Dodatkowe zmiany rezerwacyjne

Jak rozbudować rezerwację?

Co oznaczają najważniejsze formy personalizacyjne?

Każda podróż pstravel może zostać przez Ciebie spersonalizowana w trakcie rezerwacji (lub na koncie mojeps). Sprawdź, czym różnią się dodatkowe świadczenia rezerwacyjne, które wybrać i dlaczego warto rozbudować swoją rezerwację.

Przed podaniem danych.

Pakiety przy wyborze terminu.

Pakiety pstravel to podstawowa forma obliczenia kwoty należnej za Twoją rezerwację. Wyróżniamy 3 pakiety rezerwacyjne, oto one:

Pakiet podstawowy nie posiada żadnego dodatkowego ubezpieczenia. W cenie jest stopień I ubezpieczenia pssafety od UNIQA, tj.: Ubezpieczenie KL 10 000 euro, NNW 2 000 euro oraz bagaż 200 euro, dodatkowo Turystyczny Fundusz Gwarancyjny oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy jest w cenie.

Pakiet z ubezpieczeniem od kosztów rezygnacji +2.85% zawiera wszystko to, co znajduje się w pakiecie podstawowym oraz ubezpieczenie, które jest ochroną przed stratą finansową na wypadek zdarzeń losowych.

Pakiet z Programem ochrony Podróżników plus+ +10% zawiera wszystko to, co znajduje się w pakiecie podstawowym, ubezpieczenie od kosztów rezygnacji, nielimitowaną ilość zmian rezerwacyjnych oraz rezygnację jednego Podróżnika bez potrącenia kosztów.

Cena za jednego Podróżnika (oraz za całość) dla pakietu z ubezpieczeniem od kosztów rezygnacji oraz pakietem z Programem ochrony Podróżników plus+ obliczana jest jeszcze przed przejściem do kolejnego procesu rezerwacji.

Który pakiet wybrać?

Wszystko zależy od Ciebie i Twoich wymagań! Najcześciej wybieranym pakietem jest pakiet z ubezpieczeniem od kosztów rezygnacji +2.85%, a pakiet z Programem ochrony Podróżników plus+ oferuje najwięcej możliwości i elastyczność, gdy rezerwujesz podróż kilka miesięcy przed terminem rozpoczęcia.

Dynamiczne pakietowanie dla wypoczynku.

Dynamiczne pakietowanie to elastyczna forma obliczenia kwoty należnej od Podróżnika, zgodnie z najniższą ceną biletów lotniczych dla danego terminu wylotu. To również automatyczne obliczenie ceny od pokoju oraz doliczenie kwoty dodatkowej za pokój jednoosobowy.

Dzięki dynamicznemu pakietowaniu nie musisz wybierać i obliczać samodzielnie należności za rezerwację, ponieważ wszystko podsumowane jest automatycznie względem pokoi w hotelach, jeszcze przed przejściem do kolejnego procesu rezerwacji.

Po podaniu danych.

Personalizacja podróży.

ZALEŻY OD PODRÓŻY, SPRAWDŹ CENĘ PRZY REZERWACJI

Bezpłatna zmiana rezerwacji stopień I

Możesz wykonać 2 zmiany rezerwacyjne w swojej podróży (zmiana terminu, zmiana danych lub zmiana specyfikacji podróży). Możesz to zrobić aż do 2 dni od rozpoczęcia podróży.

 

ZALEŻY OD PODRÓŻY, SPRAWDŹ CENĘ PRZY REZERWACJI

Bezpłatna zmiana rezerwacji stopień II

Możesz wykonać 2 zmiany rezerwacyjne w swojej podróży (zmiana terminu, zmiana danych lub zmiana specyfikacji podróży). Obejmuje to również rezygnację jednego z Podróżników. Wszelkie aktualizacje danych możesz zrobić aż do 2 dni od rozpoczęcia podróży.

 

ZALEŻY OD PODRÓŻY, SPRAWDŹ CENĘ PRZY REZERWACJI

Bezpłatna zmiana rezerwacji stopień III

Możesz wykonać 3 zmiany rezerwacyjne w swojej podróży (zmiana terminu, zmiana danych lub zmiana specyfikacji podróży). Obejmuje to również rezygnację jednego z Podróżników. Obejmuje również III stopień ubezpieczenia pssafety od UNIQA. Wszelkie aktualizacje danych możesz zrobić aż do 2 dni od rozpoczęcia podróży.

 

ZAWSZE W CENIE

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy

Wszyscy nasi Płatnicy są zabezpieczeni przez Turystyczny Fundusz Gwarancyjny zgodnie z ustawą o usługach turystycznych z dnia 26 listopada 2016r (Dz.U. z 2016 r. poz. 1334). Cena każdej podróży zawiera wliczoną składkę, która pokrywa koszt ewentualnego powrotu do Polski lub w przypadku przerwania czy niezrealizowania podróży wypłaca zwrot środków, gdy polskie biuro podróży utraci płynność finansową. Turystyczny Fundusz Gwarancyjny jest również stuprocentowym zabezpieczeniem kwot, wystawionych w formie voucherów.

 

ZALEŻY OD PODRÓŻY, SPRAWDŹ CENĘ PRZY REZERWACJI

Dopłata do najlepszych miejsc w autokarze

Obejmuje cztery pierwsze siedzenia za kierowcą i/lub Pilotem pstravel (i dalsze od kierowcy). Można wykupić miejsca tylko i wyłącznie dla wszystkich Podróżników rezerwacji (w przypadku, gdy dane miejsca zostały już wykupione, przydzielone zostaną kolejne miejsca od frontu autokaru).

Chcesz sprawdzić inne tematy pomocy?

Wróć do pomocy dla nowego Płatnika.

Wyrusz w niezapomnianą przygodę.

Poznaj i zaplanuj nową podróż!

 • city break

  poznaj kolekcję

 • odkrywanie

  poznaj kolekcję

 • wypoczynek

  poznaj kolekcję

 • wyszukaj

  rozpocznij poszukiwania

Zdobywaj kody rabatowe i bądź bliżej nas.

Dołącz do klubps już teraz!