Dodatkowe zmiany rezerwacyjne

Jak rozbudować rezerwację?

Co oznaczają najważniejsze formy personalizacyjne?

Każda podróż pstravel może zostać przez Ciebie spersonalizowana w trakcie rezerwacji (lub na koncie mojeps). Sprawdź, czym różnią się dodatkowe świadczenia rezerwacyjne, które wybrać i dlaczego warto rozbudować swoją rezerwację.

Przed podaniem danych.

Pakiety przy wyborze terminu.

Pakiety pstravel to podstawowa forma obliczenia kwoty należnej za Twoją rezerwację. Wyróżniamy 3 pakiety rezerwacyjne, oto one:

Pakiet podstawowy nie posiada żadnego dodatkowego ubezpieczenia. W cenie jest stopień I ubezpieczenia pssafety od UNIQA, tj.: Ubezpieczenie KL 10 000 euro, NNW 2 000 euro oraz bagaż 200 euro, dodatkowo Turystyczny Fundusz Gwarancyjny oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy jest w cenie.

Pakiet z ubezpieczeniem od kosztów rezygnacji +2.85% zawiera wszystko to, co znajduje się w pakiecie podstawowym oraz ubezpieczenie, które jest ochroną przed stratą finansową na wypadek zdarzeń losowych.

Pakiet z Programem ochrony Podróżników plus+ +10% zawiera wszystko to, co znajduje się w pakiecie podstawowym, ubezpieczenie od kosztów rezygnacji, nielimitowaną ilość zmian rezerwacyjnych oraz rezygnację jednego Podróżnika bez potrącenia kosztów.

Cena za jednego Podróżnika (oraz za całość) dla pakietu z ubezpieczeniem od kosztów rezygnacji oraz pakietem z Programem ochrony Podróżników plus+ obliczana jest jeszcze przed przejściem do kolejnego procesu rezerwacji.

Który pakiet wybrać?

Wszystko zależy od Ciebie i Twoich wymagań! Najcześciej wybieranym pakietem jest pakiet z ubezpieczeniem od kosztów rezygnacji +2.85%, a pakiet z Programem ochrony Podróżników plus+ oferuje najwięcej możliwości i elastyczność, gdy rezerwujesz podróż kilka miesięcy przed terminem rozpoczęcia.

Dynamiczne pakietowanie dla wypoczynku.

Dynamiczne pakietowanie to elastyczna forma obliczenia kwoty należnej od Podróżnika, zgodnie z najniższą ceną biletów lotniczych dla danego terminu wylotu. To również automatyczne obliczenie ceny od pokoju oraz doliczenie kwoty dodatkowej za pokój jednoosobowy.

Dzięki dynamicznemu pakietowaniu nie musisz wybierać i obliczać samodzielnie należności za rezerwację, ponieważ wszystko podsumowane jest automatycznie względem pokoi w hotelach, jeszcze przed przejściem do kolejnego procesu rezerwacji.

Po podaniu danych.

Personalizacja podróży.

ZALEŻY OD PODRÓŻY, SPRAWDŹ CENĘ PRZY REZERWACJI

Bezpłatna zmiana rezerwacji stopień I

Możesz wykonać 2 zmiany rezerwacyjne w swojej podróży (zmiana terminu, zmiana danych lub zmiana specyfikacji podróży). Możesz to zrobić aż do 2 dni od rozpoczęcia podróży.

 

ZALEŻY OD PODRÓŻY, SPRAWDŹ CENĘ PRZY REZERWACJI

Bezpłatna zmiana rezerwacji stopień II

Możesz wykonać 2 zmiany rezerwacyjne w swojej podróży (zmiana terminu, zmiana danych lub zmiana specyfikacji podróży). Obejmuje to również rezygnację jednego z Podróżników. Wszelkie aktualizacje danych możesz zrobić aż do 2 dni od rozpoczęcia podróży.

 

ZALEŻY OD PODRÓŻY, SPRAWDŹ CENĘ PRZY REZERWACJI

Bezpłatna zmiana rezerwacji stopień III

Możesz wykonać 3 zmiany rezerwacyjne w swojej podróży (zmiana terminu, zmiana danych lub zmiana specyfikacji podróży). Obejmuje to również rezygnację jednego z Podróżników. Obejmuje również III stopień ubezpieczenia pssafety od UNIQA. Wszelkie aktualizacje danych możesz zrobić aż do 2 dni od rozpoczęcia podróży.

 

ZAWSZE W CENIE

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy

Wszyscy nasi Płatnicy są zabezpieczeni przez Turystyczny Fundusz Gwarancyjny zgodnie z ustawą o usługach turystycznych z dnia 26 listopada 2016r (Dz.U. z 2016 r. poz. 1334). Cena każdej podróży zawiera wliczoną składkę, która pokrywa koszt ewentualnego powrotu do Polski lub w przypadku przerwania czy niezrealizowania podróży wypłaca zwrot środków, gdy polskie biuro podróży utraci płynność finansową. Turystyczny Fundusz Gwarancyjny jest również stuprocentowym zabezpieczeniem kwot, wystawionych w formie voucherów.

 

ZALEŻY OD PODRÓŻY, SPRAWDŹ CENĘ PRZY REZERWACJI

Dopłata do najlepszych miejsc w autokarze

Obejmuje cztery pierwsze siedzenia za kierowcą i/lub Pilotem pstravel (i dalsze od kierowcy). Można wykupić miejsca tylko i wyłącznie dla wszystkich Podróżników rezerwacji (w przypadku, gdy dane miejsca zostały już wykupione, przydzielone zostaną kolejne miejsca od frontu autokaru).

Sprawdź wszystkie ważne informacje w jednym miejscu.

Wróć do pomocy dla nowego Płatnika.

Wyrusz w niezapomnianą przygodę.

Chcesz zaplanować podróż?

Zdobywaj comiesięczne zniżki specjalne!

Dołącz do klubu już teraz!