Dookoła Europy

(1 Recenzja)

12 dni

6 państw (Europa)

śniadania i obiadokolacje

koszty programowe 150 euro

To połączenie najpiękniejszych zakątków Europy i wyjątkowego odkrywania pstravel.

Europa. Jednym rzutem. Dookoła.

Przeglądaj i planuj z kontem mojeps i wykorzystaj swoje Mile

Posiadasz 0 Mil

Francja uwodzi Podróżników swoją niezmiennie swojską kulturą, utworzoną wokół tradycyjnych kawiarni, targowisk kwiatowych i bistro. Poczuj stolicę Ziemi – Paryż oraz Lazurowe Wybrzeże.

Hiszpania to szerokie, piaszczyste plaże i niesamowita legenda Katalonii: najlepszy przepis na wakacje w metropolitalnej stolicy wypoczynku.

czytaj więcej

Monako najbogatsze, najmniejsze, zadziwiające urokiem i pięknem. Niech Cię nie zmylą tysiące jachtów. Znajdziesz tu również ostoję swojskości Lazurowego Wybrzeża.

Włochy, będące miejscem narodzin dla wielu najwspanialszych dzieł sztuki, architektury i gastronomii, zachwycają, inspirują i poruszają jak żadne inne miejsce na Świecie.

Austria to miejsce, gdzie natura gra pierwsze skrzypce: błękitne jeziora i małe wioski pośród malowniczego krajobrazu to widok, którego nigdy dość. A stolica? Iście niebiańska.

Zobaczysz te miejsca

 • Paryż
 • Barcelona
 • Monako
 • Nicea
 • Cannes
 • Werona
 • Wenecja
 • Wiedeń

Skrót informacji

 • autokarem lub busem premium
 • śniadania i obiadokolacje
 • wymagany dokument tożsamości

Warto wiedzieć

pstravel jest tam, gdzie Ty!
Skąd mogę wyruszyć? (kliknij) +

Wyrusz z ponad 25 miejsc rozpoczęcia podróży – przygoda z pstravel z dowolnego miejsca w Polsce. Kliknij Skąd mogę wyruszyć?, aby dowiedzieć się więcej.

Miejsce rozpoczęcia podróży wybierzesz w drugim etapie rezerwacji.

Wyrusz w podróż bez dodatkowych opłat (z/do) z miejscowości Gniezno, Poznań, Świecko/Słubice. Możesz również wyruszyć (za dodatkową opłatą/kwota od Podróżnika z/do) z miejscowości: Nowy Tomyśl +20 zł, Świebodzin +20 zł, Berlin +100 zł, Wrocław +150 zł, Zielona Góra +50 zł, Bydgoszcz +130 zł, Łódź +170 zł, Gdańsk +200 zł, Szczecin +200 zł Częstochowa +200 zł, Katowice +230 zł, Kraków +250 zł, Radom +200 zł, Lublin +250 zł, Warszawa +200 zł, Białystok +250 zł, Olsztyn +230 zł, Gorzów Wielkopolski +170 zł, Koszalin +200 zł, Opole +200 zł, Konin +110 zł, Leszno +130 zł, Piła +130 zł, Słupsk +200 zł, Bielsko–Biała +250 zł, Wałbrzych +200 zł, Kłodzko +150 zł. Miejsca rozpoczęcia podróży z dopłatą dostępne w przypadku minimum 6 Podróżników wyruszających z tej miejscowości. W przypadku braku 6 Podróżników, Płatnik zostanie poproszony o zmianę miejsca wyjazdu, najbliżej dostępnego (ze zwrotem wpłaconej należności za połączenie).

Podziel się przygodą

Last minute
od6 9994 999
Wybierz pakiet
 • Pakiet standard
 • Z ubezpieczeniem od kosztów rezygnacji +4.1%Ochrona przed stratą finansową na wypadek zdarzeń losowych.
 • Pakiet komfortGwarancja niezmienności ceny i ubezpieczenie od kosztów rezygnacji.
 • Pakiet komfort+Gwarancja niezmienności ceny, ubezpieczenie od kosztów rezygnacji i nielimitowane zmiany rezerwacyjne.

Rezerwuj

Dodaj do listy marzeń

Stwórz wymarzoną listę marzeń z mojeps!

5274

Warto wiedzieć


Każda podróż może zostać anulowana w ciągu 24 godzin od dokonania rezerwacji. Jeśli chcesz anulować swoją rezerwację z 90% zwrotem należności, musisz to zrobić do 50 dni od rozpoczęcia podróży.

Wybierz pakiet komfort lub komfort+, aby cieszyć się niezmiennością ceny lub nielimitowanymi zmianami rezerwacyjnymi.

Dowiedz się więcej

Poznaj incentive dla grup!


Ta podróż może być również dla Twojej firmy, instytucji, stowarzyszenia lub szkoły. Twórz olśnienia dla swojej grupy.

Dowiedz się więcej

12 dni

6 państw (Europa)

śniadania i obiadokolacje

koszty programowe 150 euro

Odkryjesz i zobaczysz na własne oczy

 • Paryż
  Stolica Świata – z Wieżą na czele

  Stolica Świata, stolicą spełnionych marzeń. Paryskie bulwary, muzea, ikoniczne bistra i butiki wzbogaciły się o falę galerii, winiarni, sklepów projektantów i współczesnych rozwiązań architektonicznych. Paryż to ikona i miasto, które pozostawia niedosyt, dlatego wraca się tu regularnie. Przeszywająca chmuryWieża Eiffla, potężny Łuk Triumfalny, wracająca do formy katedra Notre Dame z niesamowitymi przyporami i oświetlone mosty nad Sekwaną. Ikona!

 • Barcelona
  Stolica Katalonii to miód na nasze serce

  Barcelona to czarująca nadmorska metropolia z wyjątkową kulturą, słynną architekturą i światowej klasy hiszpańskim jedzeniem. Architektoniczne skarby Barcelony sięgają ponad 2000 lat. Wysokie kolumny świątyń, starożytne mury miejskie i podziemne kamienne korytarze to okno do czasów rzymskich. Kapryśne dzieła Gaudiego i jego współczesnych architektów z Katalonii stworzyły ikony rozpoznawalne na całej Ziemi.

 • Lazurowe Wybrzeże i Monako
  Luksus, turkus i gwiazdy

  Dzięki mieszance prawdziwego miasta z krwi i kości, bogactwa Riwiery Francuskiej, całorocznego słońca, tętniącej życiem nocy i wspaniałej nadmorskiej lokalizacji, żadne miejsce we Francji nie może się równać z Niceą. Cannes to miasto gwiazd, wypełnione jachtami i luksusem. Monako, ściśnięte na zaledwie 200 hektarach, jest drugim najmniejszym krajem na Ziemi, ale to, czego brakuje pod względem powierzchni, nadrabia bogactwem (dosłownie) i pięknym położeniem.

 • Werona
  Julia, Romeo i Ty. Trójkąt z bajki

  Odkryj urok Werony, miasta miłości z historią sięgającą ponad 2000 lat. To nie tylko miasto Romea i Julii, ale także „Brama do Włoch”, ponieważ prezentuje i zapowiada całe piękno i bogactwo kulturowe Włoch dla gości przybywających z północy. Weneckie (historycznie) miasto zachwyca atmosferą bogatą w historię i bezcenne piękno. Najsłynniejszy punkt w centrum miasta (nie mówimy tu o Amfiteatr w Weronie): balkon Julii to jedno z najbardziej romantycznych miejsc na Ziemi.

 • Wenecja
  Miasto na wodzie

  Wyobraź sobie śmiałość budowniczychmarmurowe pałace na lagunie i bagnach – a to był dopiero początek wielkiej historii miasta na wodzie. Jeszcze nigdy żadna arteria nie była tak trafnie nazwana jak Kanał Grande, odzwierciedlająca chwałę wieków weneckiej architektury w 50 pałacach i sześciu kościołach wzdłuż jego brzegów. A jak się dostać do Wenecji? Statkiem, rzecz jasna – aż na Plac św. Marka.

 • Wiedeń
  Cesarskie miasto pełne piękna

  Wiedeń jest stary, Wiedeń jest nowy – i tak różnorodny: od pełnych przepychu budynków z okresu baroku przez „złotą“ secesję aż po współczesną architekturę. Cesarska przeszłość Wiednia jest dziedzictwem potężnej monarchii habsburskiej. Ich dom regularnie rozbudowywany był od ponad sześciu stuleci, dzięki czemu w mieście znajduje się kompleks pałacowy Hofburg. Wszystkie wspaniałości otacza Ringstrasse, którą można okrążyć całe Innere Stadt (centrum miasta).

Program podróży

dzień 1Rozpoczęcie podróży!

Wyjazd z wybranego miejsca rozpoczęcia podróży (wybierzesz je przy rezerwacji) i spotkanie z Pilotem pstravel. Przejazd nocny do Francji.

dzień 2Paris, Paris, Paris...

Witamy we Francji! Przyjazd w godzinach porannych do Paryża i odkrywanie z przewodnikiem stolicy Świata. Odkrywanie miasta pieszo oraz metrem. Zobaczymy między innymi katedrę Notre Dame z zewnątrz – zachwycającą gotycką perłę, wzbudzającą podziw swymi wspaniałymi rozetami, łukami przyporowymi oraz bogatą historią. Stamtąd udamy się na na krótki spacer po Dzielnicy Łacińskiej – słynącej z Sorbony i Panteonu. Następnie udamy się na Pola Elizejskie, gdzie zobaczymy Łuk Triumfalny. Czas wolny na samodzielny spacer i pyszną francuską kawę. Odkrywanie Luwru (Musee du Louvre), czyli największego muzeum na Świecie, które mieści cenne arcydzieła sztuki (malarstwa i rzeźby). Zobaczymy liczne dzieła zgromadzone w tym dawnym pałacu królewskim, m.in.: Mona Lisę, Nike z Samotraki, Wenus z Milo. Kolejnym punktem programu będzie wizyta w okolicach Wieży Eiffla (Tour Eiffel). Z bliska robi niesamowite wrażenie! Na koniec dnia wypłyniemy w romantyczny rejs statkiem wycieczkowym po Sekwanie. Przejazd do hotelu na nocleg. Czas wypocząć przed relaksem na południu Europy.

dzień 3W gorrrącej Hiszpanii.

Po śniadaniu przejazd na Costa Brava. Witamy w Hiszpanii! Przyjazd, zakwaterowanie. Czas wolny na kąpiele, zabawę na plaży i sporty wodne. Obiadokolacja oraz nocleg.

dzień 4Błogi relaks na plaży.

Śniadanie, całodzienny relaks, wypoczynek, kąpiele i plażowanie na Costa Brava oraz obiadokolacja.

dzień 5Zjawiskowa Barcelona.

Po śniadaniu przejazd do Barcelony. Witamy w stolicy Katalonii! Odkrywanie Barcelony: spacer z przewodnikiem. Stolica Katalonii zachwyca uporządkowaniem, mieszkanką stylów i wspaniałym klimatem. Zobaczymy między innymi słynną La Sagrada Família, Park Güell, La Pedrera, przejdziemy się po Cytadeli oraz najsłynniejszą ulicą miasta: La Rambla. Tu życie tętni całą dobę! Czas wolny. Powrót do hotelu na wypoczynek na plaży: kąpiel, plażowanie, błogi relaks… Obiadokolacja oraz nocleg.

dzień 6Riwiera Francuska i relaks na Lazurowym Wybrzeżu.

Po śniadaniu powrót do Francji i przejazd na Riwierę Francuską. Zakwaterowanie, obiadokolacja, czas wolny na wypoczynek i relaks przed odkrywaniem Lazurowego Wybrzeża.

dzień 7Plażowanie na Lazurowym Wybrzeżu.

Śniadanie, całodzienny relaks, wypoczynek, kąpiele i plażowanie na Lazurowym Wybrzeżu oraz obiadokolacja.

dzień 8Odkrywanie Riwiery Francuskiej i Monako.

Po śniadaniu odkrywanie Monako. Wciśnięte na zaledwie 200 hektarach Monako jest drugim najmniejszym krajem na świecie (tylko Watykan jest mniejszy), ale nadrabia swoim nastawieniem do życia i… uporządkowania. Magnes dla high-rollerów i miliarderów od początku XX wieku, jest również znane jako jeden z najbardziej znanych rajów podatkowych na świecie i domem dla corocznego Grand Prix Formuły 1. Przejazd do stolicy Lazurowego Wybrzeża: Nicei. Dzięki mieszance prawdziwego, wielkiego miasta, bogactwa Średniowiecza, całorocznego słońca, tętniącego życiem ulicznego życia i oszałamiającej nadmorskiej lokalizacji, żadne miejsce we Francji nie może się równać z Niceą. Dzień zakończymy Cannes. Czarowne Cannes stawia lampy błyskowe na Twój przyjazd i… dla słynnego festiwalu filmowego w maju, kiedy gwiazdy pozują w smokingach i długich sukniach na czerwonym dywanie. Ale blichtr na tym się nie kończy. Przez cały rok, spacerując wśród designerskich barów, drogich butików i pałaców La Croisette, bogactwo i urok tego miasta nie przestaje zachwycać. Podziwianie Ferrari i Porsche oraz obserwowanie celebrytów na eleganckich plażach i jachtami wielkości liniowca zacumowanymi w porcie to odwieczne rozrywki Podróżujących do Cannes. Czas wolny. Zakwaterowanie, obiadokolacja, czas wolny na wypoczynek i relaks. Wyruszamy do Włoch!

dzień 9Italia, ah Italia!

Po śniadaniu przejazd do Italii. Włochy witają! Przejazd do Werony. Najbardziej znana ze swoich szekspirowskich powiązań, Werona przyciąga wielonarodowe tłumy Podróżników na swoje piękne place i pętle uliczek, głównie w poszukiwaniu Romea i Julii. Poza kiczem w kształcie serca i renesansowym romansem, Werona jest tętniącym życiem miastem, w sercu którego dominuje olbrzymi, wyjątkowo dobrze zachowany amfiteatr z I wieku, w którym odbywa się coroczny letni festiwal operowy miasta. Niezliczone kościoły, fascynujące architektonicznie mosty nad Adygą, regionalne wino i jedzenie z zaplecza Veneto oraz imponująca sztuka. To wszystko sprawia, że Werona staje się jednym z najbardziej atrakcyjnych miast północnych Włoch. Czas wolny. Przejazd do hotelu na obiadokolację i nocleg.

dzień 10Miasto na wodzie: Wenecja.

Po śniadaniu przyjazd do niesamowitej i unikalnej Wenecji i odkrywanie Placu Św. Marka, orientalny Pałac Dożów oraz Most Westchnień z Mostem Rialto. Wenecji nie da się opisać ani do niczego porównać. Jest jedyna w swoim rodzaju. Nazywana najpiękniejszym miastem świata. “Wolę być w Wenecji w jeden deszczowy dzień niż w pogodny w każdej innej stolicy” – stwierdził pisarz Herman Melville w 1857 roku. Zbudowanej na wodzie Wenecji od wieków wróżono upadek z powodu nietypowej lokalizacji. Tymczasem Wenecja świetnie znosi coroczne powodzie. Rejs powrotny i przejazd autokarem do hotelu na obiadokolację i nocleg.

dzień 11Potęga cesarskiego Wiednia.

Żegnamy Włochy, czas na Austrię. Przejazd do Wiednia. W towarzystwie przewodnika autokarem przejedziemy staromiejską obwodnicą Ringstraße. Kolejnym etapem odkrywania dawnej stolicy Monarchii (gdzie na każdym kroku czuje się specyficzny klimat tamtych pięknych czasów) będzie spacer, w trakcie którego zobaczymy Kościół Augustianów – bardzo ważna dla rodu Habsburgów świątynia. Zobaczymy Plac Bohaterów z ogromnymi pomnikami słynnych wodzów: Eugeniusza Sabaudzkiego i arcyksięcia Karola I Habsburga. Później przejdziemy dziedzińcami Zamku Hofburg, żeby po wyjściu monumentalną Bramą św. Michała znaleźć się przy Kohlmarkt – reprezentacyjnej ulicy miasta. Będziemy również podziwiać potężną, gotycką katedrę św. Szczepana – Stephansdom, zwieńczoną dachem składającym się z 230 tysięcy glazurowanych dachówek! Czas wolny na obiad, pamiątki i relaks w stolicy Austrii. Przejazd na obiadokolację i nocleg do hotelu na terenie Czech.

dzień 12Powrót do miejsca zamieszkania.

Po śniadaniu czas zakończyć przygodę Dookoła Europy. Przejazd w kierunku miejsca zamieszkania. Przyjazd w godzinach popołudniowych i zakończenie wspaniałej podróży.

Warto wiedzieć


Każda podróż może zostać anulowana w ciągu 24 godzin od dokonania rezerwacji. Jeśli chcesz anulować swoją rezerwację z 90% zwrotem należności, musisz to zrobić do 50 dni od rozpoczęcia podróży.

Wybierz pakiet komfort lub komfort+, aby cieszyć się niezmiennością ceny lub nielimitowanymi zmianami rezerwacyjnymi.

Dowiedz się więcej

Poznaj incentive dla grup!


Ta podróż może być również dla Twojej firmy, instytucji, stowarzyszenia lub szkoły. Twórz olśnienia dla swojej grupy.

Dowiedz się więcej

Program podróży

dzień 1Rozpoczęcie podróży!

Wyjazd z wybranego miejsca rozpoczęcia podróży (wybierzesz je przy rezerwacji) i spotkanie z Pilotem pstravel. Przejazd nocny do Francji.

dzień 2Paris, Paris, Paris...

Witamy we Francji! Przyjazd w godzinach porannych do Paryża i odkrywanie z przewodnikiem stolicy Świata. Odkrywanie miasta pieszo oraz metrem. Zobaczymy między innymi katedrę Notre Dame z zewnątrz – zachwycającą gotycką perłę, wzbudzającą podziw swymi wspaniałymi rozetami, łukami przyporowymi oraz bogatą historią. Stamtąd udamy się na na krótki spacer po Dzielnicy Łacińskiej – słynącej z Sorbony i Panteonu. Następnie udamy się na Pola Elizejskie, gdzie zobaczymy Łuk Triumfalny. Czas wolny na samodzielny spacer i pyszną francuską kawę. Odkrywanie Luwru (Musee du Louvre), czyli największego muzeum na Świecie, które mieści cenne arcydzieła sztuki (malarstwa i rzeźby). Zobaczymy liczne dzieła zgromadzone w tym dawnym pałacu królewskim, m.in.: Mona Lisę, Nike z Samotraki, Wenus z Milo. Kolejnym punktem programu będzie wizyta w okolicach Wieży Eiffla (Tour Eiffel). Z bliska robi niesamowite wrażenie! Na koniec dnia wypłyniemy w romantyczny rejs statkiem wycieczkowym po Sekwanie. Przejazd do hotelu na nocleg. Czas wypocząć przed relaksem na południu Europy.

dzień 3W gorrrącej Hiszpanii.

Po śniadaniu przejazd na Costa Brava. Witamy w Hiszpanii! Przyjazd, zakwaterowanie. Czas wolny na kąpiele, zabawę na plaży i sporty wodne. Obiadokolacja oraz nocleg.

dzień 4Błogi relaks na plaży.

Śniadanie, całodzienny relaks, wypoczynek, kąpiele i plażowanie na Costa Brava oraz obiadokolacja.

dzień 5Zjawiskowa Barcelona.

Po śniadaniu przejazd do Barcelony. Witamy w stolicy Katalonii! Odkrywanie Barcelony: spacer z przewodnikiem. Stolica Katalonii zachwyca uporządkowaniem, mieszkanką stylów i wspaniałym klimatem. Zobaczymy między innymi słynną La Sagrada Família, Park Güell, La Pedrera, przejdziemy się po Cytadeli oraz najsłynniejszą ulicą miasta: La Rambla. Tu życie tętni całą dobę! Czas wolny. Powrót do hotelu na wypoczynek na plaży: kąpiel, plażowanie, błogi relaks… Obiadokolacja oraz nocleg.

dzień 6Riwiera Francuska i relaks na Lazurowym Wybrzeżu.

Po śniadaniu powrót do Francji i przejazd na Riwierę Francuską. Zakwaterowanie, obiadokolacja, czas wolny na wypoczynek i relaks przed odkrywaniem Lazurowego Wybrzeża.

dzień 7Plażowanie na Lazurowym Wybrzeżu.

Śniadanie, całodzienny relaks, wypoczynek, kąpiele i plażowanie na Lazurowym Wybrzeżu oraz obiadokolacja.

dzień 8Odkrywanie Riwiery Francuskiej i Monako.

Po śniadaniu odkrywanie Monako. Wciśnięte na zaledwie 200 hektarach Monako jest drugim najmniejszym krajem na świecie (tylko Watykan jest mniejszy), ale nadrabia swoim nastawieniem do życia i… uporządkowania. Magnes dla high-rollerów i miliarderów od początku XX wieku, jest również znane jako jeden z najbardziej znanych rajów podatkowych na świecie i domem dla corocznego Grand Prix Formuły 1. Przejazd do stolicy Lazurowego Wybrzeża: Nicei. Dzięki mieszance prawdziwego, wielkiego miasta, bogactwa Średniowiecza, całorocznego słońca, tętniącego życiem ulicznego życia i oszałamiającej nadmorskiej lokalizacji, żadne miejsce we Francji nie może się równać z Niceą. Dzień zakończymy Cannes. Czarowne Cannes stawia lampy błyskowe na Twój przyjazd i… dla słynnego festiwalu filmowego w maju, kiedy gwiazdy pozują w smokingach i długich sukniach na czerwonym dywanie. Ale blichtr na tym się nie kończy. Przez cały rok, spacerując wśród designerskich barów, drogich butików i pałaców La Croisette, bogactwo i urok tego miasta nie przestaje zachwycać. Podziwianie Ferrari i Porsche oraz obserwowanie celebrytów na eleganckich plażach i jachtami wielkości liniowca zacumowanymi w porcie to odwieczne rozrywki Podróżujących do Cannes. Czas wolny. Zakwaterowanie, obiadokolacja, czas wolny na wypoczynek i relaks. Wyruszamy do Włoch!

dzień 9Italia, ah Italia!

Po śniadaniu przejazd do Italii. Włochy witają! Przejazd do Werony. Najbardziej znana ze swoich szekspirowskich powiązań, Werona przyciąga wielonarodowe tłumy Podróżników na swoje piękne place i pętle uliczek, głównie w poszukiwaniu Romea i Julii. Poza kiczem w kształcie serca i renesansowym romansem, Werona jest tętniącym życiem miastem, w sercu którego dominuje olbrzymi, wyjątkowo dobrze zachowany amfiteatr z I wieku, w którym odbywa się coroczny letni festiwal operowy miasta. Niezliczone kościoły, fascynujące architektonicznie mosty nad Adygą, regionalne wino i jedzenie z zaplecza Veneto oraz imponująca sztuka. To wszystko sprawia, że Werona staje się jednym z najbardziej atrakcyjnych miast północnych Włoch. Czas wolny. Przejazd do hotelu na obiadokolację i nocleg.

dzień 10Miasto na wodzie: Wenecja.

Po śniadaniu przyjazd do niesamowitej i unikalnej Wenecji i odkrywanie Placu Św. Marka, orientalny Pałac Dożów oraz Most Westchnień z Mostem Rialto. Wenecji nie da się opisać ani do niczego porównać. Jest jedyna w swoim rodzaju. Nazywana najpiękniejszym miastem świata. “Wolę być w Wenecji w jeden deszczowy dzień niż w pogodny w każdej innej stolicy” – stwierdził pisarz Herman Melville w 1857 roku. Zbudowanej na wodzie Wenecji od wieków wróżono upadek z powodu nietypowej lokalizacji. Tymczasem Wenecja świetnie znosi coroczne powodzie. Rejs powrotny i przejazd autokarem do hotelu na obiadokolację i nocleg.

dzień 11Potęga cesarskiego Wiednia.

Żegnamy Włochy, czas na Austrię. Przejazd do Wiednia. W towarzystwie przewodnika autokarem przejedziemy staromiejską obwodnicą Ringstraße. Kolejnym etapem odkrywania dawnej stolicy Monarchii (gdzie na każdym kroku czuje się specyficzny klimat tamtych pięknych czasów) będzie spacer, w trakcie którego zobaczymy Kościół Augustianów – bardzo ważna dla rodu Habsburgów świątynia. Zobaczymy Plac Bohaterów z ogromnymi pomnikami słynnych wodzów: Eugeniusza Sabaudzkiego i arcyksięcia Karola I Habsburga. Później przejdziemy dziedzińcami Zamku Hofburg, żeby po wyjściu monumentalną Bramą św. Michała znaleźć się przy Kohlmarkt – reprezentacyjnej ulicy miasta. Będziemy również podziwiać potężną, gotycką katedrę św. Szczepana – Stephansdom, zwieńczoną dachem składającym się z 230 tysięcy glazurowanych dachówek! Czas wolny na obiad, pamiątki i relaks w stolicy Austrii. Przejazd na obiadokolację i nocleg do hotelu na terenie Czech.

dzień 12Powrót do miejsca zamieszkania.

Po śniadaniu czas zakończyć przygodę Dookoła Europy. Przejazd w kierunku miejsca zamieszkania. Przyjazd w godzinach popołudniowych i zakończenie wspaniałej podróży.

Mapa planu podróży

Historie i więcej

Czytaj artykuły, słuchaj i oglądaj. Wejdź w Świat swojej nadchodzącej przygody.
Czas na inspirację

Czytaj więcej o Europie
i poznaj historie

Rozpocznij przygodę z Milami!

Zakończ podróż i zyskaj tyle Mil, ile wynosi wartości Twojej rezerwacji podzielona przez 5. Wymieniaj Mile na zniżki dla przyszłych podróży! Wymaga konta mojeps

Masz pytania? Sprawdź pomoc od Alex!

Uniwersalne kompendium wiedzy, które pomoże Ci w planowaniu podróży z pstravel.

Informacje i świadczenia

W cenie (od Podróżnika)

• przejazd komfortowym autokarem lub busem premium w zależności od ilości Podróżników
• zakwaterowanie: jeden nocleg na terenie aglomeracji paryskiej, trzy noclegi na Costa Bravie, trzy noclegi na Lazurowym Wybrzeżu, dwa noclegi we Włoszech, jeden nocleg na terenie Czech (dziesięć noclegów)
• wyżywienie HB10 śniadań i 10 obiadokolacji, wyżywienie kontynentalne, napoje do obiadokolacji są dodatkowo płatne
opieka wspaniałego Pilota pstravel ze specjalizacją: francuską, hiszpańską, włoską i austriacką
• wykwalifikowani i cenieni lokalni przewodnicy podczas odkrywania
• ubezpieczenie pssafety KL 10 000 euro, NNW 2 000 euro i bagaż 200 euro od UNIQA (możliwość stopniowania ubezpieczenia w mojeps)
Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy
• unikalne doświadczenie podróżowania od A do Z z pstravel

Dodatkowo (od Podróżnika)

Koszta programowe wynoszą 150 euro i płatne są u Pilota pstravel przy rozpoczęciu podróży (obejmują wjazdy do miasta, wstępy lub atrakcje programowe), jako nie objęte ceną m.in. napiwki, opłaty za fotografowanie, bilety wstępu, opłaty lotniskowe lub wjazdowe.

Ważne informacje

• wymaganym dokumentem jest dowód osobisty lub paszport (nie wymagamy go przy rezerwacji) ważny minimum 90 dni od daty powrotu, dokument zostanie sprawdzony przez pracownika lub Pilota pstravel przed rozpoczęciem podróży; ta podróż nie wymaga odprawy paszportowej pstravel
• program jest programem ramowym – z powodów losowych, takich jak warunki atmosferyczne itp. może ulec zmianie
• We Francji porozumiewamy się w języku francuskim, w Hiszpanii w języku hiszpańskim lub katalońskim, we Włoszech w języku włoskim, w Austrii w języku niemieckim, w Czechach w języku czeskim, w każdej destynacji w podróży Dookoła Europy można porozumiewać się w języku angielskim
podróż dostępna dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej
• Płatnik oświadcza, że jego stan zdrowia pozwala na uczestnictwo w podróży oraz, że zapoznał się z programem podróży oraz Warunkami Uczestnictwa i akceptuje je
• minimalna liczba Podróżników dla grupy wynosi 30 osób, w momencie, gdy liczba ta będzie niewystarczająca, o odwołaniu podróży poinformujemy Płatnika telefonicznie lub mailowo

Warunki promocji

Koszty odstąpienia od Umowy udziału w podróży stanowiące wyjątki od reguły standardowej określonej w pkt 2.5 wynoszą: oferty typu last minute (ostatni moment), first minute, next minute, I, II oraz III etap, nowy sezon, oferty dnia, oferty specjalne, Oferty oszczędnościowe, podróż statkiem (rejs) (są to ceny niższe, niż katalogowe): do 50 dni przed rozpoczęciem imprezy 50% ustalonej ceny; do 36 dni przed rozpoczęciem imprezy 55% ustalonej ceny; od 35. dnia przed rozpoczęciem imprezy 60% ustalonej ceny; od 24. dnia przed rozpoczęciem imprezy 70% ustalonej ceny; od 17. dnia przed rozpoczęciem imprezy 80% ustalonej ceny; od 10. dnia przed rozpoczęciem imprezy 90% ustalonej ceny; od 3. dnia do dnia rozpoczęcia imprezy lub jej nierozpoczęcia 100% ustalonej ceny. Płatnik może odstąpić od Umowy udziału w podróży przed rozpoczęciem imprezy turystycznej bez ponoszenia opłaty za odstąpienie w przypadku wystąpienia nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności występujących w miejscu docelowym lub jego najbliższym sąsiedztwie, które mają znaczący wpływ na realizację imprezy turystycznej lub przewóz do miejsca docelowego. Płatnik może żądać wyłącznie zwrotu zapłaconej kwoty bez dochodzenia odszkodowania lub zadośćuczynienia w tym zakresie. Sprawdź więcej w Warunkach Uczestnictwa.

Podobna podróż, która może Ci się spodobać

Recenzje

Sprawdź, co myślą nasi Podróżnicy o tej podróży.

Zyskaj nawet 30 Mil i wbij pieczątkę do wirtualnego paszportu!

Wystarczy zrecenzować swoją podróż na koncie mojeps. Podziel się z innymi swoimi przeżyciami i wspomnieniami! Opcja recenzji pojawi się tuż po zakończeniu podróży, dowiedz się więcej w Panelu Płatnika. Mile doliczone zostaną do Twojego konta mojeps automatycznie, a pieczątka wbita do wirtualnego paszportu.

Posiadasz 0 Mil

1 Recenzja
Sortuj po:OcenyDzień

Dodaj swoją recenzję!

Podróżujący w pojedynkę

Bądź pierwszy! Dodaj recenzję podróży po jej zakończeniu i poinformuj przyszłych Podróżników przygody Dookoła Europy o swoich doświadczeniach, wspomnieniach i spostrzeżeniach. Recenzję możesz dodać w Panelu Płatnika na koncie mojeps.

1 stycznia 2022
3 przyszłych Podróżników myśli o tej podróży. Zarezerwuj przed nimi!

Rezerwuj