pstravel+ powraca już na początku 2023

Odkładaj środki na przyszłe podróże dzięki subskrypcji pstravel+! To niezwykle proste – wybierz abonament: dla jednego Podróżnika, dla dwóch Podróżników lub dla rodziny Podróżników (do 4 osób), zbieraj środki do wirtualnego portfela pstravelPay i wykorzystaj wpłacone środki na dowolną podróż pstravel.

To nie wszystko! Subskrybenci pstravel+ otrzymują aż 5% stałej zniżki na podróże. Niezależnie, czy to city break, odkrywanie czy wypoczynek. A co powiesz na pakiet komfort za 0 zł? pstravel+ to wyższy stopień podróżowania!

Jedyna taka subskrypcja powraca.

To niezwykle proste – wystarczy dodać swoją kartę do pstravelPay, a następnie zebrać środki przez minimum 4 miesiące; po 4 miesiącach możesz wybrać, czy chcesz wykorzystać wpłacone środki na dowolną podróż, czy zasilić wirtualny portfel pstravelPay przez kolejne miesiące. 

Co 4 miesiące możesz skorzystać ze specjalnej zniżki 5% na dowolną podróż, a do każdej rezerwacji (na koncie mojeps z aktywnym planem pstravel+) pakiet komfort (ubezpieczenie od kosztów rezygnacji, gwarancja niezmienności ceny) zostanie wliczony do rezerwacji bez dodatkowych opłat. 

Zrezygnuj w dowolnym momencie

Wpłacone środki nigdy nie przepadną – możesz je wykorzystać nawet po miesiącu subskrypcji pstravel+, jednak zniżka 5% oraz bezpłatny pakiet komfort zostaną przyznane po minimum 4 miesiącach opłacenia subskrypcji pstravel+.

Zbieraj środki na wirtualny portfel

Nowe pstravelPay i wirtualny portfel nadchodzą! Możesz zasilić portfel kiedy tylko zechcesz i wykorzystać wpłacone środki na podróże. Dodaj kartę do wirtualnego portfela, aby płacić za swoje rezerwacje jednym kliknięciem. 

Otrzymuj specjalne wiadomości

Subskrybenci pstravel+ otrzymują specjalne, comiesięczne wiadomości mailowe z wyjątkowymi zniżkami, wskazówkami i informacjami, które są w całości poświęcone podróżom pstravel (wiadomości są niezwiązane z klubps).

Powracasz do pstravel+?

Pokochasz powroty!

Powracający subskrybenci otrzymają cashback na wirtualny portfel w wysokości aż 10% wykorzystanych środków z portfela pstravelPay! Wystarczy, że korzystałeś z subskrypcji przez miniumum 4 miesiące do 2019 roku.

Aż przez 8 miesięcy!

Można więcej!

Cashback w wysokości 10% (na wirtualny portfel) obowiązuje przez aż 8 miesięcy od powrotu do subskrypcji pstravel+. 

Więcej informacji pojawi się już wkrótce.

Wypatruj informacji na temat pstravel+ i nowego wirtualnego portfela pstravelPay już w pierwszej połowie 2023.

Dołącz do klubps, aby być na bieżąco ze wszystkimi nowościami ze świata pstravel.