Zaloguj się do pstravel IO

Potwierdź tożsamość

Aby przejść dalej, musisz potwierdzić tożsamość —
to trwa tylko kilka sekund.

Czy to jest konto mojeps z dostępem do pstravel IO?

Potwierdź tożsamość biura podróży, przedstawiciela lub eksperta, aby przejść dalej.
Zalogowano jako

Dlaczego nie mogę przejść do pstravel IO?

Sprawdź, czy jesteś zalogowany na koncie z dostępem do pstravel IO agencyjnym/przedstawiciela/eksperckim. Jeśli zalogowano na koncie prywatnym, dostęp do pulpitu nie będzie dostępny. Wyloguj się z konta mojeps, a następnie zaloguj danymi otrzymanymi od pstravel.

Najnowsze wieści

 • Uwaga! Przerwa w działaniu pstravel IO.

  11 listopada pstravel IO przejdzie przerwę techniczną od godziny 05:00 do 12:00. Korzystanie z pulpitu może być niemożliwe. Za utrudnienia przepraszamy. 

 • Trwa drugi etap first minute 2023!

  Poznaj drugi etap First minute 2023! Wybrane podróże dostępne są aż do 40% taniej, a pakiet komfort i komfort+ zapewnią spokój ducha aż do zakończenia podróży

 • Uwaga! Przerwa w działaniu pstravel IO.

  11 października pstravel IO przejdzie przerwę techniczną od godziny 05:00 do 12:00. Korzystanie z pulpitu może być niemożliwe. Za utrudnienia przepraszamy. 

 • Nowe wiadomości mailowe od pstravel.

  Nowy zestaw wiadomości od pstravel: potwierdzenie rezerwacji, zmiany rezerwacyjne i kontaktowe rezerwacji wychodzących zapewnią Ci lepsze rozeznanie w potwierdzonych rezerwacjach.

 • Uwaga! Przerwa w działaniu pstravel IO.

  11 września pstravel IO przejdzie przerwę techniczną od godziny 05:00 do 12:00. Korzystanie z pulpitu może być niemożliwe. Za utrudnienia przepraszamy. 

 • Uwaga! Przerwa w działaniu pstravel IO.

  11 sierpnia pstravel IO przejdzie przerwę techniczną od godziny 05:00 do 12:00. Korzystanie z pulpitu może być niemożliwe. Za utrudnienia przepraszamy. 

 • Poznaj nową sekcję dokumentów.

  Szybszy dostęp do ofert w formacie PDF, witrynek oraz dokumentów podróży – wszystko za jednym kliknięciem. Sprawdź więcej w pulpicie w pstravel IO (tylko dla agentów i ekspertów).

 • To wszystkie wiadomości.

  Zaglądaj do pulpitu pstravel IO i śledź najnowsze informacje dla agentów i przedstawicieli, aby być na bieżąco ze światem pstravel.

Chcesz zostać agentem?

Spraw, by podróżowanie było wspaniałe!