Migracja rezerwacji na mojeps

Czy migracja rezerwacji jest dla Ciebie?

Te wskazówki są dla Ciebie, jeśli...

Twoja podróż została zarezerwowana jako gość...

lub Twoja podróż została zarezerwowana w stacjonarnym punkcie...

lub Twoja podróż została zarezerwowana u agenta...

lub Twoja podróż została zarezerwowana u przedstawiciela.

Dowiedz się więcej na temat przeniesienia rezerwacji na mojeps. 

Świat Twoich rezerwacji

Migracja rezerwacji jest całkowicie opcjonalna

Pamiętaj, że przenoszenie konta na nowe mojeps jest całkowicie opcjonalne. Wszystkie zmiany rezerwacyjne, konwersację z ekspertem i aktualizacje danych możesz wykonać przez adres mailowy poświęcony dla Płatników: rezerwacje@pstravel.pl +

Czas na przeniesienie konta

mojeps to pełnia możliwości zarządzania rezerwacją, tworzenia listy marzeń, dodawania recenzji podróży, aktualizacji danych, korzystania z pstravelPay i zbierania Mil w programie Mile+, które można zmieniać na zniżki. Do logowania wymagane jest hasło, które nadajesz samodzielnie przy rejestracji.

O co chodzi?

Rezerwacje, które są założone jako gość/przez przedstawiciela/u agenta lub w stacjonarnym punkcie pstravel w Twoim mieście nie są powiązane z żadnym z kont mojeps. Możesz migrować rezerwację na nowe konto, ale musisz na to poświęcić kilka minut

Co, jeśli nie chcesz przenosić konta?

Rezerwacje nie muszą być przypisane do konta. Oznacza to, że wszystkie zmiany związane ze swoją rezerwacją możesz zrobić przez adres mailowy rezerwacje@pstravel.pl, dotyczy to kontaktowania się z ekspertem, zmian rezerwacyjnych oraz aktualizacji danych. Pamiętaj jednak, że nie będziesz mieć możliwości: płatności kartą przez pstravelPay lub PayPal, recenzji podróży, tworzenia listy marzeń i korzystania z programu Mile+.

Chcę przenieść rezerwację!

Rezerwację można przenieść tylko samodzielnie!

Z uwagi na prawo związane z ochroną danych osobowych, ekspert nie może przenieść rezerwacji dokonanej jako gość lub w punkcie/u agenta do Twojego konta mojeps. Migrację należy wykonać samodzielnie.

1
Zakładanie konta
Załóż nowe konto Płatnika. Proces rejestracji trwa kilka minut. Pamiętaj, że dane Płatnika muszą być takie same, jak na Umowie udziału w podróży.
2
Nowa rezerwacja
Załóż nową rezerwację, tej samej podróży, tego samego terminu, z tymi samymi danymi Podróżników.

city break

9 podróże

odkrywanie

12 podróże

wypoczynek

4 podróże
3
Oczekiwanie na potwierdzenie
Nowa rezerwacja pojawi się w Panelu Płatnika jako rezerwacja wstępna.
4
Potwierdzenie przez eksperta
W ciągu kilku godzin Twoja rezerwacja zostanie uzupełniona przez eksperta (wraz z kodem bezpieczeństwa i Umową udziału w podróży).
5
Gotowe!
To tyle! Twoje konto zostało prawidłowo przeniesione.

Dlaczego na przeniesionym koncie nie mogę pobrać Umowy udziału w podróży?

Możliwość pobrania Umowy udziału w podróży dostępna jest tylko dla Płatników, którzy zarezerwowali podróż na pstravel od 15 stycznia 2022. Twoja przeniesiona rezerwacja od razu przejdzie do statusu potwierdzonej, a opcja drugiej płatności pojawi się 30 dni przed rozpoczęciem podróży.

Cena w Panelu Płatnika jest inna, niż na Umowie udziału w podróży.

Cena zostanie zaktualizowana na Twoim koncie w ciągu kilku godzin po sprawdzeniu poprawności przeniesienia rezerwacji (łącznie z dodatkowym ubezpieczeniem i personalizacją).

Dlaczego nie widzę wpłat dodatkowych?

W przypadku przeniesienia rezerwacji, na koncie dostępny będzie podgląd całości brutto. Potwierdzenia dodatkowych wpłat zostaną wysłane na adres mailowy Płatnika.

Tysiące możliwości na mojeps

Panel Płatnika

To podsumowanie Twoich danych oraz wszystkich zarezerwowanych podróży. Możesz tu również zrecenzować podróż i pobrać Umowę udziału w podróży.

Aktualizowanie danych

Możesz zaktualizować dane Płatnika kiedy tylko zechcesz. A zdjęcie? Pojawi się w recenzji podróży oraz w komentarzach pod artykułami.

Płać z pstravelPay

Możesz zapłacić za podróż kartą kredytową, debetową lub PayPalem, to niezwykle proste! Znajdziesz tu również indywidualny numer konta.

Personalizuj swoją podróż

Możesz spersonalizować każdy aspekt swojej podróży i zmienić np.: miejsce rozpoczęcia podróży!

Sprawdź więcej

Podobne miejsca na pstravel

Zaplanuj nową podróż

  • city break

  • odkrywanie

  • wypoczynek

  • wyszukaj

Poszukujesz pomocy, kontaktu i wskazówek?

Rezerwuj