od A do Z, wybierz odkrywanie. Jeśli chcesz wyskoczyć na weekend, wybierz city break. Chcesz zrelaksować się? Wybierz wypoczynek!

    Zniżki nawet do 2100 zł na wybrane przygody!

    Sprawdź

    Wybrane podróże, takie jak Fiordy Norweskie i Dookoła Europy zarezerwujesz nawet 2100 zł taniej, niż cena katalogowa. Wybierz wymarzoną przygodę i zarezerwuj taniej, a wybierając pakiet komfort nie musisz się martwić o zmianę kosztów.

    Gwarancja niezmienności ceny tylko 59 zł*!

    Sprawdź

    Obniżamy cenę gwarancji niezmienności ceny o 15%! Teraz wybierając pakiet komfort, za gwarancję niezmienności ceny płacisz tylko 59 zł od Podróżnika*!

    Pakiet komfort zawiera gwarancję niezmienności ceny w kwocie 59 zł od Podróżnika plus obowiązkowa dopłata do ubezpieczenia od kosztów rezygnacji, która wynosi 2.85% wartości rezerwacji.

    Dodatkowy bagaż autokarowy tylko 29 zł sztuka!

    Sprawdź

    Potrzebujesz więcej kostiumów kąpielowych lub wygodnych butów do zwiedzania? Teraz dodatkowy bagaż autokarowy do 10 kg kosztuje tylko 29 zł! Wybierz bagaż dodatkowy w ostatnim etapie rezerwacji.

    Dziś płacisz tylko 30% rezerwacji! Na płatność masz 24h!

    Sprawdź

    Przy rezerwacji płacisz tylko 30% wartości rezerwacji, a resztę dopłacasz miesiąc przed podróżą! Podróże, do których pozostało mniej, niż miesiąc obowiązuje 100% wpłaty.

    A termin podróży możesz zmienić do 30 dni przed wyjazdem!

    Możesz zmienić termin swojej rezerwacji bez dodatkowych opłat, bez podania przyczyny nawet do 30 dni przed rozpoczęciem przygody.

    miejsca dostępne w last minute dostępne tylko do wyczerpania miejsc w promocji

    Twoje kolejne kroki na pstravel

    Podobne miejsca na pstravel

    W Last minute planowanie nowej podróży jest wyjątkowo ekscytujące

    • city break

    • odkrywanie

    • wypoczynek

    • wyszukaj

    Dołącz do klubu

    Jeśli chcesz otrzymać najlepsze podróże wprost na Twoją skrzynkę, kody rabatowe i zniżki specjalne, dołącz do bezpłatnego członkostwa.

    Poszukujesz pomocy, kontaktu i wskazówek?

    Kontynuuj rezerwację