klubps
Miłość do podróżowania

Podróże pełne miłości w klubie.

Podróże pełne miłości w klubie.

Wiadomości dostosowane do Twoich doświadczeń podróżniczych.

Wyjątkowe kody rabatowe kilka razy w miesiącu.

Aby dołączyć, wypełnij poniższe pola

* oznaczone gwiazdką są wymaganePodając swój adres mailowy zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych i kontaktowych, tj.: adres mailowy oraz imię, a klikając przycisk dołączania chcesz otrzymywać wiadomości mailowe od pstravel na swoją skrzynkę pocztową. Więcej informacji na temat prywatności znajdziesz w Polityce Prywatności.

Pytania i odpowiedzi

Czy to coś kosztuje?

Absolutnie nie! Członkostwo w klubps jest całkowicie bezpłatne

Czy mogę odejść?

Oczywiście, w każdym momencie. Od pierwszej wiadomości mailowej, w stopce znajdziesz link do aktualizacji danych lub całkowitego odejścia z klubps. Możesz to również zrobić przez Kontakt dla Płatnika na mojeps.

Kiedy otrzymam kod rabatowy?

Kody rabatowe wysyłane są w losowe dni. Każdy kod rabatowy może być ważny od 24h do ostatniego dnia każdego miesiąca.

Dlaczego nie otrzymałem kodu rabatowego?

Jeśli nie otrzymałeś jeszcze kodu rabatowego oznacza to, że Twój staż w członkostwie jest za krótki. Kody rabatowe wysyłane są minimum miesiąc po dołączeniu do klubps.

Dlaczego podróże wymienione w wiadomości mailowej są losowe?

Oznacza to, że nie wyruszyłeś z nami w żadną podróż. Personalizowane podróże pojawią się w momencie, gdy Twoje konto mojeps posiada minimum 1 zakończoną rezerwację.

Gdzie znajdę Politykę Prywatności?

O, tutaj. Dane, które zostaną podane przy dołączeniu do klubps służą tylko i wyłącznie dostarczeniu wiadomości mailowych – tylko od pstravel.

To więcej, niż tylko newsletter.

Dlaczego warto dołączyć do klubu?

Niech żyją kody rabatowe! Długo i szczęśliwie.

5%, 10%, a może 50 zł? Kody rabatowe wskakują na Twoją skrzynkę dosłownie co chwilę. Planowanie przygody będzie przyjemniejsze i tańsze. Już na zawsze! Przed użyciem kodu rabatowego sprawdź, do kiedy jest ważny.

Nasza przyjaźń tak długo, jak zechcesz. Bez zrywania.

Najnowsze podróże, poradniki, ciekawostki i program Mile+ zbliża Cię do Świata podróżowania. A jeśli znudzą Cię nasze wiadomości, w każdym momencie możesz odejść.

Kilka wiadomości w miesiącu.

Wiemy, że Twoja skrzynka mailowa może się szybko zapełniać, dlatego nie wysyłamy Ci niepotrzebnych wiadomości. Nowości podróżnicze, wskazówki oraz bonusy i zniżki na podróże pstravel to najważniejsze cechy klubu. Specjalnie wyselekcjonowane propozycje zgodne są z Twoimi zakończonymi podróżami.

Wszystko pod kontrolą na koncie mojeps.

Kontroluj swoje członkostwo na koncie mojeps. Po zalogowaniu w mojeps masz dostęp do aktualizacji swoich danych (w momencie zmiany adresu mailowego) lub opcji zakończenia członkostwa.

I jak, dołączysz do nas?

Czekamy na Ciebie!

Sprawdź więcej

Podobne miejsca na pstravel

Zaplanuj nową podróż

  • city break

  • odkrywanie

  • wypoczynek

  • wyszukaj

Poszukujesz najnowszych zniżek?

Poszukujesz pomocy, kontaktu i wskazówek?

Rezerwuj