Przepiękna Czarnogóra

(1 Recenzja)
Best minute do 2 marca
od3 1991 899
Best minute do 2 marca
od3 1991 899
Dziś zapłać tylko 30%
Masz pytania?
Imię*
Adres mailowy*
Twoje zapytanie*
* Zgadzam się z Polityką Prywatności pstravel.
Prosimy o zaakceptowanie Polityki Prywatności przed przejściem do kolejnego etapu.
Wybierz pakiet
 • Pakiet standard
 • Z ubezpieczeniem od kosztów rezygnacji +2.85%Ochrona przed stratą finansową na wypadek zdarzeń losowych.
 • Pakiet komfortGwarancja niezmienności ceny i ubezpieczenie od kosztów rezygnacji.
 • Pakiet komfort+Gwarancja niezmienności ceny, ubezpieczenie od kosztów rezygnacji i nielimitowane zmiany rezerwacyjne.

Kontynuuj rezerwację

Dodaj do listy życzeń mojeps

Stwórz wymarzoną listę życzeń z mojeps!

4978

Warto wiedzieć!

Każda podróż może zostać anulowana w ciągu 24 godzin od dokonania rezerwacji. Jeśli chcesz anulować swoją rezerwację z 90% zwrotem należności, musisz to zrobić do 50 dni od rozpoczęcia podróży.

Wybierz pakiet komfort lub komfort+, aby cieszyć się niezmiennością ceny lub nielimitowanymi zmianami rezerwacyjnymi.

Dowiedz się więcej

Poznaj incentive dla grup

Ta podróż może być również dla Twojej firmy, instytucji, stowarzyszenia lub szkoły. Twórz olśnienia dla swojej grupy.

Dowiedz się więcej


Trwa 8 dni
Dostępne na Best minute do 2 marca taniej
Czarnogóra
Dla Podróżników w wieku 4+
Koszty programowe: 150 euro

dostępne na

Odkryj piękne Bałkany w samym sercu: Czarnogórze.

Kraina Słońca rajem odkrywania.

Przeglądaj i planuj z kontem mojeps i wykorzystaj swoje Mile

Posiadasz 0 Mil

Pękająca gdzieniegdzie ze swoimi majestatycznymi górami, zapierającymi dech w piersi plażami i niezwykłymi mieszkańcami, maleńka Czarnogóra raz na zawsze udowadnia, że małe może być dobre. Chociaż kraj słusznie staje się coraz popularniejszy wśród Podróżników, ludzie pozostali tacy, jak kiedyś: szczerzy, towarzyscy i czarujący.

czytaj więcej

W przeciwieństwie do wielu innych rozwijających się ośrodków podróżniczych, oszukiwanie gości jest całkowicie wykluczone; częściej spotykasz spontaniczny uścisk, niż uciążliwego naganiacza. Niezależnie od tego, czy napotkasz prawdziwą gościnność, czy przybrzeżne towarzystwo, oczekuj wspaniałego towarzystwa, wspaniałego nastroju i dodatku co najmniej 5 kg.

Nie ma nawet 300 km, ale jej wybrzeże wypełnia jedne z najbardziej spektakularnych nadmorskich krajobrazów Europy. Góry wystają ostro z krystalicznie czystej wody w niezwykły sposób. Średniowieczne miasta otoczone murami przylegają do skał i zanurzają się w wodzie. Latem całe wybrzeże skąpane jest w zapachu dzikich ziół, drzew iglastych i śródziemnomorskich kwiatów.

Zobaczysz te miejsca

 • Sveti Stefan
 • Budva
 • Kotor oraz Zatoka Kotorska
 • Stari Bar

Skrót informacji

 • autokarem lub busem premium
 • z noclegiem tranzytowym
 • śniadania i obiadokolacje
 • wymagany dokument tożsamości

Warto wiedzieć

pstravel jest tam, gdzie Ty!
Skąd mogę wyruszyć? (kliknij) +

Wyrusz z ponad 25 miejsc rozpoczęcia podróży – przygoda z pstravel z dowolnego miejsca w Polsce. Kliknij Skąd mogę wyruszyć?, aby dowiedzieć się więcej.

Miejsce rozpoczęcia podróży wybierzesz w drugim etapie rezerwacji.

Wyrusz w podróż bez dodatkowych opłat (z/do) z miejscowości Gniezno, Poznań. Możesz również wyruszyć (za dodatkową opłatą/kwota od Podróżnika z/do) z miejscowości: Nowy Tomyśl +20 zł, Świebodzin +20 zł, Wrocław +35 zł, Zielona Góra +50 zł, Bydgoszcz +130 zł, Łódź +170 zł, Gdańsk +200 zł, Szczecin +200 zł Częstochowa +200 zł, Katowice +230 zł, Kraków +250 zł, Radom +200 zł, Lublin +250 zł, Warszawa +200 zł, Białystok +250 zł, Olsztyn +230 zł, Gorzów Wielkopolski +170 zł, Koszalin +200 zł, Opole +200 zł, Konin +110 zł, Leszno +130 zł, Piła +130 zł, Słupsk +200 zł, Bielsko–Biała +250 zł, Wałbrzych +200 zł, Kłodzko +150 zł. Miejsca rozpoczęcia podróży z dopłatą dostępne w przypadku minimum 6 Podróżników wyruszających z tej miejscowości. W przypadku braku 6 Podróżników, Płatnik zostanie poproszony o zmianę miejsca wyjazdu, najbliżej dostępnego (ze zwrotem wpłaconej należności za połączenie).

Podziel się przygodą

Odkryjesz i zobaczysz na własne oczy

 • Wspaniała, zapierająca dech w piersiach, majestatyczna, boska; jakkolwiek ciężki był Twój początek dekady, oszałamiające piękno Zatoki Kotorskiej sprawi, że poczujesz się jak nowonarodzony. Otoczona przez zwodzone klify i zmieniająca kształt między falującymi wodami Adriatyku, zatokami i iskrzącymi cieśninami, zatoczce kobaltowej udaje się nawet zaprzeczyć opisowi geograficznemu: czy to fiord? Zanurzony kanion? Istnieje tylko jeden sposób zdefiniowania Zatoki Kotorskiej: nie można jej pominąć.

  Zatoka Kotorska
  Najbardziej zachwycające miejsce na Bałkanach
 • Ze wszystkich atrakcji wzdłuż wybrzeża Adriatyku, Sveti Stefan jest najbardziej niezwykłym miejscem. Ufortyfikowana wioska na wyspie połączona z lądem wąską groblą wygląda jak z filmu fantasy, a jej fotogeniczna mieszanina XV-wiecznych kamiennych willi z czerwonym dachem (które charakterystyczne są dla historycznej Dalmacji) lśnią widokiem na nieskazitelną plażę z różowym piaskiem i piękną, turkusową wodą.

  Sveti Stefan
  Piękno zamknięte na małej wyspie
 • Budva jest jak z plakatu czarnogórskiej turystyki. To z pewnością najczęściej odwiedzane miejsce w kraju, przyciągające rzesze wczasowiczów, którzy chcą zwiedzić klimatyczny Stari Grad (Stare Miasto), opalać się na wspaniałych plażach i bawić się do białego rana z mnóstwem tętniących życiem barów i głośnych klubów. Budva nie bez powodu nazywana jest „Czarnogórskim Miami”. Chociaż jest zamieszkana od V wieku p.n.e., trudno będzie znaleźć więcej zabytków poza Starym Miastem

  Budva
  Stolica nadmorskiej zabawy
 • Plątanina alejek, stare budowle, dzika roślinność, zrujnowane budynki, ale również nowe, piękne pałace z białego kamienia, które z powodzeniem są rekonstruowane. Najsłynniejsze zabytki, takie jak akwedukt, który nadal może spełniać swoją funkcję oraz Wieża Zegarowa, która jest symbolem Baru.  To prawdziwa ikona w basenie Morza Adriatyckiego.

  Stari Bar
  Ruiny na styku kultur

Program podróży

dzień 1Rozpoczęcie podróży i nocleg tranzytowy.

Wyjazd z wybranego miejsca rozpoczęcia podróży (wybierzesz je przy rezerwacji) i spotkanie z Pilotem pstravel. Przejazd dzienny do Czarnogóry. Wieczorem przyjazd do hotelu na nocleg tranzytowy.

dzień 2Przyjazd do Czarnogóry i pierwszy kontakt z Adriatykiem.

Śniadanie i wykwaterowanie z hotelu. Dalsza podróż w stronę Czarnogóry. Witamy serdecznie na Bałkanach, Podróżniku, ale najpierw… wypocznij w Czarnogórze. Przyjazd w okolicę Baru, zakwaterowanie w hotelu, czas wolny, obiadokolacja oraz nocleg. Czas wypocząć przed… całym dniem wypoczynku.

dzień 3Wypoczynek nad Adriatykiem.

Po śniadaniu dzień wolny przeznaczony na wypoczynek, plażowanie, opalanie się i kąpiele. W godzinach popołudniowych obiadokolacja oraz nocleg. Pamiętaj, żeby zapytać Pilota pstravel o dostępne atrakcje dnia wolnego.

dzień 4Piękno Budvy, ciekawość Sveti Stefan i potęga Zatoki Kotorskiej.

Po śniadaniu dzień przeznaczony na odkrywanie! Podziwianie panoramy unikalnego miasteczka Sveti Stefan usytuowanego na kamiennej wysepce. Zobaczysz znany kurort Budva, który położony jest na wysuniętym w morze cyplu. Stare miasto Budvy otaczają XV-wieczne mury obronne. Starówka swym urokiem przyciąga wszystkich Podróżników, którzy lubią powłóczyć się po labiryncie wąskich uliczek. Przejazd nad Zatokę Kotorską i odkrywanie Kotoru, a przede wszystkim jego starego miasta. Ze względu na doskonale zachowaną, unikatową starówkę Kotor został wpisany na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Miasto otaczają czterokilometrowe mury obronne, które w nocy, ze względu na oświetlenie, przypominają głowę lwa. Najbardziej znane zabytki Kotoru to między innymi weneckie place i pałace oraz średniowieczna katedra. Powrót do hotelu na wypoczynek po całym dniu odkrywania Czarnogóry, obiadokolację oraz nocleg. Co powiesz na kolejny dzień wypoczynku na plaży?

dzień 5Tajemnica Starego Baru.

Po śniadaniu przejazd do miejscowości Stari Bar z ruinami dawnego warownego miasta. Piękne i wyjątkowe miasto ruin na czarnogórskim wybrzeżu z malutkimi domkami w orientalnym, albańskim stylu nazywane czarnogórskimi Pompejami. Powrót do hotelu na wypoczynek, obiadokolację i nocleg.

dzień 6Wypoczynek nad Adriatykiem.

Po śniadaniu dzień wolny przeznaczony na wypoczynek, plażowanie, opalanie się i kąpiele. W godzinach popołudniowych obiadokolacja oraz nocleg. Pamiętaj, żeby zapytać Pilota pstravel o dostępne atrakcje dnia wolnego.

dzień 7Wyjazd z Czarnogóry.

Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i wyjazd w kierunku miejsca zamieszkania. Przejazd nocny.

dzień 8Powrót do miejsca zamieszkania.

Przejazd przez Europę w kierunku miejsca zamieszkania. Przyjazd w godzinach popołudniowych i zakończenie wspaniałej podróży.

Mapa

Historie i więcej

Czytaj artykuły, słuchaj i oglądaj. Wejdź w Świat swojej nadchodzącej przygody.

Podróżuj z otaczającą muzyką.

Poznaj nasze playlisty dla kierunków

Wymaga konta Spotify

Rozpocznij przygodę z programem Mile+.

Zbieraj Mile i wymieniaj je na zniżki.

Wymaga konta mojeps

Podobna podróż, która może Ci się spodobać

Best minute do 2 marca

Zachwycająca Albania

Jeszcze do niedawna jej pomięte góry, fortece i piękne plaże były tylko ciekawostką na mapach turystycznych. Wraz z końcem komunizmu w 1991 roku Albania otworzyła swoje bramy wraz z całym bogactwem.
od3 1991 849
(1 Recenzja)
Zobacz podróż

Informacje i świadczenia

pstravel jest tam, gdzie Ty!
Skąd mogę wyruszyć? (kliknij) +

Wyrusz z ponad 25 miejsc rozpoczęcia podróży – przygoda z pstravel z dowolnego miejsca w Polsce. Kliknij Skąd mogę wyruszyć?, aby dowiedzieć się więcej.

Miejsce rozpoczęcia podróży wybierzesz w drugim etapie rezerwacji.

Wyrusz w podróż bez dodatkowych opłat (z/do) z miejscowości Gniezno, Poznań. Możesz również wyruszyć (za dodatkową opłatą/kwota od Podróżnika z/do) z miejscowości: Nowy Tomyśl +20 zł, Świebodzin +20 zł, Wrocław +35 zł, Zielona Góra +50 zł, Bydgoszcz +130 zł, Łódź +170 zł, Gdańsk +200 zł, Szczecin +200 zł Częstochowa +200 zł, Katowice +230 zł, Kraków +250 zł, Radom +200 zł, Lublin +250 zł, Warszawa +200 zł, Białystok +250 zł, Olsztyn +230 zł, Gorzów Wielkopolski +170 zł, Koszalin +200 zł, Opole +200 zł, Konin +110 zł, Leszno +130 zł, Piła +130 zł, Słupsk +200 zł, Bielsko–Biała +250 zł, Wałbrzych +200 zł, Kłodzko +150 zł. Miejsca rozpoczęcia podróży z dopłatą dostępne w przypadku minimum 6 Podróżników wyruszających z tej miejscowości. W przypadku braku 6 Podróżników, Płatnik zostanie poproszony o zmianę miejsca wyjazdu, najbliżej dostępnego (ze zwrotem wpłaconej należności za połączenie).

W cenie (od Podróżnika)

• przejazd komfortowym autokarem lub busem premium w zależności od ilości Podróżników
nocleg tranzytowy ze śniadaniem
• zakwaterowanie w hotelu trzygwiazdkowym w okolicach Baru (pięć noclegów)
• wyżywienie HB5 śniadań i 5 obiadokolacji, napoje do obiadokolacji są dodatkowo płatne
opieka wspaniałego Pilota pstravel ze specjalizacją bałkańską (z naciskiem na Czarnogórę)
• wykwalifikowani i cenieni lokalni przewodnicy podczas odkrywania
• ubezpieczenie pssafety KL 10 000 euro, NNW 2 000 euro i bagaż 200 euro od UNIQA (możliwość stopniowania ubezpieczenia w mojeps)
Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy
• unikalne doświadczenie podróżowania od A do Z z pstravel

Dodatkowo (od Podróżnika)

Koszta programowe wynoszą 150 euro i płatne są u Pilota pstravel przy rozpoczęciu podróży (obejmują wjazdy do miasta, wstępy lub atrakcje programowe), jako nie objęte ceną m.in. napiwki, opłaty za fotografowanie, bilety wstępu, opłaty lotniskowe lub wjazdowe.

Ważne informacje

• wymaganym dokumentem jest dowód osobisty lub paszport (nie wymagamy go przy rezerwacji) ważny minimum 90 dni od daty powrotu, dokument zostanie sprawdzony przez pracownika lub Pilota pstravel przed rozpoczęciem podróży; ta podróż nie wymaga odprawy paszportowej pstravel
• program jest programem ramowym – z powodów losowych, takich jak warunki atmosferyczne itp. może ulec zmianie
• w Czarnogórze porozumiewamy się w języku czarnogórskim, serbskim, chorwackim lub angielskim (ograniczona ilość sprzedawców mówiących w języku angielskim z uwagi na specyfikę regionu)
podróż dostępna dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej
• Płatnik oświadcza, że jego stan zdrowia pozwala na uczestnictwo w podróży oraz, że zapoznał się z programem podróży oraz Warunkami Uczestnictwa i akceptuje je
• minimalna liczba Podróżników dla grupy wynosi 30 osób, w momencie, gdy liczba ta będzie niewystarczająca, o odwołaniu podróży poinformujemy Płatnika telefonicznie lub mailowo

Warunki promocji

Koszty odstąpienia od Umowy udziału w podróży stanowiące wyjątki od reguły standardowej określonej w pkt 2.5 wynoszą: oferty typu last minute (ostatni moment), first minute, next minute, I, II oraz III etap, nowy sezon, oferty dnia, oferty specjalne, Oferty oszczędnościowe, podróż statkiem (rejs) (są to ceny niższe, niż katalogowe): do 50 dni przed rozpoczęciem imprezy 50% ustalonej ceny; do 36 dni przed rozpoczęciem imprezy 55% ustalonej ceny; od 35. dnia przed rozpoczęciem imprezy 60% ustalonej ceny; od 24. dnia przed rozpoczęciem imprezy 70% ustalonej ceny; od 17. dnia przed rozpoczęciem imprezy 80% ustalonej ceny; od 10. dnia przed rozpoczęciem imprezy 90% ustalonej ceny; od 3. dnia do dnia rozpoczęcia imprezy lub jej nierozpoczęcia 100% ustalonej ceny. Płatnik może odstąpić od Umowy udziału w podróży przed rozpoczęciem imprezy turystycznej bez ponoszenia opłaty za odstąpienie w przypadku wystąpienia nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności występujących w miejscu docelowym lub jego najbliższym sąsiedztwie, które mają znaczący wpływ na realizację imprezy turystycznej lub przewóz do miejsca docelowego. Płatnik może żądać wyłącznie zwrotu zapłaconej kwoty bez dochodzenia odszkodowania lub zadośćuczynienia w tym zakresie. Sprawdź więcej w Warunkach Uczestnictwa.

Recenzje

Sprawdź, co myślą nasi Podróżnicy o tej podróży.

Zyskaj nawet 30 Mil i wbij pieczątkę do wirtualnego paszportu!

Wystarczy zrecenzować swoją podróż na koncie mojeps. Podziel się z innymi swoimi przeżyciami i wspomnieniami! Opcja recenzji pojawi się tuż po zakończeniu podróży, dowiedz się więcej w Panelu Płatnika. Mile doliczone zostaną do Twojego konta mojeps automatycznie, a pieczątka wbita do wirtualnego paszportu.

Posiadasz 0 Mil

1 Recenzja
Sortuj po:OcenyDzień

Dodaj swoją recenzję!

Podróżujący w pojedynkę

Bądź pierwszy! Dodaj recenzję podróży po jej zakończeniu i poinformuj przyszłych Podróżników przygody Przepiękna Czarnogóra i Albania o swoich doświadczeniach, wspomnieniach i spostrzeżeniach. Recenzję możesz dodać w Panelu Płatnika na koncie mojeps.

1 stycznia 2022
13 przyszłych Podróżników myśli o tej podróży. Zarezerwuj przed nimi!