Chorwacja express

(8 Recenzje)
Wakacje '22 do 31 maja!
od1.6991.499
Wakacje '22 do 31 maja!
od1.6991.499
Zarezerwuj podróż!
Masz pytania?
Imię*
Adres mailowy*
Twoje zapytanie*
* Zgadzam się z Polityką Prywatności pstravel.
Prosimy o zaakceptowanie Polityki Prywatności przed przejściem do kolejnego etapu.
Wybierz pakiet
 • Pakiet podstawowyBez dodatkowego ubezpieczenia
 • Z ubezpieczeniem od kosztów rezygnacji +2.85%To ochrona przed stratą finansową na wypadek zdarzeń losowych.
 • Z Programem ochrony Podróżników plus+ +10%Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji, nielimitowana ilość zmian, rezygnacja jednego Podróżnika.

Przejdź do rezerwacji

Dodaj do listy życzeń

Twórz listę życzeń i śledź ceny na koncie!

999

Warto wiedzieć!

Każda podróż może zostać anulowana w ciągu 24 godzin od dokonania rezerwacji. Jeśli chcesz anulować swoją rezerwację z 90% zwrotem należności, musisz to zrobić do 50 dni od rozpoczęcia podróży.

Cena podróży jest zawsze stała w momencie rezerwacji. W pstravel nie obowiązują opłaty nie ujęte w świadczeniach.

Poznaj psincentive dla grup.

Ta podróż może być również dla Twojej firmy lub szkoły. Twórz olśnienia dla swojej grupy.

Dowiedz się więcej


Trwa 7 dni
Dostępne na Wakacje '22 next minute
Wybierz miejsce rozpoczęcia podróży przy rezerwacji.
Chorwacja
Dla Podróżników w wieku 4+
Koszty programowe: 160 euro

Kierunek bez obostrzeń.

Test lub szczepienie nie są wymagane!

Iście bałkańska egzotyka.

Dalmacja Północna zachwyca zabytkami, naturą i pięknymi plażami.

Błękit i pełna harmonia przyrody. Dalmacja Północna słynie ze swoich pięknych zatok i najpiękniejszych plaż na całej Dalmacji.

Pierwszą rzeczą, która Cię uderzy jest niezwykła przejrzystość wody, która jest najczystsza na Ziemi. Kiedy staniesz na olśniewająco białej, kamienistej plaży, woda mieni się z intensywnością klejnotu w odcieniach szmaragdu i szafiru.

Szybenik to wspaniałe średniowieczne serce miasta, lśniące bielą na tle spokojnych wód zatoki, co może nie jest od razu zauważalne podczas spaceru przez nieco odrapane budynki przedmieścia. Odkrywanie kamiennego labiryntu, stromych zaułków i alejek to sama przyjemność i niesamowite doświadczenie.

Przy 1244 wyspach, wysepkach i grzbietach morskich otoczonych krystalicznie czystym morzem, przyszedł czas na abordaż! Odkrywając wyspy najlepiej odkryjesz chorwackie wybrzeże z niesamowitej perspektywy. Tutaj możesz uprawiać windsurfing przy, nurkować, jeździć na nartach wodnych, pływać kajakiem i jeździć na jet ski a wszystko to przy pięknych widokach.

Zobaczysz te miejsca

 • wyspa Pag
 • Wyspa Hvar
 • Sućuraj
 • zatoka Mlaska
 • Szybenik
 • wodospady Krka
 • Drvenik
 • Zadar

Skrót informacji

 • autokarem lub busem premium
 • śniadania i obiadokolacje
 • wymagany dokument tożsamości
 • możliwość rozbudowy

Sprawdź, skąd możesz wyruszyć.

Wyrusz w podróż bez dodatkowych opłat (z/do) z miejscowości Gniezno, Poznań, Nowy Tomyśl, Świebodzin, Zielona Góra, Wrocław i Kłodzko. Możesz również wyruszyć (za dodatkową opłatą/kwota od Podróżnika z/do) z miejscowości: Bydgoszcz +80 zł, Łódź +120 zł, Gdańsk +150 zł, Szczecin +150 zł, Częstochowa +150 zł, Katowice +180 zł, Kraków +200 zł, Radom +150 zł, Lublin +200 zł, Warszawa +150 zł, Białystok +200 zł, Olsztyn +180 zł, Gorzów Wielkopolski +120 zł, Koszalin +150 zł, Opole +150 zł, Konin +60 zł, Leszno +80 zł, Piła +80 zł, Słupsk +150 zł, Bielsko–Biała +200 zł, Wałbrzych +150 zł. Miejsca rozpoczęcia podróży z dopłatą dostępne w przypadku minimum 6 Podróżników wyruszających z tej miejscowości. W przypadku braku 6 Podróżników, Płatnik zostanie poproszony o zmianę miejsca wyjazdu, najbliżej dostępnego (ze zwrotem wpłaconej należności za połączenie).

Program podróży

dzień 1Rozpoczęcie podróży!

Wyjazd z wybranego miejsca rozpoczęcia podróży (wybierzesz je przy rezerwacji) i spotkanie z Pilotem pstravel. Przejazd nocny do Chorwacji.

dzień 2Słono na wyspie Pag.

Chorwacja wita serdecznie, Podróżniku! Przyjazd na zjawiskową wyspę Pag. Pag zachwyca niebywałym konglomeratem bogactw natury i kultury, konglomeratem, którego próżno szukać w jakimkolwiek zakątku świata. Nie sposób, po zapoznaniu się z historią i topografią tego północno – dalmatyńskiego miasteczka, zapomnieć i nigdy więcej tutaj nie wrócić. Wydawać by się mogło, iż spośród możliwych do odwiedzenia miejsc w Chorwacji to będzie jednym z wielu – owszem, aromatycznym i klimatycznym jak cały kraj, ale jednak jednym z wielu. W dodatku, biorąc pod uwagę jego wielkość, niewiele będzie miało do zaoferowania. Nic bardziej mylnego. Wyspa Pag porównywalna jest do powierzchni Księżyca. Surowa, dzika kraina ze znikomą roślinnością to największe miejsce, w którym powstaje słynna chorwacka sól. Zakwaterowanie w Chorwacji, odpoczynek, czas wolny i przepyszna obiadokolacja. Dzięki temu, że znajdujemy się na północy Dalmacji, podróż na Pag był krótszy, niż myślisz.

dzień 3Rejs na wyspę Hvar (ta atrakcja jest dodatkowo płatna)

Ten dzień należy do morskich przygód! Po śniadaniu przejazd na Fish Picnic – wspaniały rejs na wyspę Hvar. Ta wyspa jest ponadprzeciętna dzięki wielu rzeczom. Chodzi o wyjątkowość, która przekracza granice Chorwacji i ze względu na którą Hvar zaklasyfikowany jest wśród najpiękniejszych wysp na kuli ziemskiej. Wiele słońca i największa roczna średnia dni słonecznych to najmniejsza część tej atrakcyjnej mozaiki. Bardziej pełny obraz tej wyspy i jej wartości uzyskasz odwiedzając Sućuraj. Niesamowity, senny klimat, małe kawiarnie i piękna plaża to elementy, które potrzebne są do szczęścia. Po krótkim oprowadzaniu czas wolny na plaży. Na statku muzyka, przepyszna ryba wyłowiona prosto z morza i upieczona na ruszcie oraz rakija. Wieczorem powrót do hotelu na obiadokolację i wypoczynek po wspaniałym dniu.

dzień 4Wypełniony wąskimi uliczkami Szybenik.

Po pysznym śniadaniu przejazd do Szybenika, który zachwyci wspaniałym dziełem architekturykatedrą św. Jakuba (UNESCO). Podczas spaceru po mieście zobaczymy również Twierdzę św. Mikołaja, plac Republiki Chorwackiej czy Pałac Rektorów. Przejazd na Wodospady Rzeki Krka. Piękne krajobrazy archipelagu Kornati, czy niesamowite wodospady i jeziora na rzece Krce w tych dwóch parkach narodowych są miejscami, które musisz zobaczyć na własne oczy. Park Narodowy Krka ze swoimi siedmioma wodospadami, których wysokość wynosi ogółem 242 metry i największą barierą wapienną w Europie, Skradinski buk, jest naturalnym i krasowym fenomenem. Powrót na obiadokolację i nocleg.

dzień 5Relaks na plaży.

Śniadanie. Dzień przeznaczony na kąpiele i plażowanie. Taki dzień zdecydowanie nam się przyda. Wypocznij na wspaniałej, chorwackiej plaży i wskocz do najczystszego morza na Świecie – Adriatyku. Czas wypocząć przed ostatnim dniem odkrywania! Dobre samopoczucie przygotowane? 

dzień 6Stolica Dalmacji Północnej: Zadar.

Śniadanie. Przejazd do historycznego miasta Zadaru, będącego stolicą północnej Dalmacji. Podczas odkrywania zobaczymy najciekawsze miejsca i zabytki, takie jak katedra, rzymskie forum, kościół św. Donata, „morskie organy”, ratusz, pospacerujemy po nadmorskiej promenadzie. Wyraźny błękit morza, bujna zieleń sosen i oliwek oraz czysta biel dalmatyńskiego kamienia… Paleta kolorów regionu Zadaru jest wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju na świecie. Popołudniu wyjazd w kierunku miejsca zamieszkania i przejazd nocny.

dzień 7Powrót do miejsca zamieszkania.

Przejazd przez Europę w kierunku miejsca zamieszkania. Przyjazd w godzinach popołudniowych i zakończenie wspaniałej podróży.

Mapa

Historie

Czytaj artykuły przygotowane specjalnie dla tej podróży.

Informacje i świadczenia

W cenie (od Podróżnika)

• przejazd komfortowym autokarem lub busem premium w zależności od ilości Podróżników
• zakwaterowanie w hotelu trzygwiazdkowym w okolicach miejscowości Drvenik (środkowa Dalmacja) (cztery noclegi)
• wyżywienie HB4 śniadania i 4 obiadokolacje, napoje do obiadokolacji są dodatkowo płatne
opieka wspaniałego Pilota pstravel ze specjalizacją bałkańską (z naciskiem na Dalmację)
• wykwalifikowani i cenieni lokalni przewodnicy podczas odkrywania
• ubezpieczenie pssafety KL 10 000 euro, NNW 2 000 euro i bagaż 200 euro od UNIQA (możliwość stopniowania ubezpieczenia w mojeps)
Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy
• unikalne doświadczenie podróżowania od A do Z z pstravel

Dodatkowo (od Podróżnika)

Koszta programowe wynoszą 160 euro i płatne są u Pilota pstravel przy rozpoczęciu podróży (obejmują wjazdy do miasta, wstępy lub atrakcje programowe), jako nie objęte ceną m.in. napiwki, opłaty za fotografowanie, bilety wstępu, opłaty lotniskowe lub wjazdowe.

Opcjonalnie (od Podróżnika)

rejs na wyspę Hvar w cenie 35 euro od Podróżnika, płatne u Pilota pstravel przy rozpoczęciu podróży, odkrywanie miejscowości Sućuraj oraz plażowanie w zatoce Mlaska (lub w miejscowości Zaostrog), na statku dodatkowe wyżywienie: obiad oraz napoje (w cenie), czas trwania: 7 godzin

Ważne informacje

• wymaganym dokumentem jest dowód osobisty lub paszport (nie wymagamy go przy rezerwacji) ważny minimum 90 dni od daty powrotu, dokument zostanie sprawdzony przez pracownika lub Pilota pstravel przed rozpoczęciem podróży; ta podróż nie wymaga odprawy paszportowej pstravel
• program jest programem ramowym – z powodów losowych, takich jak warunki atmosferyczne itp. może ulec zmianie
• w Chorwacji porozumiewamy się w języku chorwackim, serbskim lub angielskim
podróż dostępna dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej
• Płatnik oświadcza, że jego stan zdrowia pozwala na uczestnictwo w podróży oraz, że zapoznał się z programem podróży oraz Warunkami Uczestnictwa i akceptuje je
• minimalna liczba Podróżników dla grupy wynosi 30 osób, w momencie, gdy liczba ta będzie niewystarczająca, o odwołaniu podróży poinformujemy Płatnika telefonicznie lub mailowo

Warunki promocji first minute

Koszty odstąpienia od Umowy udziału w podróży stanowiące wyjątki od reguły standardowej określonej w pkt 2.5 wynoszą: oferty typu last minute (ostatni moment), I, II oraz III etap, nowy sezon, oferty dnia, oferty specjalne, Oferty oszczędnościowe, podróż statkiem (rejs) (są to ceny niższe, niż katalogowe): do 50 dni przed rozpoczęciem imprezy 50% ustalonej ceny; do 36 dni przed rozpoczęciem imprezy 55% ustalonej ceny; od 35. dnia przed rozpoczęciem imprezy 60% ustalonej ceny; od 24. dnia przed rozpoczęciem imprezy 70% ustalonej ceny; od 17. dnia przed rozpoczęciem imprezy 80% ustalonej ceny; od 10. dnia przed rozpoczęciem imprezy 90% ustalonej ceny; od 3. dnia do dnia rozpoczęcia imprezy lub jej nierozpoczęcia 100% ustalonej ceny. Sprawdź więcej w Warunkach Uczestnictwa.

Recenzje

Sprawdź, co myślą nasi Podróżnicy o tej podróży.

Zyskaj nawet 150 zł na przyszłe podróże.

Wystarczy zrecenzować swoją podróż na koncie mojeps. Podziel się z innymi swoimi przeżyciami i wspomnieniami! Opcja recenzji pojawi się tuż po zakończeniu podróży, dowiedz się więcej w Panelu Płatnika.

8 Recenzje
Sortuj po:OcenyDzień

Aga

Podróżujący w pojedynkę

Wyjazd był udany. Wszystko ekstra. Pozdrawiam pilota Błażeja 🙂

18 maja 2021

Katarzyna

Podróżujący w pojedynkę

Polecam wszystkim! Teraz czas na perły 🙂

14 maja 2021

Serafin999

Podróżnik rodzinny

Wróciliśmy z żona i dziećmi bardzo zadowoleni. Dawno tak nie wypoczelismy jak w Chorwacji. Hotel luksusowy, jedzenia pod dostatkiem, piękne widoki, super wycieczki. Pilot umilil nam podróż a przewodnicy pokazali wszystko co najważniejsze i najpiękniejsze. Dziękujemy p s travel !

13 lipca 2020

Malwina

Podróżujący w pojedynkę

SNie mmogę się doczekać aż tam wrócę! Świetne miejsce i świetna wycieczka z ps travel!

11 lipca 2020

Wanda

Podróżujący w pojedynkę
24 sierpnia 2019
1
9 przyszłych Podróżników myśli o tej podróży. Zarezerwuj przed nimi!