Fiordy Norweskie

(3 Recenzje)

8 dni

Norwegia

śniadania i obiadokolacje

koszty programowe 700 NOK

Odkryj najwspanialsze zakątki Norwegii i podziwiaj Skandynawię z największych fiordów Ziemi.

Piękno natury w krainie fiordów.

Przeglądaj i planuj z kontem mojeps i wykorzystaj swoje Mile

Posiadasz 0 Mil

Niewiarygodnie strome norweskie fiordy o niezwykłej urodzie wycięły szczeliny wewnątrz kraju. Gdzie indziej górzysty teren Norwegii przypomina ogromne wały i otwiera krajobraz na skaliste, przybrzeżne wyspy, które unoszą się na wodzie z małymi, drewnianymi wioseczkami w nieprawdopodobny sposób.

czytaj więcej

Jest też oczywiście pierwotna natura – surowe i oszałamiające piękno Arktyki. Gdziekolwiek znajdziesz się w tym najbardziej niezwykłym kraju, ta natura stanowi najpiękniejszy krajobraz Europy. Jeśli chodzi o dziką przyrodę, Norwegia jest na pierwszym miejscu. Tutaj można obserwować wieloryby, humbaki i orki, w zależności od pory roku, a stały ląd oferuje dzikie renifery, woły piżmowe, łosie lub czarujące lisy polarne.

Oslo, otoczone górami i morzem, to nowoczesna, wypełniona sztuką i całkiem wciągająca stolica, która wychodzi przed szereg europejskich metropolii. Ekologia jest tu na pierwszym miejscu.

Chłodne, słynne Bergen to jedno z najpiękniejszych miast na świecie, z ulicami wypełnionymi domkami z bielonego drewna, które wspinają się po stromych zboczach z ruchliwego portu Vågen. To cel przybycia do Norwegii sam w sobie, jest również idealnym punktem wyjścia do podróży do wspaniałego Hardangerfjordu z jego wspaniałymi wioskami po stronie fiordów lub rozległą siecią Sognefjorden. To serce Skandynawii.

Zobaczysz te miejsca

 • Iddefjord
 • Fredrikstad
 • Oslo
 • Lillehammer
 • Geirangerfjorden
 • Trollstigen
 • Sognefjorden
 • Flåm
 • Aurlandsfjord
 • Nærøyfjorden
 • Bergen
 • Hardangerfjord
 • Hardangervidda

Skrót informacji

 • promem i autokarem lub busem premium
 • śniadania i obiadokolacje
 • wymagany dokument tożsamości
 • możliwość rozbudowy

Warto wiedzieć

pstravel jest tam, gdzie Ty!
Skąd mogę wyruszyć? (kliknij) +

Wyrusz z ponad 25 miejsc rozpoczęcia podróży – przygoda z pstravel z dowolnego miejsca w Polsce. Kliknij Skąd mogę wyruszyć?, aby dowiedzieć się więcej.

Miejsce rozpoczęcia podróży wybierzesz w drugim etapie rezerwacji.

Wyrusz w podróż bez dodatkowych opłat (z/do) z miejscowości Gniezno, Poznań, Świecko/Słubice. Możesz również wyruszyć (za dodatkową opłatą/kwota od Podróżnika z/do) z miejscowości: Nowy Tomyśl +20 zł, Świebodzin +20 zł, Berlin +100 zł, Wrocław +150 zł, Zielona Góra +50 zł, Bydgoszcz +130 zł, Łódź +170 zł, Gdańsk +200 zł, Szczecin +200 zł Częstochowa +200 zł, Katowice +230 zł, Kraków +250 zł, Radom +200 zł, Lublin +250 zł, Warszawa +200 zł, Białystok +250 zł, Olsztyn +230 zł, Gorzów Wielkopolski +170 zł, Koszalin +200 zł, Opole +200 zł, Konin +110 zł, Leszno +130 zł, Piła +130 zł, Słupsk +200 zł, Bielsko–Biała +250 zł, Wałbrzych +200 zł, Kłodzko +150 zł. Miejsca rozpoczęcia podróży z dopłatą dostępne w przypadku minimum 6 Podróżników wyruszających z tej miejscowości. W przypadku braku 6 Podróżników, Płatnik zostanie poproszony o zmianę miejsca wyjazdu, najbliżej dostępnego (ze zwrotem wpłaconej należności za połączenie).

Podziel się przygodą

Last minute
od6 9994 999
Wybierz pakiet
 • Pakiet standard
 • Z ubezpieczeniem od kosztów rezygnacji +4.1%Ochrona przed stratą finansową na wypadek zdarzeń losowych.
 • Pakiet komfortGwarancja niezmienności ceny i ubezpieczenie od kosztów rezygnacji.
 • Pakiet komfort+Gwarancja niezmienności ceny, ubezpieczenie od kosztów rezygnacji i nielimitowane zmiany rezerwacyjne.

Rezerwuj

Dodaj do listy marzeń

Stwórz wymarzoną listę marzeń z mojeps!

3487

Warto wiedzieć


Każda podróż może zostać anulowana w ciągu 24 godzin od dokonania rezerwacji. Jeśli chcesz anulować swoją rezerwację z 90% zwrotem należności, musisz to zrobić do 50 dni od rozpoczęcia podróży.

Wybierz pakiet komfort lub komfort+, aby cieszyć się niezmiennością ceny lub nielimitowanymi zmianami rezerwacyjnymi.

Dowiedz się więcej

Poznaj incentive dla grup!


Ta podróż może być również dla Twojej firmy, instytucji, stowarzyszenia lub szkoły. Twórz olśnienia dla swojej grupy.

Dowiedz się więcej

8 dni

Norwegia

śniadania i obiadokolacje

koszty programowe 700 NOK

Odkryjesz i zobaczysz na własne oczy

 • Oslo
  Zielona, nowoczesna i zaskakująca stolica

  Oslo, otoczone górami i morzem, to nowoczesna, wypełniona sztuką i wciągająca stolica, która wychodzi przed szereg europejskich metropolii. Panorama Oslo to liczne żurawie, modernistyczne budynki, ale również najbardziej zielone rozwiązania na Świecie. Ekologia jest tu na pierwszym miejscu. Oslo z zasłużonym tytułem Zielonej Stolicy Europy w 2019 r. błyszczy na tle innych metropolii dzięki jednemu z najniższych śladów węglowych na Ziemi.

 • Bergen
  Stolica i brama do fiordów

  Chłodne, słynne Bergen to jedno z najpiękniejszych miast Skandynawii, z ulicami wypełnionymi domkami z bielonego drewna, które wspinają się po stromych zboczach z ruchliwego portu Vågen. To cel przybycia do Norwegii sam w sobie, jest również idealnym punktem wyjścia do podróży do wspaniałego Hardangerfjordu z jego wspaniałymi wioskami po stronie fiordów lub rozległą siecią Sognefjorden. To serce Skandynawii.

 • Geirangerfjord
  Potęga na tacy

  Położony w południowo–zachodniej Norwegii potężny fiord wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO zachwyca i zadziwia wielkością. Ma długość 15 kilometrów i otoczony jest stromymi, skalistymi zboczami, z których spływają wodospady. Wokół fiordu znajdują się małe wioski z pięknymi, drewnianymi budynkami. Imponujące wodospady kaskadowe, spadające z niemal pionowych zboczy gór to kakofonia wodnych dźwięków, które napełnią Cię radością i podziwem. 

 • Trollstigen
  Uwaga na trolle!

  Droga Trolli to wyjątkowa trasa z dużym nachyleniem 9%, składająca się z 11 serpentyn to również miejsce… wędrówki trolli. Znajduje się tu znak drogowy „Uwaga Trolle!”, który może nam zdradzić co nieco o fantastycznych postaciach, które żyją w tych okolicach. Przejazd trasą jest zachwycający: zjawiskowe krajobrazy, liczne strumienie i surowość krainy sprawia, że zapominasz o codzienności i pomyślisz tylko o tym, kiedy wyskoczy bajkowy troll.

Program podróży

dzień 1Rozpoczęcie podróży!

Wyjazd z wybranego miejsca rozpoczęcia podróży (wybierzesz je przy rezerwacji) i spotkanie z Pilotem pstravel. Przejazd do portu przy Bałtyku. Przeprawa promowa do Szwecji.

dzień 2Przywitanie Skandynawii i Fredrikstad.

Po zacumowaniu przejazd wzdłuż zachodniego wybrzeża Szwecji do granicy z Norwegią. Oba kraje łączy imponujący most Svinesund o długości 704 metrów, ze wspaniałym widokiem na Iddefjord. Przejazd do Fredrikstad. Odkrywanie pięknie położonego miasteczka z najlepiej zachowaną fortecą w Skandynawii, Starym Miastem, Muzeum Miasta i mariną. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie, kolacja oraz nocleg. Czas wypocząć przed odkrywaniem stolicy Norwegii!

dzień 3Ekologiczne, inspirujące Oslo.

Po śniadaniu wykwaterowanie i przejazd do Oslo, stolicy wikingów, malowniczo położonej nad brzegiem Oslofjordu. Odkrywanie Oslo z przewodnikiem: pałac królewski, gmach parlamentu, katedra, park Vigelanda. Przejazd wzdłuż brzegów jeziora Mjøsa – największego jeziora Norwegii – do Lillehammer, światowej sławy ośrodka sportów zimowych. Krótki pobyt w parku olimpijskim lub w Maihaugen, jednym z najpiękniejszych skansenów Norwegii. Przejazd doliną Gudbrandsdal wzdłuż wijącej się rzeki Lågen. Zakwaterowanie, kolacja oraz nocleg. Gotowy na fiordy?

dzień 4Potęga Geirangerfjorden.

Po śniadaniu wykwaterowanie i przejazd malowniczą doliną Romsdal w okolice Åndalsnes, gdzie znajduje się Ściana Trolli – znana wspinaczkowa trasa. Następnie przejazd w stronę słynnej Drogi Trolli z wieloma serpentynami i niezapomnianymi widokami. Krótka przeprawa promowa Linge – Eidsdal przez Norddalsfjord. Dalsza podróż w stronę słynnej Drogi Orłów, a następnie przejazd tą trasą do Geiranger – jednej z najpiękniej położonych miejscowości w Norwegii. Postój w punkcie widokowym z widokiem na Geirangerfjorden, wpisany na listę UNESCO, oraz piękne wodospady, które spadają do niego z dużej wysokości, tworząc oryginalny spektakl. Rejs promem po Geirangerfjordzie z Geiranger w stronę Hellesylt. Możliwość podziwiania zjawiskowych widoków i wodospadów, m.in. Siedmiu Sióstr i Zalotnika. Po przeprawie przejazd przez miejscowości Loen i Olden, położone nad Innvikfjordem (odnoga Nordfjordu), do Forde. Zakwaterowanie, kolacja oraz nocleg.

dzień 5W sercu natury.

Po pysznym śniadaniu i wykwaterowaniu przejazd do Skei wzdłuż jeziora Jolster w stronę jęzora lodowca Boyabreen. Przejazd w stronę Sogndal, położonego nad brzegiem słynnego Sognefjorden, do Mannheller, stamtąd przeprawa promowa do Fodnes. W drodze do Flåm przejazd najdłuższym tunelem w Norwegii – ok. 25 km. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): przejazd słynną kolejką Flåmsbana: Flåm – Myrdal – Flåm. Jedna z najbardziej widokowych kolejek świata, poprowadzona w stromym górskim wąwozie. Podczas przejazdu kolej pokonuje różnicę wysokości 865 m – okazja do podziwiania fantastycznych widoków m.in. na piękną Dolinę Flåm, majestatyczny Aurlandsfjord, wodospady i ośnieżone szczyty górskie. Z Flåm przejazd w stronę Gudvangen, położonego nad Nærøyfjorden, krótki postój w porcie i następnie przez kanion Stalheim do Voss. Postój w punkcie widokowym, skąd można podziwiać kilkudziesięciometrowe wodospady Tvindefossen. Przejazd do Bergen – stolicy fiordów norweskich. Zakwaterowanie, kolacja oraz nocleg. Bergen Cię zachwyci!

dzień 6Brama fiordów: Bergen.

Po śniadaniu wykwaterowanie i odkrywanie Bergen z przewodnikiem, m.in.: popularny targ rybny i kwiatowy, stary port Bryggen ze słynnym nabrzeżem z pięknymi hanzeatyckimi domami figurującymi na liście UNESCO, stara drewniana zabudowa Bryggen, wieża Rosenkrantza. Czas wolny lub możliwość indywidualnego wjazdu kolejką torową na górę Fløyen, 320 m n.p.m., skąd roztacza się wspaniały widok na Bergen. Dalsza podróż wzdłuż pięknego Hardangerfjord, przejazd przez kanion Mabødal do Fossli. Krótki postój przy Vøringsfossenwspaniałym wodospadzie o 182-metrowym spadku wody. Przejazd przez największy górski płaskowyż Europy – Hardangervidda, następnie przez Geilo, wzdłuż rzeki Hallingdal. Przejazd do hotelu w jednej z małych, malowniczych, typowo norweskich miejscowości. Zakwaterowanie, kolacja oraz nocleg. Powoli żegnamy się ze Skandynawią…

dzień 7Droga do Szwecji.

Śniadanie oraz wykwaterowanie. Wyjazd w drogę powrotną przez Oslo, Helsingborg i Malmö. Przejazd do portu i przeprawa promowa.

dzień 8Powrót do miejsca zamieszkania.

Przypłynięcie promem do Polski. Przejazd w kierunku miejsca rozpoczęcia podróży. Przyjazd w godzinach popołudniowych i zakończenie wspaniałej podróży.

Warto wiedzieć


Każda podróż może zostać anulowana w ciągu 24 godzin od dokonania rezerwacji. Jeśli chcesz anulować swoją rezerwację z 90% zwrotem należności, musisz to zrobić do 50 dni od rozpoczęcia podróży.

Wybierz pakiet komfort lub komfort+, aby cieszyć się niezmiennością ceny lub nielimitowanymi zmianami rezerwacyjnymi.

Dowiedz się więcej

Poznaj incentive dla grup!


Ta podróż może być również dla Twojej firmy, instytucji, stowarzyszenia lub szkoły. Twórz olśnienia dla swojej grupy.

Dowiedz się więcej

Program podróży

dzień 1Rozpoczęcie podróży!

Wyjazd z wybranego miejsca rozpoczęcia podróży (wybierzesz je przy rezerwacji) i spotkanie z Pilotem pstravel. Przejazd do portu przy Bałtyku. Przeprawa promowa do Szwecji.

dzień 2Przywitanie Skandynawii i Fredrikstad.

Po zacumowaniu przejazd wzdłuż zachodniego wybrzeża Szwecji do granicy z Norwegią. Oba kraje łączy imponujący most Svinesund o długości 704 metrów, ze wspaniałym widokiem na Iddefjord. Przejazd do Fredrikstad. Odkrywanie pięknie położonego miasteczka z najlepiej zachowaną fortecą w Skandynawii, Starym Miastem, Muzeum Miasta i mariną. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie, kolacja oraz nocleg. Czas wypocząć przed odkrywaniem stolicy Norwegii!

dzień 3Ekologiczne, inspirujące Oslo.

Po śniadaniu wykwaterowanie i przejazd do Oslo, stolicy wikingów, malowniczo położonej nad brzegiem Oslofjordu. Odkrywanie Oslo z przewodnikiem: pałac królewski, gmach parlamentu, katedra, park Vigelanda. Przejazd wzdłuż brzegów jeziora Mjøsa – największego jeziora Norwegii – do Lillehammer, światowej sławy ośrodka sportów zimowych. Krótki pobyt w parku olimpijskim lub w Maihaugen, jednym z najpiękniejszych skansenów Norwegii. Przejazd doliną Gudbrandsdal wzdłuż wijącej się rzeki Lågen. Zakwaterowanie, kolacja oraz nocleg. Gotowy na fiordy?

dzień 4Potęga Geirangerfjorden.

Po śniadaniu wykwaterowanie i przejazd malowniczą doliną Romsdal w okolice Åndalsnes, gdzie znajduje się Ściana Trolli – znana wspinaczkowa trasa. Następnie przejazd w stronę słynnej Drogi Trolli z wieloma serpentynami i niezapomnianymi widokami. Krótka przeprawa promowa Linge – Eidsdal przez Norddalsfjord. Dalsza podróż w stronę słynnej Drogi Orłów, a następnie przejazd tą trasą do Geiranger – jednej z najpiękniej położonych miejscowości w Norwegii. Postój w punkcie widokowym z widokiem na Geirangerfjorden, wpisany na listę UNESCO, oraz piękne wodospady, które spadają do niego z dużej wysokości, tworząc oryginalny spektakl. Rejs promem po Geirangerfjordzie z Geiranger w stronę Hellesylt. Możliwość podziwiania zjawiskowych widoków i wodospadów, m.in. Siedmiu Sióstr i Zalotnika. Po przeprawie przejazd przez miejscowości Loen i Olden, położone nad Innvikfjordem (odnoga Nordfjordu), do Forde. Zakwaterowanie, kolacja oraz nocleg.

dzień 5W sercu natury.

Po pysznym śniadaniu i wykwaterowaniu przejazd do Skei wzdłuż jeziora Jolster w stronę jęzora lodowca Boyabreen. Przejazd w stronę Sogndal, położonego nad brzegiem słynnego Sognefjorden, do Mannheller, stamtąd przeprawa promowa do Fodnes. W drodze do Flåm przejazd najdłuższym tunelem w Norwegii – ok. 25 km. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): przejazd słynną kolejką Flåmsbana: Flåm – Myrdal – Flåm. Jedna z najbardziej widokowych kolejek świata, poprowadzona w stromym górskim wąwozie. Podczas przejazdu kolej pokonuje różnicę wysokości 865 m – okazja do podziwiania fantastycznych widoków m.in. na piękną Dolinę Flåm, majestatyczny Aurlandsfjord, wodospady i ośnieżone szczyty górskie. Z Flåm przejazd w stronę Gudvangen, położonego nad Nærøyfjorden, krótki postój w porcie i następnie przez kanion Stalheim do Voss. Postój w punkcie widokowym, skąd można podziwiać kilkudziesięciometrowe wodospady Tvindefossen. Przejazd do Bergen – stolicy fiordów norweskich. Zakwaterowanie, kolacja oraz nocleg. Bergen Cię zachwyci!

dzień 6Brama fiordów: Bergen.

Po śniadaniu wykwaterowanie i odkrywanie Bergen z przewodnikiem, m.in.: popularny targ rybny i kwiatowy, stary port Bryggen ze słynnym nabrzeżem z pięknymi hanzeatyckimi domami figurującymi na liście UNESCO, stara drewniana zabudowa Bryggen, wieża Rosenkrantza. Czas wolny lub możliwość indywidualnego wjazdu kolejką torową na górę Fløyen, 320 m n.p.m., skąd roztacza się wspaniały widok na Bergen. Dalsza podróż wzdłuż pięknego Hardangerfjord, przejazd przez kanion Mabødal do Fossli. Krótki postój przy Vøringsfossenwspaniałym wodospadzie o 182-metrowym spadku wody. Przejazd przez największy górski płaskowyż Europy – Hardangervidda, następnie przez Geilo, wzdłuż rzeki Hallingdal. Przejazd do hotelu w jednej z małych, malowniczych, typowo norweskich miejscowości. Zakwaterowanie, kolacja oraz nocleg. Powoli żegnamy się ze Skandynawią…

dzień 7Droga do Szwecji.

Śniadanie oraz wykwaterowanie. Wyjazd w drogę powrotną przez Oslo, Helsingborg i Malmö. Przejazd do portu i przeprawa promowa.

dzień 8Powrót do miejsca zamieszkania.

Przypłynięcie promem do Polski. Przejazd w kierunku miejsca rozpoczęcia podróży. Przyjazd w godzinach popołudniowych i zakończenie wspaniałej podróży.

Mapa planu podróży

Historie i więcej

Czytaj artykuły, słuchaj i oglądaj. Wejdź w Świat swojej nadchodzącej przygody.
Czas na inspirację

Czytaj więcej o Norwegii
i poznaj historie

Rozpocznij przygodę z Milami!

Zakończ podróż i zyskaj tyle Mil, ile wynosi wartości Twojej rezerwacji podzielona przez 5. Wymieniaj Mile na zniżki dla przyszłych podróży! Wymaga konta mojeps

Masz pytania? Sprawdź pomoc od Alex!

Uniwersalne kompendium wiedzy, które pomoże Ci w planowaniu podróży z pstravel.

Informacje i świadczenia

W cenie (od Podróżnika)

• przejazd komfortowym autokarem lub busem premium w zależności od ilości Podróżników
• zakwaterowanie w hotelach/pensjonatach turystycznych (z łazienkami) (pięć noclegów)
• wyżywienie HB5 śniadań i 5 obiadokolacji, napoje do obiadokolacji są dodatkowo płatne
przeprawy promowe
opieka wspaniałego Pilota pstravel ze specjalizacją norweską
• wykwalifikowani i cenieni lokalni przewodnicy podczas odkrywania
• ubezpieczenie pssafety KL 10 000 euro, NNW 2 000 euro i bagaż 200 euro od UNIQA (możliwość stopniowania ubezpieczenia w mojeps)
Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy
• unikalne doświadczenie podróżowania od A do Z z pstravel

Dodatkowo (od Podróżnika)

Koszta programowe wynoszą 700 NOK (koron norweskich) i płatne są u Pilota pstravel przy rozpoczęciu podróży (obejmują wjazdy do miasta, wstępy lub atrakcje programowe), jako nie objęte ceną m.in. napiwki, opłaty za fotografowanie, bilety wstępu, opłaty lotniskowe lub wjazdowe.

Opcjonalnie (od Podróżnika)

Przejazd kolejką Flåmsbana: Flåm – Myrdal – Flåm: około 500 NOK, więcej informacji uzyskasz od Pilota pstravel w lobby hotelowym oraz w autokarze.

Ważne informacje

• wymaganym dokumentem jest dowód osobisty lub paszport (nie wymagamy go przy rezerwacji) ważny minimum 90 dni od daty powrotu, dokument zostanie sprawdzony przez pracownika lub Pilota pstravel przed rozpoczęciem podróży; ta podróż nie wymaga odprawy paszportowej pstravel
• program jest programem ramowym – z powodów losowych, takich jak warunki atmosferyczne itp. może ulec zmianie
• w Norwegii porozumiewamy się w języku norweskim lub angielskim
podróż dostępna dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej
• Płatnik oświadcza, że jego stan zdrowia pozwala na uczestnictwo w podróży oraz, że zapoznał się z programem podróży oraz Warunkami Uczestnictwa i akceptuje je
• minimalna liczba Podróżników dla grupy wynosi 30 osób, w momencie, gdy liczba ta będzie niewystarczająca, o odwołaniu podróży poinformujemy Płatnika telefonicznie lub mailowo

Warunki promocji

Koszty odstąpienia od Umowy udziału w podróży stanowiące wyjątki od reguły standardowej określonej w pkt 2.5 wynoszą: oferty typu last minute (ostatni moment), first minute, next minute, I, II oraz III etap, nowy sezon, oferty dnia, oferty specjalne, Oferty oszczędnościowe, podróż statkiem (rejs) (są to ceny niższe, niż katalogowe): do 50 dni przed rozpoczęciem imprezy 50% ustalonej ceny; do 36 dni przed rozpoczęciem imprezy 55% ustalonej ceny; od 35. dnia przed rozpoczęciem imprezy 60% ustalonej ceny; od 24. dnia przed rozpoczęciem imprezy 70% ustalonej ceny; od 17. dnia przed rozpoczęciem imprezy 80% ustalonej ceny; od 10. dnia przed rozpoczęciem imprezy 90% ustalonej ceny; od 3. dnia do dnia rozpoczęcia imprezy lub jej nierozpoczęcia 100% ustalonej ceny. Płatnik może odstąpić od Umowy udziału w podróży przed rozpoczęciem imprezy turystycznej bez ponoszenia opłaty za odstąpienie w przypadku wystąpienia nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności występujących w miejscu docelowym lub jego najbliższym sąsiedztwie, które mają znaczący wpływ na realizację imprezy turystycznej lub przewóz do miejsca docelowego. Płatnik może żądać wyłącznie zwrotu zapłaconej kwoty bez dochodzenia odszkodowania lub zadośćuczynienia w tym zakresie. Sprawdź więcej w Warunkach Uczestnictwa.

Podobna podróż, która może Ci się spodobać

Recenzje

Sprawdź, co myślą nasi Podróżnicy o tej podróży.

Zyskaj nawet 30 Mil i wbij pieczątkę do wirtualnego paszportu!

Wystarczy zrecenzować swoją podróż na koncie mojeps. Podziel się z innymi swoimi przeżyciami i wspomnieniami! Opcja recenzji pojawi się tuż po zakończeniu podróży, dowiedz się więcej w Panelu Płatnika. Mile doliczone zostaną do Twojego konta mojeps automatycznie, a pieczątka wbita do wirtualnego paszportu.

Posiadasz 0 Mil

3 Recenzje
Sortuj po:OcenyDzień

Wanda

Podróżnik rodzinny
2 października 2019

Artur

Podróżujący w pojedynkę

Serdecznie polecam.

16 września 2019

Iwona

Para Podróżników

Znacznie bardziej wolimy klimaty skandynawskie, zamiast południowych i byliśmy zachwyceni. Wspaniały program, gdzie spełniliśmy swoje marzenia. Byliśmy na Perłach, we Włoszech, w Paryżu, w Pradze, ale to jest coś więcej. Polecam.

15 września 2019
8 przyszłych Podróżników myśli o tej podróży. Zarezerwuj przed nimi!

Rezerwuj