Niesamowity Paryż

(5 Recenzje)
ostatni dostępny termin
od1 599799
Dziś zapłać tylko 30%
Masz pytania?
Imię*
Adres mailowy*
Twoje zapytanie*
* Zgadzam się z Polityką Prywatności pstravel.
Prosimy o zaakceptowanie Polityki Prywatności przed przejściem do kolejnego etapu.
Wybierz pakiet
 • Pakiet standard
 • Z ubezpieczeniem od kosztów rezygnacji +2.85%Ochrona przed stratą finansową na wypadek zdarzeń losowych.
 • Pakiet komfortGwarancja niezmienności ceny i ubezpieczenie od kosztów rezygnacji.
 • Pakiet komfort+Gwarancja niezmienności ceny, ubezpieczenie od kosztów rezygnacji i nielimitowane zmiany rezerwacyjne.

Kontynuuj rezerwację

Dodaj do listy marzeń

Stwórz wymarzoną listę marzeń z mojeps!

13524

Warto wiedzieć!

Każda podróż może zostać anulowana w ciągu 24 godzin od dokonania rezerwacji. Jeśli chcesz anulować swoją rezerwację z 90% zwrotem należności, musisz to zrobić do 50 dni od rozpoczęcia podróży.

Wybierz pakiet komfort lub komfort+, aby cieszyć się niezmiennością ceny lub nielimitowanymi zmianami rezerwacyjnymi.

Dowiedz się więcej

Poznaj incentive dla grup

Ta podróż może być również dla Twojej firmy, instytucji, stowarzyszenia lub szkoły. Twórz olśnienia dla swojej grupy.

Dowiedz się więcej


4 dni

Paryż, Francja

śniadanie i obiadokolacje

koszty programowe 120 euro

Miasto–ikona, którego nie trzeba nikomu przedstawiać. Witamy w Paryżu!

Stolica Świata, stolicą spełnionych marzeń.

Przeglądaj i planuj z kontem mojeps i wykorzystaj swoje Mile

Posiadasz 0 Mil

Przeszywająca chmury Wieża Eiffla wykonana z kutego żelaza, potężny Łuk Triumfalny stojący na straży wspaniałej Alei Champs-Élysées, wracająca do formy katedra Notre Dame z niesamowitymi przyporami, oświetlone mosty nad Sekwaną i liczne tarasy secesyjnych restauracji z wiklinowymi krzesłami to symbole Paryża. Pomimo początkowych pozorów, pejzaż Paryża nie jest statyczny: znajdziesz tu również oszałamiające ikony nowoczesności, od industrialnego Centre Pompidou po ogrody wertykalne Musée du Quai Branly. A Luwr? Największe muzeum na Ziemi jest całe do Twojej dyspozycji.

czytaj więcej

Renoma francuskiej kuchni jest ogromna, a niezależnie od tego, czy szukasz przytulnego sąsiedzkiego bistro, czy też świątyni gastronomii z trzema gwiazdkami Michelin, przekonasz się, że każdy lokal szczyci się wyśmienitym przygotowaniem i prezentacją z wysokiej jakości produktów zawsze podawanych z lokalnym winem.

Ze znakomitym rodowodem artystycznym – Renoir, Picasso, Monet, Manet, Dalí i Van Gogh – to tylko nieliczni z mistrzów, którzy tu mieszkali i pracowali przez lata – Paryż jest jednym z największych na Ziemi repozytoriów dzieł sztuki.

Zobaczysz te miejsca

 • Wieża Eiffla
 • Łuk Triumfalny
 • Luwr
 • Montmartre
 • Sekwana (rejs)
 • Moulin Rouge
 • w Paryżu, Francja

Skrót informacji

 • autokarem lub busem premium
 • śniadanie i obiadokolacje
 • wymagany dokument tożsamości
 • możliwość rozbudowy

Warto wiedzieć

Mój wymarzony termin nie jest już dostępny, dlaczego?

Termin podróży: od 1 do 4 maja 2023od 8 do 11 czerwca 2023 oraz od 12 do 15 sierpnia 2023 nie jest już dostępny, ponieważ został w całości zarezerwowany. Wybierz inny termin podróży Niesamowity Paryż, aby wyruszyć w przygodę życia!

pstravel jest tam, gdzie Ty!
Skąd mogę wyruszyć? (kliknij) +

Wyrusz z ponad 25 miejsc rozpoczęcia podróży – przygoda z pstravel z dowolnego miejsca w Polsce. Kliknij Skąd mogę wyruszyć?, aby dowiedzieć się więcej.

Miejsce rozpoczęcia podróży wybierzesz w drugim etapie rezerwacji.

Wyrusz w podróż bez dodatkowych opłat (z/do) z miejscowości Gniezno, Poznań, Świecko/Słubice. Możesz również wyruszyć (za dodatkową opłatą/kwota od Podróżnika z/do) z miejscowości: Nowy Tomyśl +20 zł, Świebodzin +20 zł, Berlin +100 zł, Wrocław +150 zł, Zielona Góra +50 zł, Bydgoszcz +130 zł, Łódź +170 zł, Gdańsk +200 zł, Szczecin +200 zł Częstochowa +200 zł, Katowice +230 zł, Kraków +250 zł, Radom +200 zł, Lublin +250 zł, Warszawa +200 zł, Białystok +250 zł, Olsztyn +230 zł, Gorzów Wielkopolski +170 zł, Koszalin +200 zł, Opole +200 zł, Konin +110 zł, Leszno +130 zł, Piła +130 zł, Słupsk +200 zł, Bielsko–Biała +250 zł, Wałbrzych +200 zł, Kłodzko +150 zł. Miejsca rozpoczęcia podróży z dopłatą dostępne w przypadku minimum 6 Podróżników wyruszających z tej miejscowości. W przypadku braku 6 Podróżników, Płatnik zostanie poproszony o zmianę miejsca wyjazdu, najbliżej dostępnego (ze zwrotem wpłaconej należności za połączenie).

Podziel się przygodą

4 dni

Paryż, Francja

śniadanie i obiadokolacje

koszty programowe 120 euro

Odkryjesz i zobaczysz na własne oczy

 • Wieża Eiffla została wybudowana w 1889 roku, a jej twórcami byli pracownicy biura architektonicznego Gustava Eiffel’a, który to nadał wieży swoje imię. Dzielnica, w której mieszkają bardzo zamożni Paryżanie, jest miejscem, w którym można z bliska przyjrzeć się symbolowi miasta. To wyjątkowe miejsce, gdzie górującą nad stolicą ikona wprowadza nas w świat marzeń.

  Wieża Eiffla
  Żelazna dama
 • Dopiero gdy staniesz na rozległym dziedzińcu Luwru, w słońcu migoczącym przez szklaną piramidę i tłumach kręcących się pod ozdobną fasadą muzeum, możesz szczerze powiedzieć, że byłeś w Paryżu. Przechowując dziesiątki tysięcy dzieł sztuki – od rzeźb z Mezopotamii, Egiptu i Grecji po arcydzieła artystów takich jak da Vinci (w tym jego najpopularniejsza Mona Lisa), Michała Anioła i Rembrandta – nic dziwnego, że jest to jedno z najczęściej odwiedzanych muzeów na świecie.

  Luwr
  Największe muzeum na Ziemi
 • Usiądź wygodnie i wyrusz w rejs Sekwaną, gdy rozbłysną wszystkie światła. Widok z wody jest nieziemski i niezapomniany. Miniesz oświetloną Wieżę Eiffla, mosty nad Sekwaną oraz słynne monumenty, które po zaworku ociekają tajemnicą, pięknem i wyjątkowym, niezastąpionym paryskim klimatem. Statek minie Île de la Cité, dzięki czemu zyskasz idealny wgląd w Katedrę Notre-Dame, aktualnie zamkniętą.

  Rejs po Sekwanie
  Relaks z widokiem na oświetlony Paryż
 • Wzniosłe widoki na Montmartre, winorośle pokrywające wzgórza i ukryte, małe place przyciągały malarzy od XIX wieku. Ukoronowana dzięki bazylice Sacré-Cœur, Montmartre jest najbardziej stromą dzielnicą miasta, a jej wąskie uliczki wyłożone krzywymi budynkami pokrytymi bluszczem kreują bajkowy urok. Bardziej wyuzdane i ociekające erotyzmem dzielnice Pigalle i St-Martin to wylęgarnie kreatywności ze skarbnicą modnych butików, restauracji, barów i sklepów (również tych tylko dla dorosłych).

  Montmartre
  Pełna życia, tajemnic i majestatu

Program podróży

dzień 1Rozpoczęcie podróży!

Wyjazd z wybranego miejsca rozpoczęcia podróży (wybierzesz je przy rezerwacji) i spotkanie z Pilotem pstravel. Przejazd nocny do Francji.

dzień 2Witamy w mieście zakochanych! Czas na odkrywanie Paryża.

Przed południem przyjazd do stolicy Francji – niesamowitego Paryża. Odkrywanie miasta pieszo oraz metrem. Zobaczymy między innymi katedrę Notre Dame z zewnątrz – zachwycającą gotycką perłę, wzbudzającą podziw swymi wspaniałymi rozetami, łukami przyporowymi oraz bogatą historią (życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!). Stamtąd udamy się na na krótki spacer po Dzielnicy Łacińskiej – słynącej z Sorbony i Panteonu. Następnie udamy się na Pola Elizejskie, gdzie zobaczymy Łuk Triumfalny. Czas wolny na samodzielny spacer i pyszną francuską kawę. Odwiedziny w kultowym muzeum perfum – Fragonard, gdzie po przedstawieniu historii najbardziej znanych zapachów Europy nauczymy się rozpoznawać zapachy i sposób ich rozprowadzania. Na koniec dnia spacer po dzielnicy Montmartre (na Montmartre obiadokolacja). Zobaczymy Place Blanche z Moulin Rouge – kabaret w którym narodził się kankan, Plac Pigalle oraz Bazylikę Sacré-Cœur, która góruje na najwyższym wzgórzu miasta, imponującą śnieżno–białą świątynię w stylu grecko–bizantyjskim, wybudowaną jako symbol zgody narodowej. Przejazd do hotelu na wypoczynek przed kolejnym dniem odkrywania. Zakwaterowanie i nocleg.

dzień 3Jeszcze więcej odkrywania, Luwr i rejs.

Po śniadaniu i złożeniu bagaży, wyjazd na dalsze odkrywanie miasta pieszo oraz paryskim, kultowym metrem. Dzień rozpoczniemy od Luwru (Musee du Louvre), czyli największego muzeum na Świecie, które mieści cenne arcydzieła sztuki (malarstwa i rzeźby). Zobaczymy liczne dzieła zgromadzone w tym dawnym pałacu królewskim, m.in.: Mona Lisę, Nike z Samotraki, Wenus z Milo. Następnie czas wolny – zdjęcia? Pamiątki? Wypoczynek? Wszystko zależy od Ciebie! Kolejnym punktem programu będzie wizyta w okolicach Wieży Eiffla (Tour Eiffel) (wjazd na Wieżę Eiffla w zakresie własnym w czasie wolnym). Z bliska robi niesamowite wrażenie! Czas na obiadokolację. Na koniec dnia wypłyniemy w romantyczny rejs statkiem wycieczkowym po Sekwanie. Spokojnie… jeśli wyruszasz w podróż samemu, będziesz bawić się równie dobrze! Z wody widoki są niesamowite. Wieczorem wyjazd z Paryża.

dzień 4Powrót do miejsca zamieszkania.

Przejazd przez Europę w kierunku miejsca zamieszkania. Przyjazd w godzinach popołudniowych i zakończenie wspaniałej podróży.

Mapa planu podróży

Historie i więcej

Czytaj artykuły, słuchaj i oglądaj. Wejdź w Świat swojej nadchodzącej przygody.

Podróżuj z otaczającą muzyką.

Poznaj playlistę: dźwięki Francji.

Wymaga konta Spotify

Rozpocznij przygodę z programem Mile+.

Zbieraj Mile i wymieniaj je na zniżki.

Wymaga konta mojeps

Podobna podróż, która może Ci się spodobać

Next minute do 13 kwietnia

Niesamowity Paryż (samolotem)

Więcej i dłużej! Paryskie bulwary, muzea, słynne bistra i butiki regularnie wzbogacone są o nową falę galerii, nowych winiarni, sklepów słynnych projektantów i oryginalnych perfumerii.
od3 0992 899
(1 Recenzja)
Zobacz podróż

Informacje i świadczenia

pstravel jest tam, gdzie Ty!
Skąd mogę wyruszyć? (kliknij) +

Wyrusz z ponad 25 miejsc rozpoczęcia podróży – przygoda z pstravel z dowolnego miejsca w Polsce. Kliknij Skąd mogę wyruszyć?, aby dowiedzieć się więcej.

Miejsce rozpoczęcia podróży wybierzesz w drugim etapie rezerwacji.

Wyrusz w podróż bez dodatkowych opłat (z/do) z miejscowości Gniezno, Poznań, Świecko/Słubice. Możesz również wyruszyć (za dodatkową opłatą/kwota od Podróżnika z/do) z miejscowości: Nowy Tomyśl +20 zł, Świebodzin +20 zł, Berlin +100 zł, Wrocław +150 zł, Zielona Góra +50 zł, Bydgoszcz +130 zł, Łódź +170 zł, Gdańsk +200 zł, Szczecin +200 zł Częstochowa +200 zł, Katowice +230 zł, Kraków +250 zł, Radom +200 zł, Lublin +250 zł, Warszawa +200 zł, Białystok +250 zł, Olsztyn +230 zł, Gorzów Wielkopolski +170 zł, Koszalin +200 zł, Opole +200 zł, Konin +110 zł, Leszno +130 zł, Piła +130 zł, Słupsk +200 zł, Bielsko–Biała +250 zł, Wałbrzych +200 zł, Kłodzko +150 zł. Miejsca rozpoczęcia podróży z dopłatą dostępne w przypadku minimum 6 Podróżników wyruszających z tej miejscowości. W przypadku braku 6 Podróżników, Płatnik zostanie poproszony o zmianę miejsca wyjazdu, najbliżej dostępnego (ze zwrotem wpłaconej należności za połączenie).

W cenie (od Podróżnika)

• przejazd komfortowym autokarem lub busem premium w zależności od ilości Podróżników
• zakwaterowanie w hotelu turystycznym na terenie aglomeracji paryskiej (jeden nocleg)
• wyżywienie HB1 śniadanie i 2 obiadokolacje, napoje do obiadokolacji są dodatkowo płatne
• wstęp do największego muzeum na ZiemiLuwru, z przewodnikiem w języku polskim
opieka wspaniałego Pilota pstravel ze specjalizacją francuską
• wykwalifikowany i ceniony lokalny Pilot–przewodnik podczas odkrywania
• ubezpieczenie pssafety KL 10 000 euro, NNW 2 000 euro i bagaż 200 euro od UNIQA (możliwość stopniowania ubezpieczenia w mojeps)
Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy
• unikalne doświadczenie podróżowania od A do Z z pstravel

Dodatkowo (od Podróżnika)

Koszta programowe wynoszą 120 euro i płatne są u Pilota pstravel przy rozpoczęciu podróży (obejmują wjazdy do miasta, wstępy lub atrakcje programowe), jako nie objęte ceną m.in. napiwki, opłaty za fotografowanie, bilety wstępu, opłaty lotniskowe lub wjazdowe.

Opcjonalnie (od Podróżnika)

• możliwość wjazdu na Wieżę Eiffla (cena biletu zależy od wysokości: w 2022 wjazd windą na drugie piętro to 16.70 euro, wjazd na szczyt to 26.10 euro, wejście schodami na drugie piętro to 10.50 euro, a wejście schodami na drugie piętro i wjazd windą na szczyt to 19.90 euro; prosimy pamiętać, że ceny są niezależne od pstravel i mogą zostać zmienione) zakup biletu w zakresie własnym – wszelkie wskazówki uzyskasz od Pilota pstravel przy rozpoczęciu podróży, Pilot pstravel pomoże w zakupie biletu

Ważne informacje

• wymaganym dokumentem jest dowód osobisty lub paszport (nie wymagamy go przy rezerwacji) ważny minimum 90 dni od daty powrotu, dokument zostanie sprawdzony przez pracownika lub Pilota pstravel przed rozpoczęciem podróży; ta podróż nie wymaga odprawy paszportowej pstravel
• program jest programem ramowym – z powodów losowych, takich jak warunki atmosferyczne itp. może ulec zmianie
• we Francji porozumiewamy się w języku francuskim lub angielskim
podróż dostępna dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej
• Płatnik oświadcza, że jego stan zdrowia pozwala na uczestnictwo w podróży oraz, że zapoznał się z programem podróży oraz Warunkami Uczestnictwa i akceptuje je
• minimalna liczba Podróżników dla grupy wynosi 30 osób, w momencie, gdy liczba ta będzie niewystarczająca, o odwołaniu podróży poinformujemy Płatnika telefonicznie lub mailowo

Warunki promocji

Koszty odstąpienia od Umowy udziału w podróży stanowiące wyjątki od reguły standardowej określonej w pkt 2.5 wynoszą: oferty typu last minute (ostatni moment), first minute, next minute, I, II oraz III etap, nowy sezon, oferty dnia, oferty specjalne, Oferty oszczędnościowe, podróż statkiem (rejs) (są to ceny niższe, niż katalogowe): do 50 dni przed rozpoczęciem imprezy 50% ustalonej ceny; do 36 dni przed rozpoczęciem imprezy 55% ustalonej ceny; od 35. dnia przed rozpoczęciem imprezy 60% ustalonej ceny; od 24. dnia przed rozpoczęciem imprezy 70% ustalonej ceny; od 17. dnia przed rozpoczęciem imprezy 80% ustalonej ceny; od 10. dnia przed rozpoczęciem imprezy 90% ustalonej ceny; od 3. dnia do dnia rozpoczęcia imprezy lub jej nierozpoczęcia 100% ustalonej ceny. Płatnik może odstąpić od Umowy udziału w podróży przed rozpoczęciem imprezy turystycznej bez ponoszenia opłaty za odstąpienie w przypadku wystąpienia nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności występujących w miejscu docelowym lub jego najbliższym sąsiedztwie, które mają znaczący wpływ na realizację imprezy turystycznej lub przewóz do miejsca docelowego. Płatnik może żądać wyłącznie zwrotu zapłaconej kwoty bez dochodzenia odszkodowania lub zadośćuczynienia w tym zakresie. Sprawdź więcej w Warunkach Uczestnictwa.

Recenzje

Sprawdź, co myślą nasi Podróżnicy o tej podróży.

Zyskaj nawet 30 Mil i wbij pieczątkę do wirtualnego paszportu!

Wystarczy zrecenzować swoją podróż na koncie mojeps. Podziel się z innymi swoimi przeżyciami i wspomnieniami! Opcja recenzji pojawi się tuż po zakończeniu podróży, dowiedz się więcej w Panelu Płatnika. Mile doliczone zostaną do Twojego konta mojeps automatycznie, a pieczątka wbita do wirtualnego paszportu.

Posiadasz 0 Mil

5 Recenzje
Sortuj po:OcenyDzień

Dorota Katulska

Para Podróżników

Polecam wam “Niesamowity Paryż” z Pstravel i Panią Danka, która wykazała się super wiedzą i cierpliwością dla uczestników. Mimo męczącej podróży i intensywnego zwiedzania Paryża było warto. W 2 dni zobaczyłam wszystko co należy zobaczyć odwiedzając stolicę Francji. Oprócz zwiedzania, był czas na kawę, zakupy i zdjęcia. Hotel zapewniony przez biuro był super, wygodne łóżka, wygłuszone ściany, idealne miejsce na odpoczynek.

14 listopada 2022

Danuta Gąsior

Para Podróżników

Było naszym marzeniem z mężem ,żeby być w Paryżu i zobaczyć to co najważniejsze.Spełniło się nasze marzenie. Organizacja była super,oraz wspaniała przewodniczka Danuta Legierska,posiada bardzo dużą wiedze o Paryżu i przede wszystkim umie to przekazać.Zobazcyliśmy w 2 dni wszystko co najważniejsze i piękne.Jesteśmy zachwyceni i polecam wszystkim chętnym odwiedzenie Paryża z biurem ps.Travel.

10 maja 2022

Ania

Podróżujący w pojedynkę

Dodaję opinię, bo bardzo czekam na kolejne podróże z pstravel i chciałam pozdrowić całe biuro. Takich ludzi z pasją prowadzących biuro, z dbałością o każdego uczestnika nie ma w żadnym innym biurze turystycznym. Widać jak biuro chce każdego zadowolić i jak zależy, aby każdy wrócić szczęśliwy z wycieczki, zarażony podróżowaniem. Ja pochłonęłam bakcyla dzięki pstravel i teraz czekam na kolejne wspólne wycieczki. Oby jak najszybciej do zobaczenia! Jeszcze raz pozdrawiam i wszystkiego dobrego. uczestniczka Ania

7 sierpnia 2021

Monika

Podróżujący w pojedynkę

No cóż… Hotel był po prostu słaby. Długa podróż i mało czasu na poranną toaletę. Reszta bez zarzutu. Pozdrawiam Panią Danusię

1 maja 2019

Anna

Podróżujący w pojedynkę

Byłam na weekendowej wycieczce w Paryżu. Pomimo, że wycieczka w sumie trwała tylko 4 dni, a do Paryża jedzie się długo, co zrozumiałe bo w jedną stronę jest ponad tysiąc kilometrów, to praktycznie 2 dni mieliśmy na zwiedzanie. Podróż długa, ale za to nowym autokarem. Było wygodnie, bo w grupie było około 50 osób, a w autokarze jeszcze sporo wolnych miejsc. oglądaliśmy filmy na DVD i spaliśmy, więc zleciało. Po zwiedzaniu było zmęczenie, nogi bolały, ale warto było, bo naprawdę dużo zobaczyliśmy. Na trasie nie obyło się bez przygód, ale to siła wyższa i osoby przesadzające z alkoholem, na co biuro nie miało wpływu, bo nie wie jacy ludzie jadą. Jestem zadowolona i polecam ps travel. Wycieczka tania, więc nie ma co oczekiwać cudów. Było fajnie, a Paryż jest naprawdę piękny.

14 kwietnia 2019
5 przyszłych Podróżników myśli o tej podróży. Zarezerwuj przed nimi!

Kontynuuj rezerwację